Kolejka I
|
25.10.2020 09:30 |
UKS Delfin Kłecko -
UKS Dwójka Rogoźno |
25:67
|
12.12.2020 14:00 |
UKS "KASPRO" przy Szkole Podstawowej SO "Edukator" -
Uks Kormoran Sieraków |
43:81
|
24.01.2021 11:30 |
Basket Team Suchy Las -
UKS "Olimp" Rawicz |
67:47
|
30.01.2021 12:00 |
KS Play Basket Kraszewice -
UKS Krzesiny |
54:69
|
Kolejka II
|
17.10.2020 11:00 |
Uks Kormoran Sieraków -
UKS Delfin Kłecko |
94:53
|
24.10.2020 10:00 |
UKS Krzesiny -
UKS "KASPRO" przy Szkole Podstawowej SO "Edukator" |
48:64
|
25.10.2020 14:00 |
Basket Team Suchy Las -
KS Play Basket Kraszewice |
71:50
|
25.04.2021 12:00 |
UKS "Olimp" Rawicz -
UKS Dwójka Rogoźno |
39:76
|
Kolejka III
|
|
UKS Delfin Kłecko -
UKS Krzesiny |
20:0
|
14.11.2020 11:00 |
UKS Dwójka Rogoźno -
Uks Kormoran Sieraków |
35:81
|
21.11.2020 10:00 |
KS Play Basket Kraszewice -
UKS "Olimp" Rawicz |
58:39
|
13.03.2021 10:00 |
UKS "KASPRO" przy Szkole Podstawowej SO "Edukator" -
Basket Team Suchy Las |
57:66
|
Kolejka IV
|
|
UKS Krzesiny -
UKS Dwójka Rogoźno |
0:20
|
19.11.2020 17:00 |
KS Play Basket Kraszewice -
UKS "KASPRO" przy Szkole Podstawowej SO "Edukator" |
47:77
|
22.11.2020 12:00 |
UKS "Olimp" Rawicz -
Uks Kormoran Sieraków |
51:69
|
23.05.2021 10:00 |
Basket Team Suchy Las -
UKS Delfin Kłecko |
89:39
|
Kolejka V
|
21.11.2020 11:30 |
UKS Dwójka Rogoźno -
Basket Team Suchy Las |
65:36
|
29.11.2020 11:00 |
UKS Delfin Kłecko -
KS Play Basket Kraszewice |
52:75
|
05.12.2020 11:00 |
Uks Kormoran Sieraków -
UKS Krzesiny |
94:20
|
07.05.2021 18:00 |
UKS "KASPRO" przy Szkole Podstawowej SO "Edukator" -
UKS "Olimp" Rawicz |
50:49
|
Kolejka VI
|
13.12.2020 11:30 |
KS Play Basket Kraszewice -
UKS Dwójka Rogoźno |
38:73
|
19.12.2020 10:00 |
Basket Team Suchy Las -
Uks Kormoran Sieraków |
31:55
|
23.01.2021 10:00 |
UKS "KASPRO" przy Szkole Podstawowej SO "Edukator" -
UKS Delfin Kłecko |
61:47
|
21.02.2021 13:00 |
UKS "Olimp" Rawicz -
UKS Krzesiny |
56:72
|
Kolejka VII
|
05.12.2020 12:00 |
UKS Dwójka Rogoźno -
UKS "KASPRO" przy Szkole Podstawowej SO "Edukator" |
76:26
|
10.01.2021 12:30 |
Uks Kormoran Sieraków -
KS Play Basket Kraszewice |
106:53
|
23.01.2021 10:00 |
UKS Krzesiny -
Basket Team Suchy Las |
62:52
|
16.05.2021 10:00 |
UKS Delfin Kłecko -
UKS "Olimp" Rawicz |
40:79
|
Kolejka VIII
|
18.10.2020 12:00 |
UKS Krzesiny -
KS Play Basket Kraszewice |
78:57
|
13.12.2020 12:00 |
UKS "Olimp" Rawicz -
Basket Team Suchy Las |
52:50
|
09.01.2021 09:30 |
UKS Dwójka Rogoźno -
UKS Delfin Kłecko |
80:41
|
24.01.2021 12:00 |
Uks Kormoran Sieraków -
UKS "KASPRO" przy Szkole Podstawowej SO "Edukator" |
106:28
|
Kolejka IX
|
|
UKS "KASPRO" przy Szkole Podstawowej SO "Edukator" -
UKS Krzesiny |
20:0
|
07.01.2021 14:00 |
KS Play Basket Kraszewice -
Basket Team Suchy Las |
44:71
|
21.03.2021 11:00 |
UKS Delfin Kłecko -
Uks Kormoran Sieraków |
33:96
|
08.05.2021 11:00 |
UKS Dwójka Rogoźno -
UKS "Olimp" Rawicz |
66:52
|
Kolejka X
|
07.11.2020 10:00 |
Basket Team Suchy Las -
UKS "KASPRO" przy Szkole Podstawowej SO "Edukator" |
64:53
|
13.03.2021 10:00 |
UKS Krzesiny -
UKS Delfin Kłecko |
57:41
|
14.03.2021 11:00 |
Uks Kormoran Sieraków -
UKS Dwójka Rogoźno |
88:55
|
14.03.2021 14:00 |
UKS "Olimp" Rawicz -
KS Play Basket Kraszewice |
53:63
|
Kolejka XI
|
|
UKS Dwójka Rogoźno -
UKS Krzesiny |
20:0
|
15.11.2020 12:00 |
UKS Delfin Kłecko -
Basket Team Suchy Las |
47:46
|
07.03.2021 11:00 |
Uks Kormoran Sieraków -
UKS "Olimp" Rawicz |
104:50
|
25.03.2021 17:00 |
UKS "KASPRO" przy Szkole Podstawowej SO "Edukator" -
KS Play Basket Kraszewice |
57:64
|
Kolejka XII
|
|
UKS Krzesiny -
Uks Kormoran Sieraków |
0:20
|
06.12.2020 12:00 |
UKS "Olimp" Rawicz -
UKS "KASPRO" przy Szkole Podstawowej SO "Edukator" |
63:42
|
31.01.2021 12:00 |
Basket Team Suchy Las -
UKS Dwójka Rogoźno |
75:73
|
07.02.2021 13:30 |
KS Play Basket Kraszewice -
UKS Delfin Kłecko |
92:51
|
Kolejka XIII
|
|
UKS Krzesiny -
UKS "Olimp" Rawicz |
0:20
|
11.11.2020 13:00 |
UKS Dwójka Rogoźno -
KS Play Basket Kraszewice |
80:48
|
25.04.2021 12:00 |
UKS Delfin Kłecko -
UKS "KASPRO" przy Szkole Podstawowej SO "Edukator" |
54:42
|
19.05.2021 17:00 |
Uks Kormoran Sieraków -
Basket Team Suchy Las |
66:50
|
Kolejka XIV
|
|
Basket Team Suchy Las -
UKS Krzesiny |
20:0
|
17.01.2021 12:00 |
UKS "KASPRO" przy Szkole Podstawowej SO "Edukator" -
UKS Dwójka Rogoźno |
39:77
|
24.04.2021 12:00 |
KS Play Basket Kraszewice -
Uks Kormoran Sieraków |
42:110
|
09.05.2021 10:00 |
UKS "Olimp" Rawicz -
UKS Delfin Kłecko |
90:33
|