Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

08.10.2022 10:00 Basket Team Suchy Las - UKKS Iskra Osieczna 111:40
15.04.2023 11:00 Enea Basket Junior Poznań - RAWIA FERRPOL Rawicz --:--
21.05.2023 12:00 G.EN. Tarnovia Tarnowo Podgórne - ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal --:--

Kolejka II

22.10.2022 10:00 Basket Team Suchy Las - Enea Basket Junior Poznań 44:117
22.10.2022 16:30 ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal - KS Kosz Kompaktowy Pleszew 111:41
30.06.2023 RAWIA FERRPOL Rawicz - G.EN. Tarnovia Tarnowo Podgórne --:--

Kolejka III

10.11.2022 17:00 KS Kosz Kompaktowy Pleszew - RAWIA FERRPOL Rawicz 72:53
26.03.2023 10:00 UKKS Iskra Osieczna - Enea Basket Junior Poznań --:--
27.05.2023 10:00 G.EN. Tarnovia Tarnowo Podgórne - Basket Team Suchy Las --:--

Kolejka IV

13.11.2022 10:00 UKKS Iskra Osieczna - ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal 45:104
07.01.2023 12:00 Basket Team Suchy Las - KS Kosz Kompaktowy Pleszew 76:58
14.04.2023 18:30 Enea Basket Junior Poznań - G.EN. Tarnovia Tarnowo Podgórne --:--

Kolejka V

03.12.2022 14:00 ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal - RAWIA FERRPOL Rawicz 118:32
15.01.2023 14:00 G.EN. Tarnovia Tarnowo Podgórne - UKKS Iskra Osieczna 66:56
06.05.2023 12:00 KS Kosz Kompaktowy Pleszew - Enea Basket Junior Poznań --:--

Kolejka VI

21.12.2022 17:00 UKKS Iskra Osieczna - RAWIA FERRPOL Rawicz 82:61
25.02.2023 12:00 Basket Team Suchy Las - ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal --:--
22.04.2023 12:00 G.EN. Tarnovia Tarnowo Podgórne - KS Kosz Kompaktowy Pleszew --:--

Kolejka VII

19.01.2023 20:00 ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal - Enea Basket Junior Poznań 62:87
19.02.2023 11:00 RAWIA FERRPOL Rawicz - Basket Team Suchy Las --:--
30.06.2023 KS Kosz Kompaktowy Pleszew - UKKS Iskra Osieczna --:--

Kolejka VIII

21.01.2023 11:00 UKKS Iskra Osieczna - Basket Team Suchy Las 65:85
22.01.2023 12:00 ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal - G.EN. Tarnovia Tarnowo Podgórne 110:38
30.06.2023 RAWIA FERRPOL Rawicz - Enea Basket Junior Poznań --:--

Kolejka IX

16.02.2023 17:00 KS Kosz Kompaktowy Pleszew - ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal --:--
25.03.2023 13:00 Enea Basket Junior Poznań - Basket Team Suchy Las --:--
10.06.2023 10:00 G.EN. Tarnovia Tarnowo Podgórne - RAWIA FERRPOL Rawicz --:--

Kolejka X

27.11.2022 17:30 Enea Basket Junior Poznań - UKKS Iskra Osieczna 95:36
04.03.2023 RAWIA FERRPOL Rawicz - KS Kosz Kompaktowy Pleszew --:--
29.04.2023 10:00 Basket Team Suchy Las - G.EN. Tarnovia Tarnowo Podgórne --:--

Kolejka XI

16.03.2023 17:00 KS Kosz Kompaktowy Pleszew - Basket Team Suchy Las --:--
18.03.2023 12:00 ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal - UKKS Iskra Osieczna --:--
14.05.2023 10:00 G.EN. Tarnovia Tarnowo Podgórne - Enea Basket Junior Poznań --:--

Kolejka XII

25.02.2023 12:00 Enea Basket Junior Poznań - KS Kosz Kompaktowy Pleszew --:--
16.03.2023 18:00 UKKS Iskra Osieczna - G.EN. Tarnovia Tarnowo Podgórne --:--
01.04.2023 RAWIA FERRPOL Rawicz - ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal --:--

Kolejka XIII

02.12.2022 18:00 RAWIA FERRPOL Rawicz - UKKS Iskra Osieczna 79:77
26.02.2023 12:00 KS Kosz Kompaktowy Pleszew - G.EN. Tarnovia Tarnowo Podgórne --:--
22.04.2023 12:00 ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal - Basket Team Suchy Las --:--

Kolejka XIV

03.04.2023 17:00 UKKS Iskra Osieczna - KS Kosz Kompaktowy Pleszew --:--
23.04.2023 11:00 Enea Basket Junior Poznań - ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal --:--
21.05.2023 10:00 Basket Team Suchy Las - RAWIA FERRPOL Rawicz --:--

Newsletter - zapisz się

Partnerzy

ENEA S.A. WIELKOPOLSKA Poznań

Partnerzy medialni

TVP3 Poznań Radio Poznań Głos Wielkopolski