Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

15.10.2017 NICKEL BASKET AKADEMIA I - UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. --:--
15.10.2017 NICKEL BASKET AKADEMIA II - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO --:--
16.10.2017 15:00 MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka I

15.10.2017 BC OBRA KOŚCIAN - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--
15.10.2017 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - MKS MOS KONIN --:--
15.10.2017 G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE - MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ --:--
15.10.2017 KK Rycerze Rydzyna - MINI POLONIA 1912 LESZNO --:--

Kolejka II

28.10.2017 15:00 BASKET TEAM SUCHY LAS - MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ --:--
29.10.2017 UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. - NICKEL BASKET AKADEMIA II --:--
29.10.2017 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - NICKEL BASKET AKADEMIA I --:--

Kolejka II

29.10.2017 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - MINI POLONIA 1912 LESZNO --:--
29.10.2017 MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ - KK Rycerze Rydzyna --:--
29.10.2017 MKS MOS KONIN - G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE --:--
29.10.2017 BC OBRA KOŚCIAN - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka III

12.11.2017 NICKEL BASKET AKADEMIA I - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
12.11.2017 NICKEL BASKET AKADEMIA II - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
12.11.2017 SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka III

12.11.2017 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--
12.11.2017 G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE - BC OBRA KOŚCIAN --:--
12.11.2017 KK Rycerze Rydzyna - MKS MOS KONIN --:--
12.11.2017 MINI POLONIA 1912 LESZNO - MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ --:--

Kolejka IV

24.11.2017 16:00 MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ - NICKEL BASKET AKADEMIA I --:--
26.11.2017 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO --:--
26.11.2017 BASKET TEAM SUCHY LAS - NICKEL BASKET AKADEMIA II --:--

Kolejka IV

26.11.2017 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ --:--
26.11.2017 MKS MOS KONIN - MINI POLONIA 1912 LESZNO --:--
26.11.2017 BC OBRA KOŚCIAN - KK Rycerze Rydzyna --:--
26.11.2017 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE --:--

Kolejka V

09.12.2017 15:00 NICKEL BASKET AKADEMIA II - MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ --:--
10.12.2017 SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
10.12.2017 UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka V

10.12.2017 G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--
10.12.2017 KK Rycerze Rydzyna - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
10.12.2017 MINI POLONIA 1912 LESZNO - BC OBRA KOŚCIAN --:--
10.12.2017 MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ - MKS MOS KONIN --:--

Kolejka VI

12.01.2018 16:00 MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO --:--
14.01.2018 BASKET TEAM SUCHY LAS - UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. --:--
14.01.2018 NICKEL BASKET AKADEMIA I - NICKEL BASKET AKADEMIA II --:--

Kolejka VI

14.01.2018 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - MKS MOS KONIN --:--
14.01.2018 BC OBRA KOŚCIAN - MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ --:--
14.01.2018 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - MINI POLONIA 1912 LESZNO --:--
14.01.2018 G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE - KK Rycerze Rydzyna --:--

Kolejka VII

24.01.2018 17:00 UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. - MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ --:--
28.01.2018 SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - NICKEL BASKET AKADEMIA I --:--
28.01.2018 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--

Kolejka VII

28.01.2018 KK Rycerze Rydzyna - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--
28.01.2018 MINI POLONIA 1912 LESZNO - G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE --:--
28.01.2018 MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
28.01.2018 MKS MOS KONIN - BC OBRA KOŚCIAN --:--

Kolejka VIII

04.02.2018 UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. - NICKEL BASKET AKADEMIA I --:--
04.02.2018 SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - NICKEL BASKET AKADEMIA II --:--
04.02.2018 12:00 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ --:--

Kolejka VIII

04.02.2018 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - BC OBRA KOŚCIAN --:--
04.02.2018 MKS MOS KONIN - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
04.02.2018 MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ - G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE --:--
04.02.2018 MINI POLONIA 1912 LESZNO - KK Rycerze Rydzyna --:--

Kolejka IX

09.03.2018 15:45 MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
11.03.2018 NICKEL BASKET AKADEMIA II - UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. --:--
11.03.2018 NICKEL BASKET AKADEMIA I - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka IX

11.03.2018 MINI POLONIA 1912 LESZNO - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--
11.03.2018 KK Rycerze Rydzyna - MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ --:--
11.03.2018 G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE - MKS MOS KONIN --:--
11.03.2018 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - BC OBRA KOŚCIAN --:--

Kolejka X

25.03.2018 BASKET TEAM SUCHY LAS - NICKEL BASKET AKADEMIA I --:--
25.03.2018 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - NICKEL BASKET AKADEMIA II --:--
25.03.2018 UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO --:--

Kolejka X

25.03.2018 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
25.03.2018 BC OBRA KOŚCIAN - G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE --:--
25.03.2018 MKS MOS KONIN - KK Rycerze Rydzyna --:--
25.03.2018 MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ - MINI POLONIA 1912 LESZNO --:--

Kolejka XI

15.04.2018 SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--
15.04.2018 NICKEL BASKET AKADEMIA II - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
19.04.2018 15:00 NICKEL BASKET AKADEMIA I - MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ --:--

Kolejka XI

15.04.2018 MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--
15.04.2018 MINI POLONIA 1912 LESZNO - MKS MOS KONIN --:--
15.04.2018 KK Rycerze Rydzyna - BC OBRA KOŚCIAN --:--
15.04.2018 G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka XII

27.04.2018 16:00 MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ - NICKEL BASKET AKADEMIA II --:--
29.04.2018 BASKET TEAM SUCHY LAS - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO --:--
29.04.2018 UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. - UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka XII

29.04.2018 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE --:--
29.04.2018 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - KK Rycerze Rydzyna --:--
29.04.2018 BC OBRA KOŚCIAN - MINI POLONIA 1912 LESZNO --:--
29.04.2018 MKS MOS KONIN - MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ --:--

Kolejka XIII

11.05.2018 16:00 SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO - MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ --:--
13.05.2018 UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. - BASKET TEAM SUCHY LAS --:--
13.05.2018 NICKEL BASKET AKADEMIA II - NICKEL BASKET AKADEMIA I --:--

Kolejka XIII

13.05.2018 MKS MOS KONIN - UKS MIKST MIĘDZYCHÓD --:--
13.05.2018 MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ - BC OBRA KOŚCIAN --:--
13.05.2018 MINI POLONIA 1912 LESZNO - BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. --:--
13.05.2018 KK Rycerze Rydzyna - G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE --:--

Kolejka XIV

25.05.2018 16:00 MKK PYRA SP7/SP79 POZNAŃ - UKS KOSZ OSTRÓW WLKP. --:--
27.05.2018 NICKEL BASKET AKADEMIA I - SKLEP POLSKI MKK SP2 GNIEZNO --:--
27.05.2018 BASKET TEAM SUCHY LAS - UKS OLIMPIJCZYK OSTRÓW WLKP. --:--

Kolejka XIV

27.05.2018 UKS MIKST MIĘDZYCHÓD - KK Rycerze Rydzyna --:--
27.05.2018 G.EN. TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE - MINI POLONIA 1912 LESZNO --:--
27.05.2018 BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. - MKK PYRA SP11/SP65 POZNAŃ --:--
27.05.2018 BC OBRA KOŚCIAN - MKS MOS KONIN --:--

Newsletter - zapisz się