Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

13.10.2018 10:00 MKK PYRA POZNAŃ - MKS Gromy Nowy Tomyśl 90:50
06.01.2019 12:00 KK POLONIA ISKRA OSIECZNA - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski --:--

Kolejka I

14.10.2018 10:00 Biofarm Basket Junior Poznań - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 94:67
21.10.2018 13:00 SKS KORONA ZAKRZEWO - DECATHLON FRANOWO AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 101:49
26.10.2018 18:00 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 43:90

Kolejka II

20.10.2018 10:00 Sklep Polski MKK SP2 Gniezno - MKK PYRA POZNAŃ 50:110
26.10.2018 18:30 BC OBRA KOŚCIAN - KK POLONIA ISKRA OSIECZNA 70:106

Kolejka II

24.10.2018 18:00 BASKET TEAM SUCHY LAS - Biofarm Basket Junior Poznań 76:96
08.12.2018 10:00 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - DECATHLON FRANOWO AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ --:--
09.12.2018 10:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. --:--

Kolejka III

27.10.2018 10:00 MKK PYRA POZNAŃ - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 52:65
28.10.2018 12:00 MKS Gromy Nowy Tomyśl - Sklep Polski MKK SP2 Gniezno 73:35

Kolejka III

28.10.2018 11:00 SKS KORONA ZAKRZEWO - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 51:86
28.10.2018 11:00 DECATHLON FRANOWO AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 43:120
05.01.2019 12:30 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--

Kolejka IV

03.11.2018 13:00 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - MKS Gromy Nowy Tomyśl 75:60
04.11.2018 11:00 BC OBRA KOŚCIAN - MKK PYRA POZNAŃ 49:112

Kolejka IV

04.11.2018 10:00 BASKET TEAM SUCHY LAS - DECATHLON FRANOWO AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ 109:30
05.11.2018 20:00 Biofarm Basket Junior Poznań - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. 157:20
14.12.2018 15:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - SKS KORONA ZAKRZEWO --:--

Kolejka V

13.10.2018 11:00 Sklep Polski MKK SP2 Gniezno - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski 71:111
06.11.2018 17:30 MKS Gromy Nowy Tomyśl - BC OBRA KOŚCIAN 89:37
15.12.2018 10:00 MKK PYRA POZNAŃ - KK POLONIA ISKRA OSIECZNA --:--

Kolejka V

11.11.2018 11:00 DECATHLON FRANOWO AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - Biofarm Basket Junior Poznań 36:97
11.11.2018 12:00 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 44:101
16.12.2018 11:00 SKS KORONA ZAKRZEWO - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--

Kolejka VI

25.11.2018 12:00 BASKET TEAM SUCHY LAS - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--
26.11.2018 20:00 Biofarm Basket Junior Poznań - SKS KORONA ZAKRZEWO --:--
16.02.2019 13:00 DECATHLON FRANOWO AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. --:--

Kolejka VI

25.11.2018 12:00 KK POLONIA ISKRA OSIECZNA - MKS Gromy Nowy Tomyśl --:--
15.12.2018 10:00 BC OBRA KOŚCIAN - Sklep Polski MKK SP2 Gniezno --:--

Kolejka VII

UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
03.11.2018 10:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - BASKET TEAM SUCHY LAS 70:96
18.11.2018 10:00 SKS KORONA ZAKRZEWO - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. 77:59

Kolejka VII

28.11.2018 17:00 Sklep Polski MKK SP2 Gniezno - KK POLONIA ISKRA OSIECZNA --:--
01.12.2018 12:30 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - BC OBRA KOŚCIAN --:--

Kolejka VIII

17.11.2018 12:00 MKS Gromy Nowy Tomyśl - MKK PYRA POZNAŃ 48:67
05.12.2018 18:30 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - KK POLONIA ISKRA OSIECZNA --:--

Kolejka VIII

02.12.2018 11:00 DECATHLON FRANOWO AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - SKS KORONA ZAKRZEWO --:--
06.12.2018 15:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
11.12.2018 16:00 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. --:--

Kolejka IX

04.11.2018 12:00 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 25:156
10.12.2018 20:00 Biofarm Basket Junior Poznań - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
06.01.2019 11:00 DECATHLON FRANOWO AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--

Kolejka IX

08.12.2018 10:00 MKK PYRA POZNAŃ - Sklep Polski MKK SP2 Gniezno --:--
13.12.2018 17:00 KK POLONIA ISKRA OSIECZNA - BC OBRA KOŚCIAN --:--

Kolejka X

14.10.2018 10:00 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - SKS KORONA ZAKRZEWO 73:55
16.12.2018 10:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - DECATHLON FRANOWO AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ --:--
19.12.2018 18:00 BASKET TEAM SUCHY LAS - G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. --:--

Kolejka X

01.12.2018 12:00 Sklep Polski MKK SP2 Gniezno - MKS Gromy Nowy Tomyśl --:--
16.12.2018 12:00 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - MKK PYRA POZNAŃ --:--

Kolejka XI

17.11.2018 11:00 DECATHLON FRANOWO AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ - BASKET TEAM SUCHY LAS 36:74
25.11.2018 10:00 SKS KORONA ZAKRZEWO - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
22.12.2018 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. - Biofarm Basket Junior Poznań --:--

Kolejka XI

24.11.2018 10:00 MKK PYRA POZNAŃ - BC OBRA KOŚCIAN --:--
21.12.2018 15:00 MKS Gromy Nowy Tomyśl - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski --:--

Kolejka XII

19.10.2018 17:30 BC OBRA KOŚCIAN - MKS Gromy Nowy Tomyśl 51:95
09.11.2018 17:00 KK POLONIA ISKRA OSIECZNA - MKK PYRA POZNAŃ 51:65
04.01.2019 17:15 Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski - Sklep Polski MKK SP2 Gniezno --:--

Kolejka XII

09.11.2018 16:30 BASKET TEAM SUCHY LAS - SKS KORONA ZAKRZEWO 104:36
18.11.2018 12:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 122:35
17.12.2018 20:00 Biofarm Basket Junior Poznań - DECATHLON FRANOWO AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ --:--

Kolejka XIII

Sklep Polski MKK SP2 Gniezno - BC OBRA KOŚCIAN --:--
08.12.2018 12:00 MKS Gromy Nowy Tomyśl - KK POLONIA ISKRA OSIECZNA --:--

Kolejka XIII

30.11.2018 18:30 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. - DECATHLON FRANOWO AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ --:--
01.12.2018 11:00 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
11.01.2019 17:30 SKS KORONA ZAKRZEWO - Biofarm Basket Junior Poznań --:--

Kolejka XIV

20.10.2018 11:00 Biofarm Basket Junior Poznań - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD 165:31
04.01.2019 18:00 G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo P. - SKS KORONA ZAKRZEWO --:--
12.01.2019 12:00 BASKET TEAM SUCHY LAS - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka XIV

21.12.2018 17:00 KK POLONIA ISKRA OSIECZNA - Sklep Polski MKK SP2 Gniezno --:--
06.01.2019 BC OBRA KOŚCIAN - Uczniowski Klub Sportowy "Piątka" Ostrów Wielkopolski --:--

Newsletter - zapisz się