Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

05.10.2019 BC OBRA KOŚCIAN - MKK Sklep Polski Gniezno --:--
05.10.2019 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH --:--
05.10.2019 ENEA Basket Piła - Timeout Polonia 1912 Leszno --:--
07.10.2019 20:15 Biofarm Basket Junior Poznań - MKK PYRA POZNAŃ --:--
13.10.2019 10:00 Basket Team Suchy Las - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka II

12.10.2019 MKK Sklep Polski Gniezno - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
12.10.2019 Basket Team Suchy Las - BC OBRA KOŚCIAN --:--
12.10.2019 10:00 MKK PYRA POZNAŃ - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
13.10.2019 11:00 KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH - ENEA Basket Piła --:--
21.12.2019 14:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - Timeout Polonia 1912 Leszno --:--

Kolejka XI

12.10.2019 11:00 Timeout Polonia 1912 Leszno - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
21.12.2019 ENEA Basket Piła - KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH --:--
21.12.2019 Biofarm Basket Junior Poznań - MKK Sklep Polski Gniezno --:--
21.12.2019 BC OBRA KOŚCIAN - Basket Team Suchy Las --:--
21.12.2019 15:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - MKK PYRA POZNAŃ --:--

Kolejka III

14.10.2019 19:00 BC OBRA KOŚCIAN - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
19.10.2019 Biofarm Basket Junior Poznań - Basket Team Suchy Las --:--
19.10.2019 Timeout Polonia 1912 Leszno - KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH --:--
20.10.2019 11:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - MKK Sklep Polski Gniezno --:--
20.10.2019 11:00 ENEA Basket Piła - MKK PYRA POZNAŃ --:--

Kolejka IV

26.10.2019 MKK Sklep Polski Gniezno - ENEA Basket Piła --:--
26.10.2019 Basket Team Suchy Las - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
26.10.2019 BC OBRA KOŚCIAN - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
26.10.2019 10:00 MKK PYRA POZNAŃ - Timeout Polonia 1912 Leszno --:--
29.11.2019 20:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH --:--

Kolejka V

09.11.2019 ENEA Basket Piła - Basket Team Suchy Las --:--
09.11.2019 Timeout Polonia 1912 Leszno - MKK Sklep Polski Gniezno --:--
09.11.2019 10:00 Biofarm Basket Junior Poznań - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
10.11.2019 11:00 KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH - MKK PYRA POZNAŃ --:--
11.01.2020 12:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - BC OBRA KOŚCIAN --:--

Kolejka VII

15.11.2019 16:45 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
23.11.2019 ENEA Basket Piła - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
23.11.2019 Timeout Polonia 1912 Leszno - BC OBRA KOŚCIAN --:--
23.11.2019 10:00 MKK PYRA POZNAŃ - MKK Sklep Polski Gniezno --:--
24.11.2019 11:00 KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH - Basket Team Suchy Las --:--

Kolejka VI

16.11.2019 MKK Sklep Polski Gniezno - KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH --:--
16.11.2019 Basket Team Suchy Las - Timeout Polonia 1912 Leszno --:--
16.11.2019 BC OBRA KOŚCIAN - ENEA Basket Piła --:--
16.11.2019 Biofarm Basket Junior Poznań - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
16.11.2019 10:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - MKK PYRA POZNAŃ --:--

Kolejka VIII

30.11.2019 BC OBRA KOŚCIAN - KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH --:--
30.11.2019 Biofarm Basket Junior Poznań - Timeout Polonia 1912 Leszno --:--
30.11.2019 12:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - MKK Sklep Polski Gniezno --:--
30.11.2019 15:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - ENEA Basket Piła --:--
01.12.2019 10:00 Basket Team Suchy Las - MKK PYRA POZNAŃ --:--

Kolejka IX

07.12.2019 ENEA Basket Piła - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
07.12.2019 Timeout Polonia 1912 Leszno - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
07.12.2019 MKK Sklep Polski Gniezno - Basket Team Suchy Las --:--
07.12.2019 10:00 MKK PYRA POZNAŃ - BC OBRA KOŚCIAN --:--
08.12.2019 11:00 KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH - Biofarm Basket Junior Poznań --:--

Kolejka X

14.12.2019 MKK Sklep Polski Gniezno - BC OBRA KOŚCIAN --:--
14.12.2019 Timeout Polonia 1912 Leszno - ENEA Basket Piła --:--
14.12.2019 10:00 MKK PYRA POZNAŃ - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
15.12.2019 10:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - Basket Team Suchy Las --:--
15.12.2019 11:00 KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka XII

28.12.2019 Basket Team Suchy Las - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
28.12.2019 MKK Sklep Polski Gniezno - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
29.12.2019 11:00 KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH - Timeout Polonia 1912 Leszno --:--
29.02.2020 10:00 MKK PYRA POZNAŃ - ENEA Basket Piła --:--
08.03.2020 12:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - BC OBRA KOŚCIAN --:--

Kolejka XIII

04.01.2020 ENEA Basket Piła - MKK Sklep Polski Gniezno --:--
04.01.2020 Biofarm Basket Junior Poznań - BC OBRA KOŚCIAN --:--
04.01.2020 12:00 Timeout Polonia 1912 Leszno - MKK PYRA POZNAŃ --:--
05.01.2020 10:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - Basket Team Suchy Las --:--
05.01.2020 11:00 KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka XIV

11.01.2020 BC OBRA KOŚCIAN - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
11.01.2020 Basket Team Suchy Las - ENEA Basket Piła --:--
11.01.2020 MKK Sklep Polski Gniezno - Timeout Polonia 1912 Leszno --:--
11.01.2020 10:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
11.01.2020 10:00 MKK PYRA POZNAŃ - KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH --:--

Kolejka XV

18.01.2020 Timeout Polonia 1912 Leszno - Basket Team Suchy Las --:--
18.01.2020 ENEA Basket Piła - BC OBRA KOŚCIAN --:--
18.01.2020 10:00 MKK PYRA POZNAŃ - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
19.01.2020 10:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
19.01.2020 11:00 KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH - MKK Sklep Polski Gniezno --:--

Kolejka XVI

15.02.2020 Biofarm Basket Junior Poznań - ENEA Basket Piła --:--
15.02.2020 BC OBRA KOŚCIAN - Timeout Polonia 1912 Leszno --:--
15.02.2020 Basket Team Suchy Las - KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH --:--
15.02.2020 10:00 MKK Sklep Polski Gniezno - MKK PYRA POZNAŃ --:--
17.02.2020 16:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka XVII

22.02.2020 Timeout Polonia 1912 Leszno - Biofarm Basket Junior Poznań --:--
22.02.2020 ENEA Basket Piła - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
22.02.2020 10:00 MKK PYRA POZNAŃ - Basket Team Suchy Las --:--
22.02.2020 11:00 MKK Sklep Polski Gniezno - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
23.02.2020 11:00 KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH - BC OBRA KOŚCIAN --:--

Kolejka XVIII

07.03.2020 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - ENEA Basket Piła --:--
07.03.2020 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - Timeout Polonia 1912 Leszno --:--
07.03.2020 Biofarm Basket Junior Poznań - KUŹNIA TALENTÓW KOSZYKARSKICH --:--
07.03.2020 Basket Team Suchy Las - MKK Sklep Polski Gniezno --:--
07.03.2020 11:00 BC OBRA KOŚCIAN - MKK PYRA POZNAŃ --:--

Newsletter - zapisz się