Kolejka I
|
14.10.2017 15:00 |
MKK PYRA SZKOŁA GORTATA POZNAŃ -
MKS MOS KONIN |
73:61
|
26.11.2017 11:00 |
JAMALEX POLONIA 1912 LESZNO -
UKS KASPROWICZANKA OSTRÓW WLKP. |
86:93
|
14.01.2018 14:00 |
BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ -
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD |
93:42
|
Kolejka II
|
22.10.2017 13:00 |
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD -
MKS MOS KONIN |
83:58
|
22.10.2017 16:00 |
BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ -
JAMALEX POLONIA 1912 LESZNO |
99:67
|
28.10.2017 12:00 |
UKS KASPROWICZANKA OSTRÓW WLKP. -
MKK PYRA SZKOŁA GORTATA POZNAŃ |
73:68
|
Kolejka III
|
03.11.2017 18:30 |
JAMALEX POLONIA 1912 LESZNO -
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD |
79:55
|
03.11.2017 19:30 |
MKS MOS KONIN -
UKS KASPROWICZANKA OSTRÓW WLKP. |
74:102
|
08.11.2017 16:00 |
MKK PYRA SZKOŁA GORTATA POZNAŃ -
BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ |
77:110
|
Kolejka IV
|
11.11.2017 12:00 |
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD -
UKS KASPROWICZANKA OSTRÓW WLKP. |
61:55
|
18.11.2017 12:00 |
JAMALEX POLONIA 1912 LESZNO -
MKK PYRA SZKOŁA GORTATA POZNAŃ |
59:53
|
20.11.2017 20:00 |
BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ -
MKS MOS KONIN |
120:53
|
Kolejka V
|
02.12.2017 13:00 |
JAMALEX POLONIA 1912 LESZNO -
MKS MOS KONIN |
78:53
|
03.12.2017 14:45 |
MKK PYRA SZKOŁA GORTATA POZNAŃ -
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD |
67:70
|
03.02.2018 12:00 |
UKS KASPROWICZANKA OSTRÓW WLKP. -
BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ |
74:105
|
Kolejka VI
|
09.12.2017 10:00 |
UKS KASPROWICZANKA OSTRÓW WLKP. -
JAMALEX POLONIA 1912 LESZNO |
64:88
|
09.12.2017 13:00 |
MKS MOS KONIN -
MKK PYRA SZKOŁA GORTATA POZNAŃ |
91:98
|
11.12.2017 18:00 |
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD -
BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ |
58:106
|
Kolejka VII
|
16.12.2017 17:30 |
MKK PYRA SZKOŁA GORTATA POZNAŃ -
UKS KASPROWICZANKA OSTRÓW WLKP. |
78:66
|
17.12.2017 12:00 |
MKS MOS KONIN -
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD |
94:67
|
28.01.2018 09:30 |
JAMALEX POLONIA 1912 LESZNO -
BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ |
51:91
|
Kolejka VIII
|
10.01.2018 18:00 |
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD -
JAMALEX POLONIA 1912 LESZNO |
61:82
|
10.01.2018 19:00 |
BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ -
MKK PYRA SZKOŁA GORTATA POZNAŃ |
100:60
|
13.01.2018 10:00 |
UKS KASPROWICZANKA OSTRÓW WLKP. -
MKS MOS KONIN |
65:67
|
Kolejka IX
|
19.01.2018 17:00 |
UKS KASPROWICZANKA OSTRÓW WLKP. -
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD |
98:62
|
21.01.2018 16:30 |
MKK PYRA SZKOŁA GORTATA POZNAŃ -
JAMALEX POLONIA 1912 LESZNO |
63:74
|
22.01.2018 19:00 |
MKS MOS KONIN -
BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ |
88:144
|
Kolejka X
|
20.01.2018 10:30 |
MKS MOS KONIN -
JAMALEX POLONIA 1912 LESZNO |
88:87
|
29.01.2018 20:00 |
BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ -
UKS KASPROWICZANKA OSTRÓW WLKP. |
96:57
|
04.02.2018 11:00 |
UKS MIKST MIĘDZYCHÓD -
MKK PYRA SZKOŁA GORTATA POZNAŃ |
79:56
|