Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

10.06.2019

Rozgrywki

Odsłon: 1379

Marcin Madanowski

Pierwsze piątki chłopców na Mecz Gwiazd

 Znamy już pierwsze piątki chłopców na 2 ALL-STAR Game WZKosz

W drużynie Północy głosami kibiców wystąpią:

  • Grodzki Łukasz - Biofarm Basket Junior Poznań 15.72%
  • Dolata Igor - MKK Pyra Poznań - 9.58%
  • Szymański Wit - Biofarm Basket Junior Poznań - 7.01%
  • Munyama Filip - Biofarm Basket Junior Poznań - 7.09%
  • Ziółek Bartosz - Biofarm Basket Junior Poznań - 6.18%

Kolejne miejsca w głosowaniu zajęli:

  • Maćkowiak Iwo - Biofarm Basket Junior Poznań - 6.19%
  • Sobiech Szymon - Biofarm Basket Junior Poznań - 5.87%
  • Dominiak Filip - MKK Pyra Poznań - 5.58%
  • Dyba Paweł - KS Basket Piła - 4.82%
  • Nowicki Jan - Basket Team Suchy Las - 4.32%
  • Błochowiak Eryk - Sklep Polski MKK Gniezno - 3.89%
  • Gorzelany Maciej - Sklep Polski MKK Gniezno - 3.88%
  • Tomaszewski Wojciech - Biofarm Basket Junior Poznań - 3.80%
  • Plewiński Patryk - MKK Pyra Poznań - 3.69%
  • Pleskot Kamil - MKK Pyra Poznań - 3.38%
  • Szkudlarek Jakub - Sklep Polski MKK Gniezno - 3.32%
  • Klimaszewski Paweł - MKK Pyra Poznań - 3.24%
  • Borkowicz Szymon - Sklep Polski MKK Gniezno - 2.42%

Trenerem zespołu Północy jest Bartosz Sikorski z Biofarm Basket Poznań i to on wybierze pozostałą siódemkę graczy.

 

W pierwszej piątce Południa wystąpią:

  • Jakubiak Jan - Basket Team Opalenica - 8.87%
  • Jakubiak Mateusz - Basket Team Opalenica - 8.36%
  • Szajek Adrian - Basket Team Opalenica - 7.71%
  • Janowicz Jędrzej - UKKS Iskra Osieczna - 6.83%
  • Zacharski Filip - Polonia 1912 Leszno - 6.54%

Kolejne miejsca w głosowaniu zajęli:

  • Rutkowski Mikołaj - Basket Team Opalenica - 6.43%
  • Popiel Piotr - RKKS Rawia Rawicz - 5.38%
  • Rozpendowski Krzysztof - UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. - 5.11%
  • Mikołajczyk Jakub - UKS Kaspro Ostrów Wlkp. - 5.09%
  • Górny Kacper - RKKS Rawia Rawicz - 5.06%
  • Demut Maciej - RKKS Rawia Rawicz - 5.02%
  • Zaremba Mikołaj - UKS Kaspro Ostrów Wlkp. - 4.94%
  • Strzelczyk Wiktor - UKS Kaspro Ostrów Wlkp. - 4.86%
  • Suski Nikodem - UKS Kaspro Ostrów Wlkp. - 4.43%
  • Nawrot Kamil - UKS Kaspro Ostrów Wlkp. - 4.11%
  • Mikołajczyk Hubert - RKKS Rawia Rawicz - 3.91%
  • Tyburcy Mikołaj - UKS Kaspro Ostrów Wlkp. - 3.74%
  • Marek Tomasz - UKS Kaspro Ostrów Wlkp. - 3.61%

Trenerem zespołu Południa jest Aleksander Ziobro z zespołu Basket Team Opalenica i to on wybierze pozostałą siódemkę graczy.

 

 

Newsletter - zapisz się