Dijo Polkąty Maximus Kąty Wr.
70 : 62 13:26 | 14:14 | 20:14 | 23:8
Röben Gimbasket Wrocław
Etap I - 1 kolejka | 25.09.2021 18:00
Sędziowie: Mikołaj Makowski, Damian Bordun | Komisarz: Dariusz Bluszcz

Dijo Polkąty Maximus Kąty Wr.

Trener: Jacek Kolis. Asystent: Robert Chałupa

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Kacper Burakiewicz 0 04:020/2 0.0   0/2 0.0   1   1   1           -1 -2
5 Marcin Kowalski 19 33:384/10 40.03/7 42.97/17 41.22/2 100.01 3 4 6 1 2 4 2     17 8
7 Michał Lipiński 7 32:512/7 28.61/4 25.03/11 27.3   1 5 6 5 2 1 1       9 8
10 Adam Mazur 0 08:310/1 0.00/1 0.00/2 0.0     1 1   2   1       -2 5
11 Maciej Krakowczyk 4 21:192/5 40.00/4 0.02/9 22.20/1 0.0  5 5   3 2         1 -8
12 Grzegorz Kaczmarek 24 30:027/10 70.03/8 37.510/18 55.61/2 50.01 3 4 1 2 2   1     21 12
13 Mateusz Bortliczek DNP                                   
14 Tomasz Giniewski 4 19:512/4 50.0   2/4 50.0   2 2 4   5 1   1     7 9
15 Aleks Żmijak 3 17:291/2 50.0   1/2 50.01/2 50.05 3 8   1 1 1       8 1
16 Marcin Bluma 8 21:422/4 50.01/1 100.03/5 60.01/3 33.32 2 4 1 3 5 1 2   1 10 17
17 Samuel Wronkowski 0 02:40                      1         0 -2
21 Wiktor Marcinkowski 1 07:550/3 0.00/1 0.00/4 0.01/2 50.02 1 3     1 1 1     -1 -8
Drużyna 1 3 4   1
Suma 70 200:00 20/48 41.7 8/26 30.8 28/74 37.8 6/12 50 16 28 44 13 20 16 10 7   1 69  

Röben Gimbasket Wrocław

Trener: Robert Kościuk. Asystent: Paweł Obuchowicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Aleksander Gniewek 0 03:070/1 0.0   0/1 0.0                       -1 -8
5 Ernest Wacyra 7 35:022/2 100.01/2 50.03/4 75.0     3 3 2 2 1 2       9 -16
7 Miłosz Wołk DNP                                   
9 Bartosz Zubik 12 39:223/6 50.02/8 25.05/14 35.7     3 3   2 1 2 1     5 -3
10 Jarosław Bartkowiak 17 34:024/10 40.02/3 66.76/13 46.23/4 75.03 8 11   5 5 5 1     16 -13
12 Maciej Kościuk 16 35:252/7 28.62/6 33.34/13 30.86/9 66.71 2 3 5   8 5 1     8 3
13 Michał Janiszewski 3 07:04   1/2 50.01/2 50.0     1 1               3 0
16 Paweł Gałczyński 4 18:261/3 33.3   1/3 33.32/2 100.01 8 9   4 3 3   1   9 -3
21 Łukasz Malinowski 3 21:340/1 0.01/1 100.01/2 50.0     3 3 2 2 1         7 -5
22 Kacper Pokitko DNP                                   
24 Jakub Lewandowski 0 05:580/1 0.0   0/1 0.0         1 1   1       -1 5
35 Eric Grochowski DNP                                   
Drużyna   6 6   1
Suma 62 200:00 12/31 38.7 9/22 40.9 21/53 39.6 11/15 73.3 5 34 39 10 16 19 19 3 1   55  
  Dijo Polkąty Maximus Kąty Wr. Röben Gimbasket Wrocław
Punkty ze strat 18 10
Punkty w "pomalowanym" 20 (10/25) 40 14 (7/16) 43.8
Punkty drugiej szansy 10 2
Punkty szybkiego ataku 8 9
Punkty z ławki 12 7
  Dijo Polkąty Maximus Kąty Wr. Röben Gimbasket Wrocław
Najwyższe prowadzenie 10 (70-60) 17 (18-35)
Najwyższa seria punktowa 15 (45-42) 10 (47-54)
Zmiany prowadzenia 5
Remisy 5
Czas na prowadzeniu 07:48 26:34