Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

02.10.2021 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna --:--
02.10.2021 BM Stal Ostrów Wielkopolski - Lider Biofarm Swarzędz --:--
02.10.2021 BC Obra Kościan - MKK Pyra SP35/SP65 Poznań --:--
02.10.2021 10:00 ENEA Basket Junior Poznań - KLUB SPORTOWY AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ --:--

Kolejka II

08.10.2021 18:30 KLUB SPORTOWY AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne --:--
09.10.2021 BC Obra Kościan - BM Stal Ostrów Wielkopolski --:--
09.10.2021 Lider Biofarm Swarzędz - ENEA Basket Junior Poznań --:--
09.10.2021 MKK Pyra SP35/SP65 Poznań - Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna --:--

Kolejka III

16.10.2021 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - Lider Biofarm Swarzędz --:--
16.10.2021 ENEA Basket Junior Poznań - BC Obra Kościan --:--
16.10.2021 BM Stal Ostrów Wielkopolski - MKK Pyra SP35/SP65 Poznań --:--
16.10.2021 09:00 Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna - KLUB SPORTOWY AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ --:--

Kolejka IV

22.10.2021 17:30 MKK Pyra SP35/SP65 Poznań - KLUB SPORTOWY AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ --:--
23.10.2021 Lider Biofarm Swarzędz - Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna --:--
23.10.2021 BC Obra Kościan - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne --:--
23.10.2021 BM Stal Ostrów Wielkopolski - ENEA Basket Junior Poznań --:--

Kolejka V

30.10.2021 ENEA Basket Junior Poznań - MKK Pyra SP35/SP65 Poznań --:--
30.10.2021 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - BM Stal Ostrów Wielkopolski --:--
30.10.2021 Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna - BC Obra Kościan --:--
30.10.2021 10:15 KLUB SPORTOWY AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - Lider Biofarm Swarzędz --:--

Kolejka VI

05.11.2021 18:00 BC Obra Kościan - KLUB SPORTOWY AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ --:--
06.11.2021 MKK Pyra SP35/SP65 Poznań - Lider Biofarm Swarzędz --:--
06.11.2021 BM Stal Ostrów Wielkopolski - Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna --:--
06.11.2021 ENEA Basket Junior Poznań - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne --:--

Kolejka VII

13.11.2021 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - MKK Pyra SP35/SP65 Poznań --:--
13.11.2021 Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna - ENEA Basket Junior Poznań --:--
13.11.2021 Lider Biofarm Swarzędz - BC Obra Kościan --:--
13.11.2021 12:15 KLUB SPORTOWY AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - BM Stal Ostrów Wielkopolski --:--

Kolejka VIII

20.11.2021 MKK Pyra SP35/SP65 Poznań - BC Obra Kościan --:--
20.11.2021 Lider Biofarm Swarzędz - BM Stal Ostrów Wielkopolski --:--
20.11.2021 Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne --:--
20.11.2021 10:15 KLUB SPORTOWY AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - ENEA Basket Junior Poznań --:--

Kolejka IX

04.12.2021 Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna - MKK Pyra SP35/SP65 Poznań --:--
04.12.2021 ENEA Basket Junior Poznań - Lider Biofarm Swarzędz --:--
04.12.2021 BM Stal Ostrów Wielkopolski - BC Obra Kościan --:--
04.12.2021 12:00 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - KLUB SPORTOWY AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ --:--

Kolejka X

11.12.2021 MKK Pyra SP35/SP65 Poznań - BM Stal Ostrów Wielkopolski --:--
11.12.2021 BC Obra Kościan - ENEA Basket Junior Poznań --:--
11.12.2021 Lider Biofarm Swarzędz - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne --:--
11.12.2021 10:15 KLUB SPORTOWY AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna --:--

Kolejka XI

17.12.2021 18:30 KLUB SPORTOWY AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - MKK Pyra SP35/SP65 Poznań --:--
18.12.2021 Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna - Lider Biofarm Swarzędz --:--
18.12.2021 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - BC Obra Kościan --:--
18.12.2021 ENEA Basket Junior Poznań - BM Stal Ostrów Wielkopolski --:--

Kolejka XII

08.01.2022 MKK Pyra SP35/SP65 Poznań - ENEA Basket Junior Poznań --:--
08.01.2022 BM Stal Ostrów Wielkopolski - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne --:--
08.01.2022 BC Obra Kościan - Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna --:--
08.01.2022 12:00 Lider Biofarm Swarzędz - KLUB SPORTOWY AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ --:--

Kolejka XIII

05.02.2022 Lider Biofarm Swarzędz - MKK Pyra SP35/SP65 Poznań --:--
05.02.2022 Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna - BM Stal Ostrów Wielkopolski --:--
05.02.2022 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne - ENEA Basket Junior Poznań --:--
05.02.2022 10:15 KLUB SPORTOWY AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - BC Obra Kościan --:--

Kolejka XIV

12.02.2022 MKK Pyra SP35/SP65 Poznań - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne --:--
12.02.2022 ENEA Basket Junior Poznań - Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna --:--
12.02.2022 BC Obra Kościan - Lider Biofarm Swarzędz --:--
12.02.2022 12:00 BM Stal Ostrów Wielkopolski - KLUB SPORTOWY AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ --:--

Newsletter - zapisz się

Partnerzy

ENEA S.A. Wielkopolska Poznań Autostrada Eksploatacja DECATHLON POSNET

Partnerzy medialni

TVP3 Poznań Radio Poznań Głos Wielkopolski