Dijo Polkąty Maximus Kąty Wr.
86 : 90 21:29 | 21:17 | 22:23 | 22:21
Rycerze Rydzyna
Etap I - 3 kolejka | 09.10.2021 14:00
Sędziowie: Rafał Szwej, Jarosław Szwadowski | Komisarz: Roman Putyra

Dijo Polkąty Maximus Kąty Wr.

Trener: Jacek Kolis. Asystent: Robert Chałupa

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Maciej Muskała 0 08:450/1 0.00/3 0.00/4 0.0         1 2           -3 4
4 Kacper Burakiewicz 6 12:093/3 100.00/2 0.03/5 60.0   1 3 4 4 1 1 1 1     12 5
5 Marcin Kowalski 15 35:500/3 0.05/11 45.55/14 35.70/2 0.0  3 3 3 3 3 4       6 -9
7 Michał Lipiński 9 27:513/6 50.01/3 33.34/9 44.4   1 6 7 8 4 2   1 1   21 -9
10 Adam Mazur DNP                                   
12 Grzegorz Kaczmarek 19 28:187/13 53.81/3 33.38/16 50.02/2 100.0  4 4 1 2 2 1 1   2 16 -5
14 Tomasz Giniewski 8 20:003/8 37.5   3/8 37.52/2 100.03 1 4 1 4 1   1   1 9 6
15 Aleks Żmijak 8 17:042/3 66.71/2 50.03/5 60.01/1 100.01 1 2   2 1   1     9 -7
16 Marcin Bluma 16 34:116/8 75.00/5 0.06/13 46.24/4 100.01 8 9 3 3 3 1   1   21 -11
17 Samuel Wronkowski DNP                                   
21 Wiktor Marcinkowski 5 15:521/1 100.01/4 25.02/5 40.0     1 1   1 2         3 6
Drużyna 3   3   1
Suma 86 200:00 25/46 54.3 9/33 27.3 34/79 43 9/11 81.8 10 27 37 21 22 15 8 5 2 3 94  

Rycerze Rydzyna

Trener: Jędrzej Jankowiak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Gerard Świerczyk 1 02:13         1/2 50.0          1         0 -3
3 Michał Samolak 9 29:363/4 75.01/2 50.04/6 66.7   3 8 11 6 2 1 6 1     19 12
6 Jędrzej Janowicz 0 10:240/3 0.00/1 0.00/4 0.0     2 2     1   1     -1 -8
7 Adam Nawrocki 0 19:450/1 0.00/1 0.00/2 0.0   1 1 2 2         1 1 3 -3
8 Mateusz Kasiński 15 27:011/3 33.33/6 50.04/9 44.44/4 100.0  4 4 2 3 3 1       15 9
10 Jan Sobiech 7 18:342/3 66.71/3 33.33/6 50.00/2 0.0  2 2 3 2 1 2       5 -1
11 Stanferd Sanny 12 27:524/6 66.70/3 0.04/9 44.44/4 100.02 3 5 1 3 3 1 1     13 7
13 Kamil Chanas 18 31:425/7 71.41/6 16.76/13 46.25/6 83.31 4 5 7 3 4 2 1   1 21 4
18 Szymon Milczyński 28 32:538/13 61.51/3 33.39/16 56.39/9 100.03 8 11 2 2 8 1   2   35 3
34 Filip Zacharski DNP                                   
44 Jeremiasz Domagała DNP                                   
Drużyna   3 3    
Suma 90 200:00 23/40 57.5 7/25 28 30/65 46.2 23/27 85.2 10 35 45 23 15 22 13 4 3 2 110  
  Dijo Polkąty Maximus Kąty Wr. Rycerze Rydzyna
Punkty ze strat 15 6
Punkty w "pomalowanym" 42 (21/36) 58.3 40 (20/31) 64.5
Punkty drugiej szansy 6 10
Punkty szybkiego ataku 15 8
Punkty z ławki 19 8
  Dijo Polkąty Maximus Kąty Wr. Rycerze Rydzyna
Najwyższe prowadzenie 0 () 15 (13-28)
Najwyższa seria punktowa 8 (21-28) 8 (0-8)
Zmiany prowadzenia 0
Remisy 0
Czas na prowadzeniu 00:00 39:24