Lp. Zawodnik Drużyna MeczeCzas gry sumaCzas gry śr.
1. Damian Szczepanik BS Polonia Bytom 1 38:1338:13
2. Mateusz Kaszowski MKKS Żak Koszalin 1 37:1137:11
3. Jakub Zalewski HydroTruck Radom 1 36:2436:24
4. Adam Linowski KKS Polonia Warszawa 1 35:3535:35
5. Roman Janik Decka Pelplin 1 35:3235:32
6. Kaheem Ransom HydroTruck Radom 1 35:1335:13
7. Michał Chrabota BS Polonia Bytom 1 34:3734:37
8. Maksymilian Wilczek WKK Wrocław 1 34:1334:13
9. Mikołaj Adamczak WKS Śląsk II Wrocław 1 34:0934:09
10. Norbert Ziółko Start II Lublin 1 34:0434:04
11. Wiktor Kępka Start II Lublin 1 33:3933:39
12. Michał Aleksandrowicz Dziki Warszawa 1 33:2633:26
13. Alan Czujkowski Dziki Warszawa 1 32:4232:42
14. Sebastian Dąbek BS Polonia Bytom 1 32:3232:32
15. Szymon Szmit AZS AGH Kraków 1 32:3032:30
16. Wojciech Fraś Enea Basket Poznań 1 32:2732:27
17. Piotr Lis SKS Starogard Gdański 1 32:0432:04
18. Arkadiusz Adamczyk PGE Turów Zgorzelec 1 32:0332:03
19. Hubert Pabian Weegree AZS Politechnika Opolska 1 31:5131:51
20. Michał Gabiński WKK Wrocław 1 31:4531:45
21. Marek Piechowicz BS Polonia Bytom 1 31:2731:27
22. Filip Małgorzaciak SKS Starogard Gdański 1 31:1731:17
23. Bartosz Majewski Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 1 31:1731:17
24. Michał Kroczak Weegree AZS Politechnika Opolska 1 31:0331:03
25. Marcin Dutkiewicz KKS Polonia Warszawa 1 31:0031:00
26. Miłosz Ziółkowski Start II Lublin 1 30:5930:59
27. Wojciech Pisarczyk MKKS Żak Koszalin 1 30:4130:41
28. Patryk Wydra AZS AGH Kraków 1 30:2830:28
29. Wojciech Czerlonko SKS Starogard Gdański 1 30:2730:27
30. Sebastian Bożenko WKS Śląsk II Wrocław 1 30:1130:11
31. Piotr Śmigielski Sensation Kotwica Kołobrzeg 1 29:2929:29
32. Szymon Kiwilsza WKK Wrocław 1 29:2529:25
33. Adrian Kordalski Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 1 29:2329:23
34. Szymon Pawlak PGE Turów Zgorzelec 1 29:2129:21
35. Maciej Koperski GKS Tychy 1 29:2129:21
36. Jakub Patoka HydroTruck Radom 1 29:1929:19
37. Maksymilian Motel Dziki Warszawa 1 29:0829:08
38. Tomasz Ochońko WKK Wrocław 1 28:4128:41
39. Mikołaj Ratajczak Weegree AZS Politechnika Opolska 1 28:4128:41
40. Paweł Zmarlak AZS AGH Kraków 1 28:3328:33
41. Grzegorz Grochowski Dziki Warszawa 1 28:3028:30
42. Michał Grzesiak Start II Lublin 1 28:2428:24
43. James Washington Sensation Kotwica Kołobrzeg 1 28:1928:19
44. Arnold Sanders II MKKS Żak Koszalin 1 28:1828:18
45. Szymon Walski Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 1 27:5027:50
46. Bartosz Ciechociński Enea Basket Poznań 1 27:4327:43
47. Damian Dyrda AZS AGH Kraków 1 27:2827:28
48. Damian Pieloch Sensation Kotwica Kołobrzeg 1 27:1527:15
49. Damian Ciesielski Decka Pelplin 1 27:0827:08
50. Jakub Andrzejewski Enea Basket Poznań 1 26:3826:38
51. Aleksander Leńczuk WKS Śląsk II Wrocław 1 26:3526:35
52. Damian Jeszke HydroTruck Radom 1 26:3326:33
53. Piotr Wieloch GKS Tychy 1 26:2626:26
54. Michał Samolak PGE Turów Zgorzelec 1 26:2026:20
55. Piotr Niedźwiedzki Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 1 26:1726:17
56. Patryk Gospodarek KKS Polonia Warszawa 1 26:1026:10
57. Dominik Rutkowski WKK Wrocław 1 25:5925:59
58. Daniel Ziółkowski SKS Starogard Gdański 1 25:5025:50
59. Thomas Davis Decka Pelplin 1 25:3125:31
60. Damian Janiak SKS Starogard Gdański 1 25:2925:29
61. Iwo Olender HydroTruck Radom 1 25:2725:27
62. Krzysztof Jakóbczyk PGE Turów Zgorzelec 1 25:2425:24
63. Kacper Mąkowski GKS Tychy 1 25:1925:19
64. Kacper Rojek AZS AGH Kraków 1 24:4524:45
65. Artur Łabinowicz MKKS Żak Koszalin 1 24:4524:45
66. Mateusz Czempiel WKS Śląsk II Wrocław 1 24:2524:25
67. Krystian Tyszka Decka Pelplin 1 24:2124:21
68. Kacper Traczyk Miasto Szkła Krosno 1 24:1324:13
69. Stanisław Heliński Miasto Szkła Krosno 1 23:5323:53
70. Andrzej Krajewski GKS Tychy 1 23:2923:29
71. Jakub Dłoniak MKKS Żak Koszalin 1 23:1223:12
72. Patryk Pułkotycki Sensation Kotwica Kołobrzeg 1 23:0623:06
73. Patryk Stankowski GKS Tychy 1 23:0123:01
74. Marcin Kowalczyk Weegree AZS Politechnika Opolska 1 22:4322:43
75. Michał Kierlewicz KKS Polonia Warszawa 1 22:4122:41
76. Adam Skiba Weegree AZS Politechnika Opolska 1 22:3322:33
77. Oskar Jakub Hlebowicki WKS Śląsk II Wrocław 1 21:5021:50
78. Szymon Sobiech AZS AGH Kraków 1 21:4621:46
79. Damian Durski Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 1 21:4021:40
80. Michał Jankowski Miasto Szkła Krosno 1 21:3321:33
81. Przemysław Kuźkow Dziki Warszawa 1 21:1921:19
82. Michał Mindowicz WKS Śląsk II Wrocław 1 21:1921:19
83. Karol Kamiński GKS Tychy 1 21:1421:14
84. Mikołaj Kurpisz Sensation Kotwica Kołobrzeg 1 21:0121:01
85. Marcin Tomaszewski Enea Basket Poznań 1 20:5820:58
86. Hubert Łałak Miasto Szkła Krosno 1 20:3920:39
87. Marcin Wieluński KKS Polonia Warszawa 1 20:3520:35
88. Filip Pruefer PGE Turów Zgorzelec 1 20:3120:31
89. Szymon Długosz Sensation Kotwica Kołobrzeg 1 20:2620:26
90. Mateusz Bartosz Dziki Warszawa 1 20:2520:25
91. Michał Jodłowski Weegree AZS Politechnika Opolska 1 20:1520:15
92. Klavs Dubults Miasto Szkła Krosno 1 20:1320:13
93. Jakub Motylewski SKS Starogard Gdański 1 20:0920:09
94. Patryk Kędel GKS Tychy 1 20:0520:05
95. Jakub Bereszyński WKS Śląsk II Wrocław 1 19:5419:54
96. Jakub Fiszer Enea Basket Poznań 1 19:4719:47
97. Adam Anusewicz KKS Polonia Warszawa 1 19:4319:43
98. Bartosz Bochno PGE Turów Zgorzelec 1 19:4219:42
99. Tomasz Deja BS Polonia Bytom 1 19:3019:30
100. Konrad Dawdo Miasto Szkła Krosno 1 19:1519:15
101. Paweł Kopycki Decka Pelplin 1 19:1319:13
102. Damian Cechniak KKS Polonia Warszawa 1 19:0519:05
103. Oskar Życzkowski SKS Starogard Gdański 1 19:0519:05
104. Patryk Stankowski Enea Basket Poznań 1 19:0219:02
105. Andrii Cherepanov Start II Lublin 1 18:5218:52
106. Maksymilian Zagórski Miasto Szkła Krosno 1 18:4618:46
107. Dominik Krakowiak BS Polonia Bytom 1 18:3618:36
108. Jakub Kobel Weegree AZS Politechnika Opolska 1 18:2718:27
109. Witalij Kowalenko Sensation Kotwica Kołobrzeg 1 18:2118:21
110. Michał Turewicz Start II Lublin 1 17:4617:46
111. Dawid Sączewski Decka Pelplin 1 17:3017:30
112. Artur Ziaja GKS Tychy 1 17:1017:10
113. Mateusz Itrich MKKS Żak Koszalin 1 16:5916:59
114. Błażej Sowa HydroTruck Radom 1 16:5716:57
115. Hubert Wyszkowski Decka Pelplin 1 16:5116:51
116. Kacper Walciszewski Miasto Szkła Krosno 1 16:4116:41
117. Daniel Wall HydroTruck Radom 1 16:4016:40
118. Marcin Dymała Enea Basket Poznań 1 16:3616:36
119. Maciej Szewczyk MKKS Żak Koszalin 1 16:3116:31
120. Kacper Świtacz Start II Lublin 1 16:2316:23
121. Wojciech Dzierżak Decka Pelplin 1 16:1616:16
122. Patryk Michałowski AZS AGH Kraków 1 15:5215:52
123. Maciej Marcinkowski MKKS Żak Koszalin 1 15:4615:46
124. Paweł Dzierżak Sensation Kotwica Kołobrzeg 1 15:1015:10
125. Jan Piliszczuk KKS Polonia Warszawa 1 15:0515:05
126. Mikołaj Stopierzyński Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 1 14:5014:50
127. Miłosz Góreńczyk WKS Śląsk II Wrocław 1 14:4914:49
128. Karol Nowakowski WKK Wrocław 1 14:0514:05
129. Jakub Koelner WKK Wrocław 1 14:0114:01
130. Michał Marek Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 1 13:4313:43
131. Michał Jędrzejewski PGE Turów Zgorzelec 1 13:4013:40
132. Rafał Komenda Dziki Warszawa 1 13:3813:38
133. Marcel Kapuściński Weegree AZS Politechnika Opolska 1 13:3713:37
134. Bartłomiej Pietras HydroTruck Radom 1 13:2713:27
135. Przemysław Zygmunciak BS Polonia Bytom 1 13:2513:25
136. Kacper Majchrowicz Start II Lublin 1 13:2313:23
137. Michał Wielechowski Enea Basket Poznań 1 12:1712:17
138. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 1 12:1012:10
139. Adrian Sobkowiak Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 1 12:1012:10
140. Łukasz Klawa Sensation Kotwica Kołobrzeg 1 11:5311:53
141. Radosław Chorab BS Polonia Bytom 1 11:4011:40
142. Kamil Zywert WKK Wrocław 1 11:1911:19
143. Mateusz Kulis Decka Pelplin 1 11:1311:13
144. Michał Gomułka Miasto Szkła Krosno 1 10:5310:53
145. Kamil Białachowski Weegree AZS Politechnika Opolska 1 10:2710:27
146. Hubert Kruszczyński Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 1 09:4909:49
147. Ignacy Grochowski PGE Turów Zgorzelec 1 09:4109:41
148. Krzysztof Wąsowicz PGE Turów Zgorzelec 1 09:3809:38
149. Maksymilian Estkowski PGE Turów Zgorzelec 1 09:2009:20
150. Iwo Maćkowiak Enea Basket Poznań 1 08:4108:41
151. Bartosz Leśniak AZS AGH Kraków 1 08:1908:19
152. Jan Nowicki Enea Basket Poznań 1 08:1808:18
153. Dariusz Oczkowicz Miasto Szkła Krosno 1 07:5807:58
154. Paweł Śpica Miasto Szkła Krosno 1 07:5807:58
155. Darrell Harris Miasto Szkła Krosno 1 07:5807:58
156. Tymon Szymański SKS Starogard Gdański 1 07:3707:37
157. Filip Munyama Dziki Warszawa 1 07:3707:37
158. Jakub Simon Enea Basket Poznań 1 07:3307:33
159. Michał Szymański KKS Polonia Warszawa 1 07:1507:15
160. Szymon Ćwikliński SKS Starogard Gdański 1 07:1407:14
161. Ignacy Jakacki GKS Tychy 1 07:0907:09
162. Antoni Michalski Dziki Warszawa 1 06:4606:46
163. Cezary Karpik MKKS Żak Koszalin 1 06:3706:37
164. Dominik Groth Dziki Warszawa 1 06:2906:29
165. Mateusz Głodek WKS Śląsk II Wrocław 1 05:5105:51
166. Mikołaj Kowalczyk WKK Wrocław 1 05:4705:47
167. Jakub Wojciechowski Decka Pelplin 1 05:3405:34
168. Łukasz Walkowiak Sensation Kotwica Kołobrzeg 1 05:0105:01
169. Mateusz Orłowski AZS AGH Kraków 1 04:5604:56
170. Fryderyk Matusiak WKK Wrocław 1 04:4504:45
171. Bartosz Chodukiewicz GKS Tychy 1 03:5503:55
172. Miłosz Matyja AZS AGH Kraków 1 03:1203:12
173. Mikołaj Styczeń PGE Turów Zgorzelec 1 03:0003:00
174. Jakub Nowak GKS Tychy 1 02:5202:52
175. Adam Lisewski KKS Polonia Warszawa 1 02:5202:52
176. Bartosz Tyburek Start II Lublin 1 02:2002:20
177. Marcel Hościłowicz AZS AGH Kraków 1 02:1102:11
178. Krystian Brzyski Start II Lublin 1 01:4401:44
179. Maciej Flisiak Start II Lublin 1 01:2101:21
180. Jakub Ciemiński PGE Turów Zgorzelec 1 01:2001:20
181. Michał Głąb Start II Lublin 1 01:0501:05
182. Kacper Kabała Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 1 00:5100:51
183. Mateusz Żebrok Decka Pelplin 1 00:5100:51
184. Wojciech Siembiga WKS Śląsk II Wrocław 1 00:4800:48
185. Krystian Reszka SKS Starogard Gdański 1 00:2400:24
186. Filip Cebula SKS Starogard Gdański 1 00:2400:24
187. Filip Salkiewicz Weegree AZS Politechnika Opolska 1 00:2400:24
188. Paweł Strzępek WKS Śląsk II Wrocław 1 00:0900:09