Kolejka I
|
30.10.2020 18:00 |
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) -
UKKS ISKRA OSIECZNA |
56:39
|
07.11.2020 15:00 |
BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski -
UKS Mikst Międzychód |
63:65
|
13.03.2021 10:15 |
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ -
ENEA Basket Junior Poznań |
41:88
|
18.04.2021 11:00 |
KT Kosz Kalisz (PK) -
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań |
0:20
|
Kolejka II
|
24.10.2020 10:15 |
UKS Mikst Międzychód -
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) |
67:60
|
24.10.2020 12:00 |
Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl -
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ |
110:25
|
25.10.2020 10:00 |
UKKS ISKRA OSIECZNA -
KT Kosz Kalisz (PK) |
117:49
|
25.10.2020 10:00 |
ENEA Basket Junior Poznań -
BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski |
98:43
|
Kolejka III
|
|
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -
UKKS ISKRA OSIECZNA |
--:--
|
07.11.2020 11:30 |
KT Kosz Kalisz (PK) -
UKS Mikst Międzychód |
57:127
|
08.11.2020 12:30 |
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) -
ENEA Basket Junior Poznań |
68:90
|
29.04.2021 18:30 |
BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski -
Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl |
53:102
|
Kolejka IV
|
22.10.2020 19:00 |
Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl -
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) |
111:45
|
05.11.2020 16:30 |
UKS Mikst Międzychód -
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań |
46:117
|
14.11.2020 10:15 |
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ -
BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski |
26:67
|
15.11.2020 14:15 |
ENEA Basket Junior Poznań -
KT Kosz Kalisz (PK) |
123:34
|
Kolejka V
|
21.11.2020 12:00 |
UKKS ISKRA OSIECZNA -
UKS Mikst Międzychód |
73:54
|
21.11.2020 13:00 |
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) -
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ |
65:29
|
24.11.2020 15:30 |
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -
ENEA Basket Junior Poznań |
86:61
|
22.05.2021 12:00 |
KT Kosz Kalisz (PK) -
Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl |
0:20
|
Kolejka VI
|
19.11.2020 18:30 |
BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski -
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) |
54:72
|
29.11.2020 18:45 |
ENEA Basket Junior Poznań -
UKKS ISKRA OSIECZNA |
91:51
|
24.04.2021 10:15 |
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ -
KT Kosz Kalisz (PK) |
20:0
|
12.05.2021 18:15 |
Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl -
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań |
66:78
|
Kolejka VII
|
03.12.2020 15:30 |
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ |
108:41
|
04.12.2020 19:30 |
KT Kosz Kalisz (PK) -
BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski |
19:147
|
06.12.2020 17:00 |
UKS Mikst Międzychód -
ENEA Basket Junior Poznań |
53:92
|
07.12.2020 17:30 |
UKKS ISKRA OSIECZNA -
Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl |
70:85
|
Kolejka VIII
|
|
Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl -
UKS Mikst Międzychód |
20:0
|
11.12.2020 18:30 |
BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski -
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań |
48:68
|
12.12.2020 12:30 |
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) -
KT Kosz Kalisz (PK) |
112:21
|
18.06.2021 17:45 |
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ -
UKKS ISKRA OSIECZNA |
68:66
|
Kolejka IX
|
17.12.2020 18:00 |
UKKS ISKRA OSIECZNA -
BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski |
67:63
|
19.12.2020 13:00 |
UKS Mikst Międzychód -
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ |
83:59
|
06.03.2021 12:00 |
Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl -
ENEA Basket Junior Poznań |
94:83
|
08.05.2021 17:00 |
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) |
102:73
|
Kolejka X
|
16.01.2021 12:00 |
UKS Mikst Międzychód -
BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski |
56:72
|
17.01.2021 17:00 |
ENEA Basket Junior Poznań -
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ |
89:61
|
18.01.2021 18:00 |
UKKS ISKRA OSIECZNA -
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) |
71:60
|
22.05.2021 15:00 |
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -
KT Kosz Kalisz (PK) |
20:0
|
Kolejka XI
|
22.01.2021 18:15 |
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) -
UKS Mikst Międzychód |
40:69
|
22.01.2021 18:30 |
BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski -
ENEA Basket Junior Poznań |
67:96
|
24.01.2021 12:00 |
KT Kosz Kalisz (PK) -
UKKS ISKRA OSIECZNA |
25:134
|
29.05.2021 10:15 |
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ -
Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl |
46:80
|
Kolejka XII
|
17.10.2020 10:15 |
UKS Mikst Międzychód -
KT Kosz Kalisz (PK) |
77:54
|
16.01.2021 16:30 |
Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl -
BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski |
92:54
|
31.01.2021 14:45 |
ENEA Basket Junior Poznań -
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) |
102:44
|
10.05.2021 17:00 |
UKKS ISKRA OSIECZNA -
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań |
66:96
|
Kolejka XIII
|
|
KT Kosz Kalisz (PK) -
ENEA Basket Junior Poznań |
0:20
|
04.02.2021 18:30 |
BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski -
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ |
77:68
|
08.02.2021 19:00 |
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -
UKS Mikst Międzychód |
119:38
|
21.05.2021 19:00 |
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) -
Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl |
59:84
|
Kolejka XIV
|
21.11.2020 14:00 |
Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl -
KT Kosz Kalisz (PK) |
140:38
|
06.03.2021 10:15 |
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ -
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) |
83:56
|
13.03.2021 13:00 |
UKS Mikst Międzychód -
UKKS ISKRA OSIECZNA |
77:75
|
14.03.2021 16:30 |
ENEA Basket Junior Poznań -
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań |
75:45
|
Kolejka XV
|
20.02.2021 11:00 |
UKKS ISKRA OSIECZNA -
ENEA Basket Junior Poznań |
52:86
|
20.03.2021 12:30 |
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) -
BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski |
53:63
|
21.03.2021 10:00 |
KT Kosz Kalisz (PK) -
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ |
0:20
|
20.05.2021 15:30 |
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -
Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl |
77:96
|
Kolejka XVI
|
27.02.2021 11:00 |
ENEA Basket Junior Poznań -
UKS Mikst Międzychód |
68:64
|
26.03.2021 18:30 |
BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski -
KT Kosz Kalisz (PK) |
20:0
|
08.05.2021 12:00 |
Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl -
UKKS ISKRA OSIECZNA |
86:70
|
09.06.2021 15:30 |
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ -
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań |
62:90
|
Kolejka XVII
|
|
UKS Mikst Międzychód -
Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl |
0:20
|
17.04.2021 10:30 |
KT Kosz Kalisz (PK) -
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) |
0:20
|
27.05.2021 15:30 |
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań -
BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski |
92:58
|
16.06.2021 17:00 |
UKKS ISKRA OSIECZNA -
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ |
74:51
|
Kolejka XVIII
|
20.03.2021 10:15 |
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ -
UKS Mikst Międzychód |
49:41
|
29.04.2021 19:30 |
G.EN. Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (PK) -
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań |
59:91
|
06.05.2021 18:30 |
BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski -
UKKS ISKRA OSIECZNA |
72:61
|
16.05.2021 12:00 |
ENEA Basket Junior Poznań -
Akademia Koszykówki Młodzieżowej Gromy Nowy Tomyśl |
86:84
|