Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

14.10.2017 12:30 Biofarm Basket Junior Poznań - SKS KORONA ZAKRZEWO 62:67
17.10.2017 18:15 MKK PYRA POZNAŃ - MKS GROMY NOWY TOMYŚL 44:49
29.10.2017 13:00 BASKET TEAM SUCHY LAS - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 88:44

Kolejka I

25.11.2017 15:00 UKKS ISKRA OSIECZNA - UKS JEDYNKA PLESZEW 68:59
10.12.2017 10:00 SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - UKS OLIMPIJCZYK I OSTRÓW WLKP. 60:45
11.02.2018 11:00 BC OBRA KOŚCIAN - UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. 41:93

Kolejka I

14.10.2017 10:30 KTKOSZ KALISZ - UKS LIDER SWARZĘDZ 55:58
03.02.2018 11:00 KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - UKS OLIMPIJCZYK II OSTRÓW WLKP. 47:59

Kolejka II

21.10.2017 10:00 UKS OLIMPIJCZYK I OSTRÓW WLKP. - UKKS ISKRA OSIECZNA 67:74
22.10.2017 12:00 BC OBRA KOŚCIAN - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO 61:78
22.10.2017 13:00 UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. - UKS JEDYNKA PLESZEW 85:49

Kolejka II

22.10.2017 11:00 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - MKS GROMY NOWY TOMYŚL 27:53
22.10.2017 14:00 BASKET TEAM SUCHY LAS - Biofarm Basket Junior Poznań 71:37
28.10.2017 11:00 SKS KORONA ZAKRZEWO - MKK PYRA POZNAŃ 51:52

Kolejka II

29.10.2017 14:00 UKS OLIMPIJCZYK II OSTRÓW WLKP. - UKS LIDER SWARZĘDZ 63:54
05.05.2018 11:15 KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - KTKOSZ KALISZ 61:80

Kolejka III

03.11.2017 17:30 UKS JEDYNKA PLESZEW - UKS OLIMPIJCZYK I OSTRÓW WLKP. 68:76
05.11.2017 11:00 SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. 41:94
15.11.2017 18:00 UKKS ISKRA OSIECZNA - BC OBRA KOŚCIAN 105:55

Kolejka III

03.11.2017 18:15 MKK PYRA POZNAŃ - BASKET TEAM SUCHY LAS 49:89
03.11.2017 19:00 Biofarm Basket Junior Poznań - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 62:73
04.11.2017 11:00 MKS GROMY NOWY TOMYŚL - SKS KORONA ZAKRZEWO 38:42

Kolejka IV

18.11.2017 10:00 BC OBRA KOŚCIAN - UKS JEDYNKA PLESZEW 53:73
18.11.2017 10:00 SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - UKKS ISKRA OSIECZNA 54:86
20.01.2018 10:00 UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. - UKS OLIMPIJCZYK I OSTRÓW WLKP. 70:43

Kolejka III

18.11.2017 10:00 KTKOSZ KALISZ - UKS OLIMPIJCZYK II OSTRÓW WLKP. 49:66
19.11.2017 12:00 UKS LIDER SWARZĘDZ - KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 84:32

Kolejka IV

18.11.2017 11:00 SKS KORONA ZAKRZEWO - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 65:58
18.11.2017 13:00 BASKET TEAM SUCHY LAS - MKS GROMY NOWY TOMYŚL 62:35
29.11.2017 15:30 Biofarm Basket Junior Poznań - MKK PYRA POZNAŃ 38:105

Kolejka V

25.11.2017 11:00 SKS KORONA ZAKRZEWO - BASKET TEAM SUCHY LAS 32:81
01.12.2017 18:15 MKK PYRA POZNAŃ - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 55:42
02.12.2017 10:30 MKS GROMY NOWY TOMYŚL - Biofarm Basket Junior Poznań 62:66

Kolejka V

01.12.2017 17:30 UKS JEDYNKA PLESZEW - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO 57:50
10.12.2017 11:00 UKKS ISKRA OSIECZNA - UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. 96:49
28.01.2018 10:00 UKS OLIMPIJCZYK I OSTRÓW WLKP. - BC OBRA KOŚCIAN 88:39

Kolejka IV

03.12.2017 14:00 UKS LIDER SWARZĘDZ - KTKOSZ KALISZ 82:65
14.01.2018 14:00 UKS OLIMPIJCZYK II OSTRÓW WLKP. - KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 117:23

Kolejka VI

01.10.2017 10:00 UKS OLIMPIJCZYK I OSTRÓW WLKP. - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO 94:57
09.12.2017 14:00 UKS JEDYNKA PLESZEW - UKKS ISKRA OSIECZNA 59:90
28.01.2018 14:00 UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. - BC OBRA KOŚCIAN 90:47

Kolejka VI

25.11.2017 15:00 MKS GROMY NOWY TOMYŚL - MKK PYRA POZNAŃ 59:55
09.12.2017 11:00 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - BASKET TEAM SUCHY LAS 12:91
13.01.2018 11:00 SKS KORONA ZAKRZEWO - Biofarm Basket Junior Poznań 67:39

Kolejka VII

15.10.2017 13:00 MKS GROMY NOWY TOMYŚL - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 57:53
15.12.2017 18:15 MKK PYRA POZNAŃ - SKS KORONA ZAKRZEWO 65:51
16.12.2017 12:30 Biofarm Basket Junior Poznań - BASKET TEAM SUCHY LAS 28:77

Kolejka VII

15.12.2017 19:00 SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - BC OBRA KOŚCIAN 85:38
16.12.2017 10:00 UKKS ISKRA OSIECZNA - UKS OLIMPIJCZYK I OSTRÓW WLKP. 100:50
16.12.2017 14:00 UKS JEDYNKA PLESZEW - UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. 62:84

Kolejka V

16.12.2017 11:00 KTKOSZ KALISZ - KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 74:39
17.12.2017 12:00 UKS LIDER SWARZĘDZ - UKS OLIMPIJCZYK II OSTRÓW WLKP. 46:47

Kolejka VIII

01.10.2017 13:00 UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO 91:34
27.10.2017 17:00 BC OBRA KOŚCIAN - UKKS ISKRA OSIECZNA 44:86
13.01.2018 10:00 UKS OLIMPIJCZYK I OSTRÓW WLKP. - UKS JEDYNKA PLESZEW 72:57

Kolejka VI

13.01.2018 11:00 KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - UKS LIDER SWARZĘDZ 46:69
15.01.2018 16:30 UKS OLIMPIJCZYK II OSTRÓW WLKP. - KTKOSZ KALISZ 100:43

Kolejka VIII

14.01.2018 11:00 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - Biofarm Basket Junior Poznań 45:60
02.02.2018 17:45 BASKET TEAM SUCHY LAS - MKK PYRA POZNAŃ 95:43
08.02.2018 18:15 SKS KORONA ZAKRZEWO - MKS GROMY NOWY TOMYŚL 67:65

Kolejka IX

18.11.2017 12:00 UKS OLIMPIJCZYK I OSTRÓW WLKP. - UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. 78:64
19.01.2018 18:00 UKS JEDYNKA PLESZEW - BC OBRA KOŚCIAN 76:38
26.01.2018 18:00 UKKS ISKRA OSIECZNA - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO 143:34

Kolejka IX

19.01.2018 18:15 MKK PYRA POZNAŃ - Biofarm Basket Junior Poznań 72:51
21.01.2018 11:00 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - SKS KORONA ZAKRZEWO 48:28
27.01.2018 11:00 MKS GROMY NOWY TOMYŚL - BASKET TEAM SUCHY LAS 35:106

Kolejka VII

27.01.2018 10:30 KTKOSZ KALISZ - UKS LIDER SWARZĘDZ 75:85
27.01.2018 11:30 KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - UKS OLIMPIJCZYK II OSTRÓW WLKP. 25:74

Kolejka X

20.10.2017 16:00 UKS PIĄTKA OSTRÓW WLKP. - UKKS ISKRA OSIECZNA 72:63
02.02.2018 18:00 SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - UKS JEDYNKA PLESZEW 78:65
03.02.2018 10:00 BC OBRA KOŚCIAN - UKS OLIMPIJCZYK I OSTRÓW WLKP. 46:83

Kolejka X

03.02.2018 12:30 Biofarm Basket Junior Poznań - MKS GROMY NOWY TOMYŚL 59:51
04.02.2018 11:00 BASKET TEAM SUCHY LAS - SKS KORONA ZAKRZEWO 90:37
04.02.2018 13:00 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - MKK PYRA POZNAŃ 37:43

Kolejka VIII

04.03.2018 10:00 UKS OLIMPIJCZYK II OSTRÓW WLKP. - UKS LIDER SWARZĘDZ 79:48
10.03.2018 11:00 KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - KTKOSZ KALISZ 52:68

Kolejka IX

17.03.2018 11:00 UKS LIDER SWARZĘDZ - KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 72:75
17.03.2018 14:00 KTKOSZ KALISZ - UKS OLIMPIJCZYK II OSTRÓW WLKP. 26:60

Kolejka X

08.04.2018 11:00 UKS OLIMPIJCZYK II OSTRÓW WLKP. - KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 88:44
15.04.2018 13:00 UKS LIDER SWARZĘDZ - KTKOSZ KALISZ 59:41

Kolejka XI

21.04.2018 11:00 KTKOSZ KALISZ - KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 53:44
22.04.2018 16:00 UKS LIDER SWARZĘDZ - UKS OLIMPIJCZYK II OSTRÓW WLKP. 50:62

Kolejka XII

03.03.2018 12:15 KS AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - UKS LIDER SWARZĘDZ 35:67
09.04.2018 16:30 UKS OLIMPIJCZYK II OSTRÓW WLKP. - KTKOSZ KALISZ 111:26

Newsletter - zapisz się