UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski
44 : 79 4:16 | 12:21 | 14:23 | 14:19
MUKS Poznań
Etap I - Kolejka II | 17.10.2020 10:00
Sędziowie: Mariusz Chmielewski, Jagoda Głowacka

UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski

Trener: Marcin Gawroński

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Emilia Grzegorowska DNP                    1              
2 Amelia Berkowska DNP                    3              
3 Julia Drapała DNP                    2              
4 Michalina Banaszkiewicz DNP                    4              
5 Nadia Grzesiak DNP                    2              
6 Oliwia Orszulak DNP                    2              
9 Daria Posadzy DNP                                   
10 Weronika Kierzkowska DNP                    2              
11 Oliwia Kubiak DNP                                   
12 Nikola Miazga DNP                                   
14 Wiktoria Maleszka DNP                    1              
16 Tatiana Wawrocka DNP                                   
Drużyna          
Suma 0 00:00 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0     0  

MUKS Poznań

Trener: Daniel Ciejka. Asystent: Kamil Słowik

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Amelia Promińska DNP                    1              
7 Olga Urbaniak DNP                    1              
9 Antonina Klemczak DNP                                   
10 Oliwia Held DNP                                   
11 Maja Dreszczyk DNP                    1              
12 Barbara Bruczyńska DNP                                   
13 Alicja Brodziak DNP                    1              
14 Maja Semmler DNP                    1              
15 Weronika Czarnecka DNP                                   
16 Patrycja Ławniczak DNP                                   
17 Kinga Szymaniak DNP                    3              
Drużyna          
Suma 0 00:00 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0     0