Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

m drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. różnica stosunek
1 Dream Team Nowy Tomyśl 18 10 8 - 2 4 - 1 4 - 1 902 - 462 +440 1.9524
2 Rawia SYSTECH Rawicz 18 10 8 - 2 4 - 1 4 - 1 703 - 372 +331 1.8898
3 Korona Zakrzewo 18 10 8 - 2 5 - 0 3 - 2 674 - 535 +139 1.2598
4 POMPAX Tęcza SP12 Leszno 13 10 3 - 7 2 - 3 1 - 4 434 - 610 -176 0.7115
5 UKS Victoria Plewiska 12 10 2 - 8 1 - 4 1 - 4 456 - 794 -338 0.5743
6 KK Rycerze Rydzyna 11 10 1 - 9 1 - 4 0 - 5 380 - 776 -396 0.4897
m drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. różnica stosunek
1 MKS Opalenica 20 10 10 - 0 5 - 0 5 - 0 884 - 398 +486 2.2211
2 BAS SP2 Gniezno 17 10 7 - 3 3 - 2 4 - 1 567 - 528 +39 1.0739
3 MUKS Poznań 16 10 6 - 4 2 - 3 4 - 1 663 - 472 +191 1.4047
4 Lider BIOFARM Swarzędz 13 10 3 - 7 1 - 4 2 - 3 466 - 617 -151 0.7553
5 Tribecco Dwójka Rogoźno 12 10 2 - 8 1 - 4 1 - 4 457 - 763 -306 0.5990
6 UKS Piątka Ostrów Wlkp. 12 10 2 - 8 2 - 3 0 - 5 483 - 742 -259 0.6509
m drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. różnica stosunek
1 OKSIR WITKOWO 20 10 10 - 0 5 - 0 5 - 0 799 - 448 +351 1.7835
2 BG2020K 18 10 8 - 2 4 - 1 4 - 1 785 - 431 +354 1.8213
3 MKS MOS Konin 16 10 6 - 4 3 - 2 3 - 2 632 - 551 +81 1.1470
4 Enea AZS Poznań 14 10 4 - 6 2 - 3 2 - 3 583 - 672 -89 0.8676
5 Basket Team Suchy Las 12 10 2 - 8 1 - 4 1 - 4 400 - 776 -376 0.5155
6 IMOPEKSIS Golnica Ryczywół 10 10 0 - 10 0 - 5 0 - 5 399 - 720 -321 0.5542
m drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. różnica stosunek
1 RAWIA BWEKO II 16 8 8 - 0 4 - 0 4 - 0 726 - 211 +515 3.4408
2 MUKS Kórnik 13 8 5 - 3 3 - 1 2 - 2 543 - 351 +192 1.5470
3 POMPAX Tęcza Leszno 12 8 4 - 4 2 - 2 2 - 2 318 - 423 -105 0.7518
4 Kaspro Ostrów Wlkp. 10 8 2 - 6 1 - 3 1 - 3 348 - 523 -175 0.6654
5 UKS Olimpijczyk 9 8 1 - 7 0 - 4 1 - 3 230 - 657 -427 0.3501
m drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. różnica stosunek
1 Rawia SYSTECH Rawicz 18 10 8 - 2 4 - 1 4 - 1 595 - 457 +138 1.3020
2 MKS Opalenica 17 10 7 - 3 4 - 1 3 - 2 692 - 512 +180 1.3516
3 Dream Team Nowy Tomyśl 16 10 6 - 4 3 - 2 3 - 2 678 - 606 +72 1.1188
4 Korona Zakrzewo 13 9 4 - 5 4 - 1 0 - 4 484 - 632 -148 0.7658
5 BAS SP2 Gniezno 12 10 2 - 8 1 - 4 1 - 4 432 - 669 -237 0.6457
6 MUKS Poznań 11 9 2 - 7 0 - 4 2 - 3 527 - 532 -5 0.9906
m drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. różnica stosunek
1 POMPAX Tęcza SP12 Leszno 17 10 7 - 3 4 - 1 3 - 2 576 - 491 +85 1.1731
2 Tribecco Dwójka Rogoźno 16 10 6 - 4 2 - 3 4 - 1 551 - 551 0 1.0000
3 UKS Victoria Plewiska 15 10 5 - 5 2 - 3 3 - 2 599 - 578 +21 1.0363
4 UKS Piątka Ostrów Wlkp. 15 10 5 - 5 4 - 1 1 - 4 633 - 630 +3 1.0048
5 Lider BIOFARM Swarzędz 12 8 4 - 4 2 - 2 2 - 2 475 - 414 +61 1.1473
6 KK Rycerze Rydzyna 9 8 1 - 7 1 - 3 0 - 4 357 - 527 -170 0.6774
m drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. różnica stosunek
1 RAWIA BWEKO II 19 10 9 - 1 4 - 1 5 - 0 693 - 442 +251 1.5679
2 OKSIR WITKOWO 17 10 7 - 3 4 - 1 3 - 2 628 - 533 +95 1.1782
3 MUKS Kórnik 13 9 4 - 5 3 - 1 1 - 4 465 - 465 0 1.0000
4 BG2020K 13 9 4 - 5 2 - 3 2 - 2 570 - 626 -56 0.9105
5 POMPAX Tęcza Leszno 13 10 3 - 7 2 - 3 1 - 4 529 - 650 -121 0.8138
6 MKS MOS Konin 12 10 2 - 8 1 - 4 1 - 4 532 - 701 -169 0.7589
m drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. różnica stosunek
1 Kaspro Ostrów Wlkp. 16 8 8 - 0 4 - 0 4 - 0 575 - 289 +286 1.9896
2 Enea AZS Poznań 12 7 5 - 2 2 - 1 3 - 1 462 - 373 +89 1.2386
3 UKS Olimpijczyk 10 7 3 - 4 2 - 2 1 - 2 340 - 349 -9 0.9742
4 Basket Team Suchy Las 10 8 2 - 6 1 - 3 1 - 3 363 - 564 -201 0.6436
5 IMOPEKSIS Golnica Ryczywół 9 8 1 - 7 1 - 3 0 - 4 345 - 510 -165 0.6765

Newsletter - zapisz się

Partnerzy

ENEA S.A. WIELKOPOLSKA Poznań

Partnerzy medialni

TVP3 Poznań Radio Poznań Głos Wielkopolski
Obraz