Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Stanisław Skrzypczak Korona Zakrzewo 17 440 25.88
2. Adam Prokopczuk UKS Mikst Międzychód 16 364 22.75
3. Marcel Becelewski RKKS RAWIA RAWICZ, RKKS RAWIA RAWICZ II 19 363 19.11
4. Ksawery Łągwa MKK Pyra SP7/SP79 Poznań 15 352 23.47
5. Jakub Roszak MKK Pyra SP7/SP79 Poznań 16 347 21.69
6. Mateusz Strzymiński Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna 16 334 20.88
7. Franciszek Jędrzejczyk Korona Zakrzewo 16 315 19.69
8. Mikołaj Mataczyński Basket Team Suchy Las 17 312 18.35
9. Juliusz Pyszczorski ARTBUD Basket Junior II Poznań, ARTBUD Basket Junior Poznań 25 302 12.08
10. Alex Polowczyk RKKS RAWIA RAWICZ, RKKS RAWIA RAWICZ II 19 267 14.05
11. Jakub Jankowicz Międzyszkolny Klub Sportowy Gromy Nowy Tomyśl 15 263 17.53
12. Alex Pampuch MKK Pyra SP7/SP79 Poznań 14 254 18.14
13. Aleksander Marcinkowski UKS Piątka Ostrów Wlkp. 13 253 19.46
14. Bartosz Janowicz ARTBUD Basket Junior Poznań 15 242 16.13
15. Marcel Nowak Sklep Polski MKK Gniezno 17 241 14.18
16. Wiktor Plewiński ARTBUD Basket Junior Poznań 15 219 14.60
17. Hubert Świrydowicz Sklep Polski MKK Gniezno 17 219 12.88
18. Sebastian Marciniak BC Obra Kościan 15 193 12.87
19. Wojciech Wasiak BC Obra Kościan 12 184 15.33
20. Mateusz Stocki Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna 14 183 13.07
21. Gabriel Kaczmarzyk UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 16 175 10.94
22. Mikołaj Staszak ARTBUD Basket Junior II Poznań, ARTBUD Basket Junior Poznań 21 171 8.14
23. Alan Najder UKS Mikst Międzychód 17 171 10.06
24. Igor Wojtkowiak Sklep Polski MKK Gniezno 17 169 9.94
25. Filip Rybacki MKK Pyra SP11/SP65 Poznań 8 165 20.63
26. Leon Wujczak Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna 17 162 9.53
27. Jan Koper ARTBUD Basket Junior Poznań 16 162 10.13
28. Mateusz Marek Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna 17 156 9.18
29. Mateusz Flieger ARTBUD Basket Junior II Poznań, ARTBUD Basket Junior Poznań 17 144 8.47
30. Mikołaj Zmidziński G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 9 143 15.89
31. Jakub Molski RKKS RAWIA RAWICZ, RKKS RAWIA RAWICZ II 18 142 7.89
32. Oliwier Demski UKS Mikst Międzychód 15 138 9.20
33. Igor Szlachetka UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 15 138 9.20
34. Jacek Stache AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 17 138 8.12
35. JAKUB KLÓSKA UKS Piątka Ostrów Wlkp. 13 135 10.38
36. Gabriel Karski Sklep Polski MKK Gniezno 16 134 8.38
37. DAWID SEMCZYSZYN UKS Piątka Ostrów Wlkp. 9 134 14.89
38. Marcel Dolata Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna 17 131 7.71
39. Leon Kazimierski Basket Team Suchy Las 17 131 7.71
40. Witold Przygocki Międzyszkolny Klub Sportowy Gromy Nowy Tomyśl 15 130 8.67
41. Adrian Kuca UKS Mikst Międzychód 14 129 9.21
42. Ignacy Przydróżny AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 17 125 7.35
43. Maciej Pasternak Basket Team Suchy Las 17 123 7.24
44. Sasza Motylski BC Obra Kościan 15 123 7.69
45. Mikołaj Trawiński UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 16 122 7.63
46. Wojciech Serafinowski Korona Zakrzewo 12 118 9.83
47. Igor Kaczmarek UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 13 117 9.00
48. Kamil Gorzelany Sklep Polski MKK Gniezno 16 112 7.00
49. Marcel Kordus ARTBUD Basket Junior II Poznań, ARTBUD Basket Junior Poznań 19 112 5.89
50. Iwo Styperek Basket Team Suchy Las 18 110 6.11
51. Marcel Kasprzak RKKS RAWIA RAWICZ, RKKS RAWIA RAWICZ II 19 109 5.74
52. Michał Binkowski Korona Zakrzewo 15 108 7.20
53. Franciszek Kokot Korona Zakrzewo 11 105 9.55
54. Adam Kruszyński ARTBUD Basket Junior Poznań 14 101 7.21
55. Filip Radel RKKS RAWIA RAWICZ, RKKS RAWIA RAWICZ II 20 101 5.05
56. Błażej Kwieciński UKS Mikst Międzychód 17 98 5.76
57. Mateusz Łączka ARTBUD Basket Junior II Poznań, ARTBUD Basket Junior Poznań 17 96 5.65
58. Bartosz Piechowiak UKS Mikst Międzychód 17 95 5.59
59. Albert Konowalski Sklep Polski MKK Gniezno 14 94 6.71
60. Marcel Mleczak Sklep Polski MKK Gniezno 15 94 6.27
61. Mikołaj Lewandowski MKK Pyra SP11/SP65 Poznań 6 93 15.50
62. Patryk Kaczmarek UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 17 92 5.41
63. Jakub Masel UKS Piątka Ostrów Wlkp. 12 92 7.67
64. Hubert Krajewski Międzyszkolny Klub Sportowy Gromy Nowy Tomyśl 10 90 9.00
65. Miłosz Fabian Międzyszkolny Klub Sportowy Gromy Nowy Tomyśl 15 87 5.80
66. Kajetan Jakubiak Międzyszkolny Klub Sportowy Gromy Nowy Tomyśl 14 86 6.14
67. Maciej Zakrzewski RKKS RAWIA RAWICZ, RKKS RAWIA RAWICZ II 20 86 4.30
68. Stanisław Synowiec Basket Team Suchy Las 14 85 6.07
69. Milan Stroiński MKK Pyra SP11/SP65 Poznań 6 85 14.17
70. Dominik Miedziarek MKK Pyra SP11/SP65 Poznań 7 84 12.00
71. Igor Kogut MKK Pyra SP7/SP79 Poznań 16 83 5.19
72. Jan Baranowski MKK Pyra SP7/SP79 Poznań 16 83 5.19
73. Aleksander Sobczyński Basket Team Suchy Las 13 82 6.31
74. Mikołaj Karasiński Basket Team Suchy Las 17 82 4.82
75. Eryk Gomółka AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 14 82 5.86
76. Jakub Wierzyk UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 16 81 5.06
77. Iwo Bartkowiak UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 16 81 5.06
78. Jakub Chaliński G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 7 79 11.29
79. Dawid Lipski Międzyszkolny Klub Sportowy Gromy Nowy Tomyśl 13 78 6.00
80. Jakub Jędrzejewski G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 6 78 13.00
81. Mikołaj WICHŁACZ Międzyszkolny Klub Sportowy Września 9 77 8.56
82. Marcel Maroszek UKS Piątka Ostrów Wlkp. 13 75 5.77
83. Filip Prządka AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 17 74 4.35
84. Damian Kubiak Międzyszkolny Klub Sportowy Września 7 72 10.29
85. Szymon Sałapatek BC Obra Kościan 15 71 4.73
86. Aleksander Kołodziej MKK Pyra SP7/SP79 Poznań 13 68 5.23
87. Tomasz Kryszak MKK Pyra SP11/SP65 Poznań 7 68 9.71
88. Szymon Koch G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 6 68 11.33
89. Karol Gruchot - Ciepierski ARTBUD Basket Junior II Poznań, ARTBUD Basket Junior Poznań 21 67 3.19
90. Eryk Wermajster Korona Zakrzewo 17 66 3.88
91. Piotr Przybyszewski MKK Pyra SP7/SP79 Poznań 14 65 4.64
92. Alan Chojnacki MKK Pyra SP11/SP65 Poznań 5 65 13.00
93. Mateusz Wiśniewski Międzyszkolny Klub Sportowy Gromy Nowy Tomyśl 15 64 4.27
94. Bartosz Wasielewski UKS Piątka Ostrów Wlkp. 11 63 5.73
95. Adam Przykucki Sklep Polski MKK Gniezno 15 63 4.20
96. Leonard Otocki ARTBUD Basket Junior II Poznań, ARTBUD Basket Junior Poznań 13 63 4.85
97. Szymon Noskowiak UKS Lider Swarzędz 9 62 6.89
98. Tymon Jankowski AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 17 61 3.59
99. Maksymilian Sikora G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 8 60 7.50
100. Borys Nowak BC Obra Kościan 15 60 4.00
101. Jakub Krzyśka UKS Piątka Ostrów Wlkp. 11 58 5.27
102. Wojciech Zasępa Międzyszkolny Klub Sportowy Gromy Nowy Tomyśl 15 58 3.87
103. Łukasz Polak UKS Lider Swarzędz 10 57 5.70
104. Paweł Raszke Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna 16 56 3.50
105. Bartosz Rozkres AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 16 53 3.31
106. Maksymilian Zadka UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 13 53 4.08
107. Adam Polus MKK Pyra SP7/SP79 Poznań 9 52 5.78
108. Kacper Meller MKK Pyra SP11/SP65 Poznań 8 51 6.38
109. Grzegorz Skrabucha ARTBUD Basket Junior II Poznań, ARTBUD Basket Junior Poznań 18 51 2.83
110. Jakub Kaczmarek UKS Mikst Międzychód 15 51 3.40
111. Dawid Lis RKKS RAWIA RAWICZ, RKKS RAWIA RAWICZ II 16 49 3.06
112. Borys Szlachetka UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 16 48 2.82
113. Antoni Lemos Korona Zakrzewo 15 47 2.94
114. Bartosz Koralewski MKK Pyra SP11/SP65 Poznań 7 47 6.71
115. Feliks Kurzawski UKS Lider Swarzędz 10 46 4.60
116. Bartosz Szperlik MKK Pyra SP11/SP65 Poznań 6 46 7.67
117. Filip Peszko Basket Team Suchy Las 16 44 2.75
118. Oskar Szorsz BC Obra Kościan 15 43 2.87
119. Franciszek Michalecki MKK Pyra SP7/SP79 Poznań 15 42 2.80
120. Igor Preś Korona Zakrzewo 16 41 2.56
121. Nikodem Demski UKS Mikst Międzychód 15 41 2.56
122. Mikołaj Kaszuba Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna 17 40 2.35
123. Mateusz Bartkowiak Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna 15 40 2.67
124. Bartosz Zakrzewski G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 5 39 7.80
125. Kamil Szułczyński Międzyszkolny Klub Sportowy Gromy Nowy Tomyśl 15 39 2.60
126. Stanisław Pohl Korona Zakrzewo 16 38 2.38
127. Jan Pyszczorski ARTBUD Basket Junior II Poznań 9 37 4.11
128. Jan Rajewski BC Obra Kościan 10 37 3.70
129. Remigiusz Giera AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 14 37 2.64
130. Hubert Kościelski UKS Lider Swarzędz 8 36 4.50
131. Franciszek Klimas Międzyszkolny Klub Sportowy Gromy Nowy Tomyśl 15 36 2.40
132. Mikołaj Małecki UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 10 36 3.60
133. Wojciech Suchodolski Korona Zakrzewo 16 35 2.19
134. Igor Stefaniak ARTBUD Basket Junior II Poznań, ARTBUD Basket Junior Poznań 12 34 2.83
135. Bruno Kaczyński UKS Lider Swarzędz 6 34 5.67
136. Szymon Tomaszewski Międzyszkolny Klub Sportowy Września 5 32 6.40
137. Dominik Adamczyk Sklep Polski MKK Gniezno 17 32 1.88
138. Marcel Borowiak G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 9 30 3.33
139. Jakub KUBASIK Międzyszkolny Klub Sportowy Września 6 30 4.29
140. Tymoteusz Murcha BC Obra Kościan 13 28 2.15
141. Jakub Botuliński BC Obra Kościan 12 28 2.33
142. Tymon Nadolski ARTBUD Basket Junior II Poznań, ARTBUD Basket Junior Poznań 16 28 1.75
143. Wojciech Piechocki MKK Pyra SP7/SP79 Poznań 17 28 1.65
144. Piotr Sławiński ARTBUD Basket Junior II Poznań, ARTBUD Basket Junior Poznań 11 27 2.45
145. Wojciech Pietrzak G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 7 27 3.86
146. Franciszek Kaczmarek UKS Mikst Międzychód 17 26 1.53
147. Sebastian Okoński Międzyszkolny Klub Sportowy Gromy Nowy Tomyśl 14 26 1.86
148. Jakub Pela MKK Pyra SP11/SP65 Poznań 6 26 4.33
149. Stanisław Lorenc UKS Lider Swarzędz 8 26 3.25
150. Mikołaj Markiewicz MKK Pyra SP11/SP65 Poznań 7 26 3.71
151. Kacper Żytkiewicz MKK Pyra SP7/SP79 Poznań 12 26 2.17
152. Jakub Jan Jordan G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 8 26 3.25
153. Mateusz Syryło UKS Lider Swarzędz 10 26 2.60
154. Krzysztof MAJCHRZAK Międzyszkolny Klub Sportowy Września 9 24 2.67
155. Miłosz Galus G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 6 23 3.83
156. Antoni Dinos ARTBUD Basket Junior II Poznań, ARTBUD Basket Junior Poznań 6 22 3.67
157. Krzysztof Stanisławski UKS Lider Swarzędz 10 22 2.20
158. Piotr Szlachta AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 15 21 1.40
159. Emil Mazurek UKS Lider Swarzędz 8 21 2.63
160. Franciszek Lambryczak ARTBUD Basket Junior II Poznań, ARTBUD Basket Junior Poznań 8 20 2.50
161. Franciszek Gola ARTBUD Basket Junior II Poznań, ARTBUD Basket Junior Poznań 5 19 3.80
162. Bartłomiej Wiśniewski Korona Zakrzewo 14 19 1.36
163. Hubert Adamczak UKS Mikst Międzychód 15 19 1.27
164. Paweł Szyperski UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 13 18 1.38
165. Filip Woźniak UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 13 17 1.31
166. Dawid Wawrzyniak UKS Piątka Ostrów Wlkp. 12 17 1.42
167. Maksymilian Czarnecki MKK Pyra SP7/SP79 Poznań 13 17 1.31
168. Jan KUŹMICZ Międzyszkolny Klub Sportowy Września 8 16 2.00
169. Wit Friedrich MKK Pyra SP11/SP65 Poznań 4 16 4.00
170. Dominik Suchanecki RKKS RAWIA RAWICZ, RKKS RAWIA RAWICZ II 17 16 0.94
171. Ryszard Pokusa Basket Team Suchy Las 12 16 1.33
172. Tomasz Badziński AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 14 16 1.14
173. Maciej Staszak Basket Team Suchy Las 10 16 1.60
174. Wiktor Komorowski AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 15 16 1.07
175. Jakub Klemm UKS Lider Swarzędz 8 15 1.88
176. Dawid Karolak Basket Team Suchy Las 13 15 1.15
177. Franciszek Ferchmin Basket Team Suchy Las 16 15 0.94
178. Wojciech Wojciechowski BC Obra Kościan 15 15 1.00
179. Patryk Piotrowski Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna 14 15 1.07
180. Jakub Janicki Międzyszkolny Klub Sportowy Września 8 15 1.88
181. Mateusz Gostomczyk UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski 11 14 1.27
182. Oliwier Pietrzyński Basket Team Suchy Las 14 14 1.00
183. Borys Świadek G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 7 14 2.00
184. Oskar Czekalski Sklep Polski MKK Gniezno 14 14 0.93
185. Jakub Juszczak Sklep Polski MKK Gniezno 12 13 1.08
186. Tymoteusz Kluj Międzyszkolny Klub Sportowy Gromy Nowy Tomyśl 9 13 1.44
187. Ksawery Urbaniak BC Obra Kościan 14 13 0.93
188. Nikodem Szymański Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna 17 12 0.71
189. Mikołaj Kosiński RKKS RAWIA RAWICZ, RKKS RAWIA RAWICZ II 14 12 0.86
190. Aleksander Nowak UKS Piątka Ostrów Wlkp. 13 12 0.92
191. Filip Olejniczak Sklep Polski MKK Gniezno 14 11 0.79
192. Maciej Sadowski BC Obra Kościan 14 11 0.79
193. Filip Wojtczak UKS Mikst Międzychód 16 11 0.69
194. Adam Nazimek AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 16 11 0.69
195. Jacek Kostański MKK Pyra SP11/SP65 Poznań 5 11 2.20
196. Maciej Jagoda Międzyszkolny Klub Sportowy Września 8 11 1.38
197. Aleksy Klonowski Korona Zakrzewo 9 10 1.11
198. Ryszard Wiśniewski ARTBUD Basket Junior II Poznań, ARTBUD Basket Junior Poznań 15 10 0.67
199. Tymoteusz Marcinkowski Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna 14 10 0.71
200. Michał Gałecki ARTBUD Basket Junior II Poznań 5 9 1.80
201. Jakub Włodarski UKS Lider Swarzędz 5 8 1.60
202. Maciej Weselik UKS Lider Swarzędz 6 8 1.33
203. Krystian PLUCIŃSKI Międzyszkolny Klub Sportowy Września 9 8 0.89
204. Jakub Kędzierski-Jachimek UKS Piątka Ostrów Wlkp. 8 7 0.88
205. Filip Mirski UKS Lider Swarzędz 5 7 1.40
206. Piotr KURZAWSKI Międzyszkolny Klub Sportowy Września 9 6 0.67
207. Maksymilian Pajęcki Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna 17 6 0.35
208. Ignacy Chrapicki G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 5 6 1.20
209. Mikołaj Nowak RKKS RAWIA RAWICZ, RKKS RAWIA RAWICZ II 15 6 0.40
210. Stanisław Rzepecki Korona Zakrzewo 14 5 0.36
211. Jan Stocki Klub Koszykarski Rycerze Rydzyna 12 5 0.42
212. Paweł Szurpit UKS Lider Swarzędz 7 4 0.57
213. Wiktor REWERS Międzyszkolny Klub Sportowy Września 8 4 0.50
214. Miłosz Cieślak RKKS RAWIA RAWICZ, RKKS RAWIA RAWICZ II 7 4 0.57
215. Marcin Doroszewski UKS Piątka Ostrów Wlkp. 9 4 0.44
216. Igor Andrzejewski UKS Piątka Ostrów Wlkp. 8 3 0.38
217. Kamil Alcer RKKS RAWIA RAWICZ, RKKS RAWIA RAWICZ II 5 2 0.40
218. Michał Witkowiak AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 9 2 0.22
219. Nikodem Ławniczak RKKS RAWIA RAWICZ, RKKS RAWIA RAWICZ II 12 2 0.17
220. Wojciech Haryjan UKS Mikst Międzychód 10 2 0.20
221. Kacper HELAK Międzyszkolny Klub Sportowy Września 8 1 0.13
222. Dawid Meissner Sklep Polski MKK Gniezno 10 0 0.00

Partnerzy

ENEA S.A. Wielkopolska Poznań Autostrada Eksploatacja DECATHLON POSNET

Partnerzy medialni

TVP3 Poznań Radio Poznań Głos Wielkopolski