Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

06.10.2017 16:00 KK Rycerze Rydzyna - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 37:34
13.10.2017 17:00 ENEA AZS Poznań - UKS Krzesiny 44:73
29.10.2017 12:00 UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp. - UKS Dwójka Rogoźno 49:48
04.11.2017 13:30 Basket Team Suchy Las - UKS Piątka Ostrów Wlkp. 57:47

Kolejka I

07.10.2017 14:30 MUKS Poznań - TS Basket Gniezno 96:42
17.12.2017 17:00 MUKS Kórnik - UKS Lider Swarzędz --:--
26.01.2018 14:00 MKS MOS Konin - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. --:--

Kolejka II

17.10.2017 16:45 MKS MOS Konin - MUKS Kórnik 30:73
21.10.2017 12:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - TS Basket Gniezno 42:74
21.10.2017 14:30 UKS Lider Swarzędz - MUKS Poznań 69:56

Kolejka II

20.10.2017 15:00 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp. 57:38
21.10.2017 11:00 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - UKS Dwójka Rogoźno 40:52
21.10.2017 12:00 Basket Team Suchy Las - ENEA AZS Poznań 57:31
22.10.2017 09:00 KK Rycerze Rydzyna - UKS Krzesiny 59:31

Kolejka III

UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp. - UKS Krzesiny --:--
28.10.2017 12:00 KK Rycerze Rydzyna - Basket Team Suchy Las 49:33
03.11.2017 17:00 ENEA AZS Poznań - UKS Piątka Ostrów Wlkp. 70:48
17.03.2018 11:00 UKS Dwójka Rogoźno - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. --:--

Kolejka III

05.11.2017 10:00 TS Basket Gniezno - UKS Lider Swarzędz 26:47
05.11.2017 11:00 MUKS Poznań - MKS MOS Konin 103:23
07.01.2018 15:00 MUKS Kórnik - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. --:--

Kolejka IV

15.11.2017 13:00 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 45:100
17.11.2017 18:00 ENEA AZS Poznań - KK Rycerze Rydzyna 13:57
18.11.2017 10:00 UKS Krzesiny - UKS Dwójka Rogoźno 25:51
18.11.2017 13:00 Basket Team Suchy Las - UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp. 57:60

Kolejka IV

16.11.2017 16:00 MUKS Kórnik - MUKS Poznań 70:46
18.11.2017 13:00 MKS MOS Konin - TS Basket Gniezno 36:81
18.11.2017 14:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - UKS Lider Swarzędz 10:68

Kolejka V

28.10.2017 12:00 TS Basket Gniezno - MUKS Kórnik 44:69
26.11.2017 10:00 UKS Lider Swarzędz - MKS MOS Konin --:--
26.11.2017 11:00 MUKS Poznań - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. --:--

Kolejka V

25.11.2017 11:00 KK Rycerze Rydzyna - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--
01.12.2017 15:30 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - UKS Krzesiny --:--
02.12.2017 13:00 UKS Dwójka Rogoźno - Basket Team Suchy Las --:--
02.12.2017 14:30 UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp. - ENEA AZS Poznań --:--

Kolejka VI

02.12.2017 TS Basket Gniezno - MUKS Poznań --:--
03.12.2017 10:00 UKS Lider Swarzędz - MUKS Kórnik --:--
03.12.2017 11:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - MKS MOS Konin --:--

Kolejka VII

30.09.2017 13:00 MUKS Kórnik - MKS MOS Konin 89:19
16.12.2017 TS Basket Gniezno - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. --:--
07.01.2018 11:00 MUKS Poznań - UKS Lider Swarzędz --:--

Kolejka VI

08.12.2017 16:00 KK Rycerze Rydzyna - UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp. --:--
16.12.2017 11:00 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - UKS Krzesiny --:--
16.12.2017 12:00 Basket Team Suchy Las - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. --:--
16.12.2017 12:30 ENEA AZS Poznań - UKS Dwójka Rogoźno --:--

Kolejka VIII

25.11.2017 12:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - MUKS Kórnik --:--
13.01.2018 MKS MOS Konin - MUKS Poznań --:--
13.01.2018 10:00 UKS Lider Swarzędz - TS Basket Gniezno --:--

Kolejka IX

09.12.2017 14:30 MUKS Poznań - MUKS Kórnik --:--
20.01.2018 TS Basket Gniezno - MKS MOS Konin --:--
21.01.2018 10:00 UKS Lider Swarzędz - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. --:--

Kolejka VII

18.01.2018 13:00 UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp. - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--
19.01.2018 15:00 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - ENEA AZS Poznań --:--
19.01.2018 18:30 UKS Krzesiny - Basket Team Suchy Las --:--
20.01.2018 11:00 UKS Dwójka Rogoźno - KK Rycerze Rydzyna --:--

Kolejka VIII

21.01.2018 13:00 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - Basket Team Suchy Las --:--
02.02.2018 15:00 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - KK Rycerze Rydzyna --:--
02.02.2018 18:30 UKS Krzesiny - ENEA AZS Poznań --:--
03.02.2018 11:00 UKS Dwójka Rogoźno - UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp. --:--

Kolejka X

21.01.2018 15:00 MUKS Kórnik - TS Basket Gniezno --:--
03.02.2018 11:00 MKS MOS Konin - UKS Lider Swarzędz --:--
03.02.2018 12:00 UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - MUKS Poznań --:--

Kolejka IX

03.03.2018 10:00 ENEA AZS Poznań - Basket Team Suchy Las --:--
03.03.2018 11:00 UKS Dwójka Rogoźno - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--
03.03.2018 12:00 UKS Krzesiny - KK Rycerze Rydzyna --:--
09.03.2018 15:00 UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp. - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. --:--

Kolejka X

04.11.2017 11:00 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - UKS Dwójka Rogoźno 40:45
16.03.2018 17:00 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - ENEA AZS Poznań --:--
17.03.2018 10:00 UKS Krzesiny - UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp. --:--
17.03.2018 12:00 Basket Team Suchy Las - KK Rycerze Rydzyna --:--

Kolejka XI

06.04.2018 10:00 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--
07.04.2018 10:00 UKS Dwójka Rogoźno - UKS Krzesiny --:--
07.04.2018 11:00 KK Rycerze Rydzyna - ENEA AZS Poznań --:--
07.04.2018 12:00 UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp. - Basket Team Suchy Las --:--

Kolejka XII

04.11.2017 12:00 ENEA AZS Poznań - UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp. 14:49
13.04.2018 18:30 UKS Krzesiny - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. --:--
21.04.2018 12:00 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - KK Rycerze Rydzyna --:--
21.04.2018 12:00 Basket Team Suchy Las - UKS Dwójka Rogoźno --:--

Kolejka XIII

11.03.2018 13:00 UKS Dwójka Rogoźno - ENEA AZS Poznań --:--
21.04.2018 12:00 UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp. - KK Rycerze Rydzyna --:--
05.05.2018 10:00 UKS Krzesiny - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--
05.05.2018 12:00 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - Basket Team Suchy Las --:--

Kolejka XIV

18.05.2018 17:00 ENEA AZS Poznań - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. --:--
19.05.2018 10:00 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - UKS Batory SP 11 Ostrów Wlkp. --:--
19.05.2018 11:00 KK Rycerze Rydzyna - UKS Dwójka Rogoźno --:--
19.05.2018 12:00 Basket Team Suchy Las - UKS Krzesiny --:--

Newsletter - zapisz się