Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

02.10.2021 13:00 Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard - Lider Biofarm Swarzędz 34:80
02.10.2021 15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski - TS Basket Gniezno 75:44
01.12.2021 18:15 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - MUKS Poznań --:--
04.12.2021 13:00 POMPAX Tęcza Leszno - Klub Sportowy KSKK Koszalin --:--

Kolejka II

09.10.2021 13:00 TS Basket Gniezno - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 63:76
09.10.2021 15:30 LOMS Enea Basket Piła - Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard 82:62
31.10.2021 14:30 MUKS Poznań - POMPAX Tęcza Leszno --:--
09.01.2022 11:00 Lider Biofarm Swarzędz - TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski --:--

Kolejka III

TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski - LOMS Enea Basket Piła --:--
16.10.2021 11:00 POMPAX Tęcza Leszno - TS Basket Gniezno 68:58
17.10.2021 15:00 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - Lider Biofarm Swarzędz 43:85
21.11.2021 17:00 Klub Sportowy KSKK Koszalin - MUKS Poznań --:--

Kolejka IV

23.10.2021 LOMS Enea Basket Piła - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań --:--
23.10.2021 10:00 Lider Biofarm Swarzędz - POMPAX Tęcza Leszno --:--
23.10.2021 14:00 TS Basket Gniezno - Klub Sportowy KSKK Koszalin --:--
15.01.2022 10:00 Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard - TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski --:--

Kolejka V

30.10.2021 12:00 POMPAX Tęcza Leszno - LOMS Enea Basket Piła --:--
30.10.2021 13:30 MUKS Poznań - TS Basket Gniezno --:--
30.10.2021 15:00 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard --:--
30.10.2021 16:30 Klub Sportowy KSKK Koszalin - Lider Biofarm Swarzędz --:--

Kolejka VI

06.11.2021 LOMS Enea Basket Piła - Klub Sportowy KSKK Koszalin --:--
06.11.2021 15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań --:--
15.11.2021 17:00 Lider Biofarm Swarzędz - MUKS Poznań --:--
12.12.2021 11:00 Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard - POMPAX Tęcza Leszno --:--

Kolejka VII

12.11.2021 17:30 POMPAX Tęcza Leszno - TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski --:--
13.11.2021 TS Basket Gniezno - Lider Biofarm Swarzędz --:--
13.11.2021 11:00 Klub Sportowy KSKK Koszalin - Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard --:--
05.01.2022 14:30 MUKS Poznań - LOMS Enea Basket Piła --:--

Kolejka VIII

20.11.2021 LOMS Enea Basket Piła - TS Basket Gniezno --:--
20.11.2021 Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard - MUKS Poznań --:--
20.11.2021 15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski - Klub Sportowy KSKK Koszalin --:--
21.11.2021 15:00 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - POMPAX Tęcza Leszno --:--

Kolejka IX

27.11.2021 Lider Biofarm Swarzędz - LOMS Enea Basket Piła --:--
27.11.2021 13:00 Klub Sportowy KSKK Koszalin - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań --:--
27.11.2021 13:30 MUKS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski --:--
27.11.2021 14:00 TS Basket Gniezno - Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard --:--

Kolejka X

05.12.2021 14:30 MUKS Poznań - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań --:--
11.12.2021 13:00 TS Basket Gniezno - TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski --:--
11.12.2021 13:00 Klub Sportowy KSKK Koszalin - POMPAX Tęcza Leszno --:--
11.12.2021 14:30 Lider Biofarm Swarzędz - Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard --:--

Kolejka XI

16.10.2021 10:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski - Lider Biofarm Swarzędz 60:75
18.12.2021 Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard - LOMS Enea Basket Piła --:--
18.12.2021 12:00 POMPAX Tęcza Leszno - MUKS Poznań --:--
18.12.2021 15:00 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - TS Basket Gniezno --:--

Kolejka XII

08.01.2022 LOMS Enea Basket Piła - TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski --:--
08.01.2022 10:00 Lider Biofarm Swarzędz - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań --:--
08.01.2022 13:00 TS Basket Gniezno - POMPAX Tęcza Leszno --:--
08.01.2022 13:30 MUKS Poznań - Klub Sportowy KSKK Koszalin --:--

Kolejka XIII

07.11.2021 14:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski - Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard --:--
14.11.2021 12:00 Klub Sportowy KSKK Koszalin - TS Basket Gniezno --:--
15.01.2022 12:00 POMPAX Tęcza Leszno - Lider Biofarm Swarzędz --:--
15.01.2022 15:00 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - LOMS Enea Basket Piła --:--

Kolejka XIV

29.01.2022 Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań --:--
29.01.2022 TS Basket Gniezno - MUKS Poznań --:--
29.01.2022 12:00 LOMS Enea Basket Piła - POMPAX Tęcza Leszno --:--
29.01.2022 13:00 Lider Biofarm Swarzędz - Klub Sportowy KSKK Koszalin --:--

Kolejka XV

05.02.2022 MUKS Poznań - Lider Biofarm Swarzędz --:--
05.02.2022 13:00 Klub Sportowy KSKK Koszalin - LOMS Enea Basket Piła --:--
05.02.2022 13:00 POMPAX Tęcza Leszno - Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard --:--
05.02.2022 15:00 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski --:--

Kolejka XVI

12.02.2022 Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard - Klub Sportowy KSKK Koszalin --:--
12.02.2022 LOMS Enea Basket Piła - MUKS Poznań --:--
13.02.2022 10:00 Lider Biofarm Swarzędz - TS Basket Gniezno --:--
13.02.2022 12:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski - POMPAX Tęcza Leszno --:--

Kolejka XVII

16.01.2022 13:00 Klub Sportowy KSKK Koszalin - TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski --:--
19.02.2022 12:00 POMPAX Tęcza Leszno - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań --:--
19.02.2022 13:00 TS Basket Gniezno - LOMS Enea Basket Piła --:--
19.02.2022 13:30 MUKS Poznań - Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard --:--

Kolejka XVIII

14.11.2021 17:00 Młodzieżowy Klub Sportowy KOSZ Białogard - TS Basket Gniezno --:--
26.02.2022 LOMS Enea Basket Piła - Lider Biofarm Swarzędz --:--
26.02.2022 15:00 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - Klub Sportowy KSKK Koszalin --:--
26.02.2022 15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkoplski - MUKS Poznań --:--

Newsletter - zapisz się

Partnerzy

ENEA S.A. Wielkopolska Poznań Autostrada Eksploatacja DECATHLON POSNET

Partnerzy medialni

TVP3 Poznań Radio Poznań Głos Wielkopolski