Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

15.10.2017 13:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - MKS MOS KONIN 78:29
17.10.2017 16:00 KK Rycerze Rydzyna - MINI POLONIA 1912 LESZNO 61:83
20.10.2017 18:00 G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE - MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 27:83
07.04.2018 11:00 BC OBRA KOŚCIAN - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--

Kolejka I

16.10.2017 15:00 MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 33:89
18.11.2017 10:00 NICKEL BASKET AKADEMIA I - UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. 92:22
09.02.2018 15:00 NICKEL BASKET AKADEMIA II - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO --:--

Kolejka II

25.10.2017 17:00 UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. - NICKEL BASKET AKADEMIA II 39:101
28.10.2017 15:00 BASKET TEAM SUCHY LAS - MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ 61:63
03.03.2018 14:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - NICKEL BASKET AKADEMIA I --:--

Kolejka II

27.10.2017 17:30 MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ - KK Rycerze Rydzyna 41:137
28.10.2017 11:00 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - MINI POLONIA 1912 LESZNO 57:47
28.10.2017 13:00 BC OBRA KOŚCIAN - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. 62:75
29.10.2017 10:00 MKS MOS KONIN - G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE 46:34

Kolejka III

SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. --:--
08.11.2017 15:00 NICKEL BASKET AKADEMIA I - BASKET TEAM SUCHY LAS 56:16
13.11.2017 15:00 NICKEL BASKET AKADEMIA II - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. 63:90

Kolejka III

10.11.2017 15:30 MINI POLONIA 1912 LESZNO - MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ 107:44
12.11.2017 12:00 KK Rycerze Rydzyna - MKS MOS KONIN 129:16
09.12.2017 11:30 G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE - BC OBRA KOŚCIAN --:--
19.01.2018 17:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--

Kolejka IV

22.10.2017 17:00 BASKET TEAM SUCHY LAS - NICKEL BASKET AKADEMIA II 26:32
24.11.2017 16:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO --:--
08.12.2017 16:00 MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ - NICKEL BASKET AKADEMIA I --:--

Kolejka IV

23.11.2017 17:00 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ --:--
26.11.2017 11:00 MKS MOS KONIN - MINI POLONIA 1912 LESZNO --:--
26.11.2017 11:00 BC OBRA KOŚCIAN - KK Rycerze Rydzyna --:--
26.11.2017 13:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE --:--

Kolejka V

21.10.2017 10:00 SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - BASKET TEAM SUCHY LAS 75:42
11.12.2017 17:00 UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
16.12.2017 15:00 NICKEL BASKET AKADEMIA II - MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ --:--

Kolejka V

08.12.2017 17:30 MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ - MKS MOS KONIN --:--
10.12.2017 10:00 MINI POLONIA 1912 LESZNO - BC OBRA KOŚCIAN --:--
12.12.2017 KK Rycerze Rydzyna - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
15.12.2017 18:00 G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--

Kolejka VI

12.01.2018 16:00 MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO --:--
14.01.2018 11:00 BASKET TEAM SUCHY LAS - UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. --:--
18.01.2018 15:00 NICKEL BASKET AKADEMIA I - NICKEL BASKET AKADEMIA II --:--

Kolejka VI

12.01.2018 18:00 G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE - KK Rycerze Rydzyna --:--
13.01.2018 11:00 BC OBRA KOŚCIAN - MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ --:--
14.01.2018 13:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - MINI POLONIA 1912 LESZNO --:--
10.02.2018 12:00 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - MKS MOS KONIN --:--

Kolejka VII

24.01.2018 17:00 UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. - MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ --:--
27.01.2018 10:00 SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - NICKEL BASKET AKADEMIA I --:--
27.01.2018 10:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--

Kolejka VII

26.01.2018 17:30 MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
28.01.2018 10:00 MINI POLONIA 1912 LESZNO - G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE --:--
28.01.2018 11:00 MKS MOS KONIN - BC OBRA KOŚCIAN --:--
17.03.2018 11:00 KK Rycerze Rydzyna - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--

Kolejka VIII

07.10.2017 10:00 SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - NICKEL BASKET AKADEMIA II 64:34
04.02.2018 12:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ --:--
03.03.2018 10:00 UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. - NICKEL BASKET AKADEMIA I --:--

Kolejka VIII

02.02.2018 17:30 MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ - G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE --:--
04.02.2018 10:00 MINI POLONIA 1912 LESZNO - KK Rycerze Rydzyna --:--
04.02.2018 11:00 MKS MOS KONIN - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
19.05.2018 11:00 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - BC OBRA KOŚCIAN --:--

Kolejka IX

09.03.2018 15:45 MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
10.03.2018 10:00 NICKEL BASKET AKADEMIA I - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
10.03.2018 12:30 NICKEL BASKET AKADEMIA II - UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka IX

09.03.2018 17:00 KK Rycerze Rydzyna - MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ --:--
10.03.2018 11:00 MINI POLONIA 1912 LESZNO - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--
10.03.2018 11:30 G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE - MKS MOS KONIN --:--
11.03.2018 13:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - BC OBRA KOŚCIAN --:--

Kolejka X

23.03.2018 16:30 BASKET TEAM SUCHY LAS - NICKEL BASKET AKADEMIA I --:--
25.03.2018 11:00 UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO --:--
25.03.2018 15:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - NICKEL BASKET AKADEMIA II --:--

Kolejka X

23.03.2018 17:30 MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ - MINI POLONIA 1912 LESZNO --:--
24.03.2018 12:00 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
25.03.2018 11:00 BC OBRA KOŚCIAN - G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE --:--
25.03.2018 11:00 MKS MOS KONIN - KK Rycerze Rydzyna --:--

Kolejka XI

13.04.2018 18:00 MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--
15.04.2018 11:00 KK Rycerze Rydzyna - BC OBRA KOŚCIAN --:--
15.04.2018 11:30 G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
15.04.2018 12:00 MINI POLONIA 1912 LESZNO - MKS MOS KONIN --:--

Kolejka XI

14.04.2018 12:30 NICKEL BASKET AKADEMIA II - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
15.04.2018 11:00 SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
19.04.2018 15:00 NICKEL BASKET AKADEMIA I - MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ --:--

Kolejka XII

20.04.2018 16:00 MKS MOS KONIN - MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ --:--
27.04.2018 17:30 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE --:--
29.04.2018 11:00 BC OBRA KOŚCIAN - MINI POLONIA 1912 LESZNO --:--
29.04.2018 13:00 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - KK Rycerze Rydzyna --:--

Kolejka XII

27.04.2018 16:00 MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ - NICKEL BASKET AKADEMIA II --:--
27.04.2018 16:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. --:--
29.04.2018 11:00 BASKET TEAM SUCHY LAS - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO --:--

Kolejka XIII

09.05.2018 15:30 NICKEL BASKET AKADEMIA II - NICKEL BASKET AKADEMIA I --:--
11.05.2018 16:00 SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ --:--
12.05.2018 11:00 UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--

Kolejka XIII

11.05.2018 18:00 MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ - BC OBRA KOŚCIAN --:--
13.05.2018 11:00 KK Rycerze Rydzyna - G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE --:--
13.05.2018 12:00 MKS MOS KONIN - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--
13.05.2018 12:00 MINI POLONIA 1912 LESZNO - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka XIV

11.04.2018 14:45 NICKEL BASKET AKADEMIA I - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO --:--
25.05.2018 16:00 MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ - UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. --:--
26.05.2018 11:00 BASKET TEAM SUCHY LAS - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka XIV

25.05.2018 17:00 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - KK Rycerze Rydzyna --:--
25.05.2018 18:30 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ --:--
26.05.2018 11:30 G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE - MINI POLONIA 1912 LESZNO --:--
27.05.2018 12:00 BC OBRA KOŚCIAN - MKS MOS KONIN --:--

Newsletter - zapisz się