Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

15.10.2017 UKS Dream Team Nowy Tomyśl - UKS Lider Swarzędz --:--
15.10.2017 UKS Delfin Kłecko - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--
15.10.2017 UKS Dwójka Rogoźno - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. --:--

Kolejka II

29.10.2017 Basket Team Suchy Las - UKS Delfin Kłecko --:--
29.10.2017 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - UKS Dream Team Nowy Tomyśl --:--
29.10.2017 UKS Lider Swarzędz - UKS Dwójka Rogoźno --:--

Kolejka III

12.11.2017 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - UKS Lider Swarzędz --:--
12.11.2017 UKS Dwójka Rogoźno - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--
12.11.2017 UKS Dream Team Nowy Tomyśl - Basket Team Suchy Las --:--

Kolejka IV

26.11.2017 UKS Delfin Kłecko - UKS Dream Team Nowy Tomyśl --:--
26.11.2017 Basket Team Suchy Las - UKS Dwójka Rogoźno --:--
26.11.2017 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. --:--

Kolejka V

10.12.2017 UKS Lider Swarzędz - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--
10.12.2017 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - Basket Team Suchy Las --:--
10.12.2017 UKS Dwójka Rogoźno - UKS Delfin Kłecko --:--

Kolejka VI

14.01.2018 UKS Dream Team Nowy Tomyśl - UKS Dwójka Rogoźno --:--
14.01.2018 UKS Delfin Kłecko - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. --:--
14.01.2018 Basket Team Suchy Las - UKS Lider Swarzędz --:--

Kolejka VII

28.01.2018 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - Basket Team Suchy Las --:--
28.01.2018 UKS Lider Swarzędz - UKS Delfin Kłecko --:--
28.01.2018 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - UKS Dream Team Nowy Tomyśl --:--

Kolejka VIII

04.02.2018 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - UKS Dwójka Rogoźno --:--
04.02.2018 UKS Lider Swarzędz - UKS Dream Team Nowy Tomyśl --:--
04.02.2018 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - UKS Delfin Kłecko --:--

Kolejka IX

11.03.2018 UKS Delfin Kłecko - Basket Team Suchy Las --:--
11.03.2018 UKS Dream Team Nowy Tomyśl - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--
11.03.2018 UKS Dwójka Rogoźno - UKS Lider Swarzędz --:--

Kolejka X

25.03.2018 UKS Lider Swarzędz - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. --:--
25.03.2018 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - UKS Dwójka Rogoźno --:--
25.03.2018 Basket Team Suchy Las - UKS Dream Team Nowy Tomyśl --:--

Kolejka XI

15.04.2018 UKS Dream Team Nowy Tomyśl - UKS Delfin Kłecko --:--
15.04.2018 UKS Dwójka Rogoźno - Basket Team Suchy Las --:--
15.04.2018 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--

Kolejka XII

29.04.2018 UKS Piątka Ostrów Wlkp. - UKS Lider Swarzędz --:--
29.04.2018 Basket Team Suchy Las - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. --:--
29.04.2018 UKS Delfin Kłecko - UKS Dwójka Rogoźno --:--

Kolejka XIII

13.05.2018 UKS Dwójka Rogoźno - UKS Dream Team Nowy Tomyśl --:--
13.05.2018 UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. - UKS Delfin Kłecko --:--
13.05.2018 UKS Lider Swarzędz - Basket Team Suchy Las --:--

Kolejka XIV

27.05.2018 Basket Team Suchy Las - UKS Piątka Ostrów Wlkp. --:--
27.05.2018 UKS Delfin Kłecko - UKS Lider Swarzędz --:--
27.05.2018 UKS Dream Team Nowy Tomyśl - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. --:--

Newsletter - zapisz się