Kolejka I
|
06.10.2018 10:00 |
UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. -
UKS Olimp Rawicz |
55:56
|
06.10.2018 11:00 |
ENEA AZS Poznań -
MKS Opalenica |
57:82
|
24.11.2018 11:00 |
MKS Tęcza Leszno -
Basket Team Suchy Las |
72:33
|
09.02.2019 10:30 |
MKS MOS KONIN -
KS Play Basket Kraszewice |
82:54
|
10.02.2019 16:00 |
MUKS Poznań -
KK Rycerze Rydzyna |
89:35
|
Kolejka II
|
13.10.2018 12:00 |
KS Play Basket Kraszewice -
MKS Tęcza Leszno |
50:86
|
13.10.2018 15:00 |
UKS Lider Swarzędz -
ENEA AZS Poznań |
73:35
|
12.01.2019 10:00 |
Basket Team Suchy Las -
UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. |
39:105
|
16.03.2019 10:00 |
MKS Opalenica -
MUKS Poznań |
64:66
|
16.03.2019 12:00 |
KK Rycerze Rydzyna -
MKS MOS KONIN |
69:102
|
Kolejka III
|
20.10.2018 11:00 |
UKS Olimp Rawicz -
Basket Team Suchy Las |
69:35
|
21.10.2018 10:30 |
MKS Tęcza Leszno -
KK Rycerze Rydzyna |
76:38
|
21.10.2018 12:00 |
MUKS Poznań -
UKS Lider Swarzędz |
81:34
|
24.11.2018 10:00 |
UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. -
KS Play Basket Kraszewice |
78:55
|
25.11.2018 11:00 |
MKS MOS KONIN -
MKS Opalenica |
61:62
|
Kolejka IV
|
27.10.2018 10:00 |
ENEA AZS Poznań -
MUKS Poznań |
46:74
|
27.10.2018 11:00 |
KS Play Basket Kraszewice -
UKS Olimp Rawicz |
40:83
|
27.10.2018 11:00 |
KK Rycerze Rydzyna -
UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. |
40:75
|
27.10.2018 12:00 |
UKS Lider Swarzędz -
MKS MOS KONIN |
72:37
|
21.12.2018 16:00 |
MKS Opalenica -
MKS Tęcza Leszno |
75:64
|
Kolejka V
|
10.11.2018 11:00 |
UKS Olimp Rawicz -
KK Rycerze Rydzyna |
94:59
|
10.11.2018 12:00 |
MKS MOS KONIN -
ENEA AZS Poznań |
57:41
|
10.11.2018 14:00 |
MKS Tęcza Leszno -
UKS Lider Swarzędz |
43:58
|
18.11.2018 12:00 |
Basket Team Suchy Las -
KS Play Basket Kraszewice |
82:53
|
16.02.2019 10:00 |
UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. -
MKS Opalenica |
62:73
|
Kolejka VI
|
17.11.2018 10:00 |
UKS Lider Swarzędz -
UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. |
59:36
|
17.11.2018 10:00 |
ENEA AZS Poznań -
MKS Tęcza Leszno |
53:86
|
17.11.2018 11:00 |
KK Rycerze Rydzyna -
Basket Team Suchy Las |
73:68
|
17.11.2018 11:00 |
MKS Opalenica -
UKS Olimp Rawicz |
56:50
|
30.03.2019 12:00 |
MUKS Poznań -
MKS MOS KONIN |
93:47
|
Kolejka VII
|
01.12.2018 10:00 |
UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. -
ENEA AZS Poznań |
74:68
|
01.12.2018 10:00 |
UKS Olimp Rawicz -
UKS Lider Swarzędz |
68:51
|
02.12.2018 12:00 |
KS Play Basket Kraszewice -
KK Rycerze Rydzyna |
73:54
|
15.12.2018 10:00 |
MKS Tęcza Leszno -
MUKS Poznań |
57:93
|
06.04.2019 10:00 |
Basket Team Suchy Las -
MKS Opalenica |
51:90
|
Kolejka VIII
|
08.12.2018 10:00 |
UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. -
MUKS Poznań |
43:82
|
08.12.2018 11:00 |
UKS Lider Swarzędz -
Basket Team Suchy Las |
87:31
|
08.12.2018 11:00 |
ENEA AZS Poznań -
UKS Olimp Rawicz |
63:51
|
08.12.2018 11:00 |
MKS MOS KONIN -
MKS Tęcza Leszno |
66:113
|
18.04.2019 12:00 |
MKS Opalenica -
KS Play Basket Kraszewice |
80:44
|
Kolejka IX
|
15.12.2018 10:00 |
UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. -
MKS MOS KONIN |
112:52
|
15.12.2018 10:00 |
Basket Team Suchy Las -
ENEA AZS Poznań |
47:71
|
15.12.2018 11:00 |
KK Rycerze Rydzyna -
MKS Opalenica |
49:85
|
15.12.2018 12:00 |
KS Play Basket Kraszewice -
UKS Lider Swarzędz |
27:81
|
17.12.2018 16:00 |
UKS Olimp Rawicz -
MUKS Poznań |
49:71
|
Kolejka X
|
25.11.2018 10:00 |
UKS Lider Swarzędz -
KK Rycerze Rydzyna |
97:24
|
05.01.2019 11:00 |
ENEA AZS Poznań -
KS Play Basket Kraszewice |
57:60
|
05.01.2019 11:00 |
MKS MOS KONIN -
UKS Olimp Rawicz |
45:69
|
05.01.2019 11:00 |
MKS Tęcza Leszno -
UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. |
69:51
|
09.02.2019 11:00 |
MUKS Poznań -
Basket Team Suchy Las |
90:29
|
Kolejka XI
|
02.02.2019 10:00 |
MKS Tęcza Leszno -
UKS Olimp Rawicz |
61:67
|
02.02.2019 11:00 |
KK Rycerze Rydzyna -
ENEA AZS Poznań |
76:77
|
02.02.2019 11:00 |
MKS Opalenica -
UKS Lider Swarzędz |
51:45
|
02.02.2019 12:00 |
KS Play Basket Kraszewice -
MUKS Poznań |
41:86
|
26.05.2019 12:00 |
Basket Team Suchy Las -
MKS MOS KONIN |
36:92
|
Kolejka XII
|
06.10.2018 11:00 |
KK Rycerze Rydzyna -
MUKS Poznań |
43:105
|
10.01.2019 15:00 |
KS Play Basket Kraszewice -
MKS MOS KONIN |
60:56
|
09.02.2019 11:00 |
MKS Opalenica -
ENEA AZS Poznań |
82:66
|
09.02.2019 11:00 |
UKS Olimp Rawicz -
UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. |
68:53
|
16.03.2019 10:00 |
Basket Team Suchy Las -
MKS Tęcza Leszno |
62:78
|
Kolejka XIII
|
16.02.2019 10:00 |
ENEA AZS Poznań -
UKS Lider Swarzędz |
46:58
|
17.02.2019 12:00 |
MKS MOS KONIN -
KK Rycerze Rydzyna |
79:64
|
02.03.2019 10:00 |
UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. -
Basket Team Suchy Las |
68:46
|
03.03.2019 11:00 |
MKS Tęcza Leszno -
KS Play Basket Kraszewice |
57:36
|
13.04.2019 11:00 |
MUKS Poznań -
MKS Opalenica |
67:66
|
Kolejka XIV
|
17.02.2019 10:00 |
UKS Lider Swarzędz -
MUKS Poznań |
68:50
|
20.02.2019 17:30 |
KK Rycerze Rydzyna -
MKS Tęcza Leszno |
73:70
|
23.02.2019 10:00 |
KS Play Basket Kraszewice -
UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. |
41:62
|
23.02.2019 12:00 |
Basket Team Suchy Las -
UKS Olimp Rawicz |
54:89
|
23.04.2019 12:00 |
MKS Opalenica -
MKS MOS KONIN |
73:51
|
Kolejka XV
|
09.03.2019 10:00 |
UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. -
KK Rycerze Rydzyna |
94:44
|
09.03.2019 10:00 |
MKS MOS KONIN -
UKS Lider Swarzędz |
71:58
|
09.03.2019 11:00 |
UKS Olimp Rawicz -
KS Play Basket Kraszewice |
103:54
|
09.03.2019 11:30 |
MKS Tęcza Leszno -
MKS Opalenica |
67:65
|
09.03.2019 15:00 |
MUKS Poznań -
ENEA AZS Poznań |
95:27
|
Kolejka XVI
|
23.03.2019 11:00 |
KK Rycerze Rydzyna -
UKS Olimp Rawicz |
25:87
|
23.03.2019 11:00 |
KS Play Basket Kraszewice -
Basket Team Suchy Las |
67:51
|
18.04.2019 15:50 |
UKS Lider Swarzędz -
MKS Tęcza Leszno |
69:51
|
19.05.2019 11:00 |
MKS Opalenica -
UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. |
54:48
|
17.06.2019 15:30 |
ENEA AZS Poznań -
MKS MOS KONIN |
37:97
|
Kolejka XVII
|
17.11.2018 10:00 |
MKS MOS KONIN -
MUKS Poznań |
58:109
|
30.03.2019 10:00 |
Basket Team Suchy Las -
KK Rycerze Rydzyna |
89:57
|
30.03.2019 11:00 |
UKS Olimp Rawicz -
MKS Opalenica |
61:66
|
30.03.2019 11:00 |
MKS Tęcza Leszno -
ENEA AZS Poznań |
75:56
|
08.06.2019 10:00 |
UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. -
UKS Lider Swarzędz |
50:71
|
Kolejka XVIII
|
01.12.2018 11:00 |
MKS Opalenica -
Basket Team Suchy Las |
87:36
|
06.04.2019 10:00 |
ENEA AZS Poznań -
UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. |
44:74
|
06.04.2019 11:00 |
UKS Lider Swarzędz -
UKS Olimp Rawicz |
79:45
|
06.04.2019 13:00 |
KK Rycerze Rydzyna -
KS Play Basket Kraszewice |
65:57
|
24.05.2019 15:30 |
MUKS Poznań -
MKS Tęcza Leszno |
79:76
|
Kolejka XIX
|
06.12.2018 15:00 |
KS Play Basket Kraszewice -
MKS Opalenica |
51:90
|
27.04.2019 10:00 |
Basket Team Suchy Las -
UKS Lider Swarzędz |
59:36
|
27.04.2019 11:00 |
MKS Tęcza Leszno -
MKS MOS KONIN |
75:63
|
14.05.2019 16:00 |
UKS Olimp Rawicz -
ENEA AZS Poznań |
77:33
|
25.05.2019 10:00 |
MUKS Poznań -
UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. |
79:60
|
Kolejka XX
|
20.03.2019 15:15 |
MUKS Poznań -
UKS Olimp Rawicz |
81:34
|
23.04.2019 12:00 |
UKS Lider Swarzędz -
KS Play Basket Kraszewice |
78:33
|
11.05.2019 10:00 |
ENEA AZS Poznań -
Basket Team Suchy Las |
50:46
|
11.05.2019 11:00 |
MKS Opalenica -
KK Rycerze Rydzyna |
95:45
|
16.05.2019 16:00 |
UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. -
MKS MOS KONIN |
75:65
|
Kolejka XXI
|
18.05.2019 10:00 |
Basket Team Suchy Las -
MUKS Poznań |
38:73
|
18.05.2019 11:00 |
KS Play Basket Kraszewice -
ENEA AZS Poznań |
97:45
|
23.05.2019 16:30 |
UKS Olimp Rawicz -
MKS MOS KONIN |
80:59
|
26.05.2019 10:00 |
UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. -
MKS Tęcza Leszno |
65:60
|
05.06.2019 18:00 |
KK Rycerze Rydzyna -
UKS Lider Swarzędz |
59:63
|
Kolejka XXII
|
02.02.2019 10:30 |
MKS MOS KONIN -
Basket Team Suchy Las |
89:45
|
19.05.2019 12:00 |
MUKS Poznań -
KS Play Basket Kraszewice |
72:51
|
25.05.2019 11:00 |
UKS Olimp Rawicz -
MKS Tęcza Leszno |
87:65
|
25.05.2019 11:00 |
ENEA AZS Poznań -
KK Rycerze Rydzyna |
60:42
|
25.05.2019 12:00 |
UKS Lider Swarzędz -
MKS Opalenica |
68:52
|