BC Obra Kościan
61 : 97 22:23 | 11:21 | 12:25 | 16:28
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wr.
Etap I - 2 kolejka | 02.10.2021 17:00
Sędziowie: Maciej Dębowski, Damian Bordun | Komisarz: Jarosław Kędziora

BC Obra Kościan

Trener: Szymon Pietraszek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Rafał Milczyński 6 23:012/7 28.60/1 0.02/8 25.02/2 100.0      2 1 4 3 1     0 -16
5 Paweł Ciążkowski 18 37:592/8 25.02/4 50.04/12 33.38/10 80.0  10 10 3 1 6 4       17 -31
7 Konrad Stanisławiak 0 03:31              1 1   1   2       -1 -3
9 Mateusz Kaczmarek 11 34:283/4 75.01/3 33.34/7 57.12/4 50.0  2 2 2 1 3 3 1     8 -32
10 Hubert Kaźmierczak 1 02:01   0/1 0.00/1 0.01/2 50.01   1     2         0 -5
11 Michał Rybakowski DNP                                   
12 Maksymilian Konieczny 7 16:592/3 66.71/2 50.03/5 60.0         1 2     2     8 -20
13 Michał Hebdzyński 8 32:253/6 50.0   3/6 50.02/4 50.03 3 6   2 2         9 -26
14 Bartosz Kin 5 19:192/5 40.00/2 0.02/7 28.61/1 100.01 2 3   2 1 2 1     2 -23
20 Stanisław Kiszka 5 21:212/3 66.70/1 0.02/4 50.01/4 25.01 1 2   5 5 2 1     1 -12
21 Kamil Łukanus 0 08:56                    4   1       -1 -12
Drużyna 3 1 4    
Suma 61 200:00 16/36 44.4 4/14 28.6 20/50 40 17/27 63 9 20 29 8 19 23 17 6     43  

Dijo Polkąty Maximus Kąty Wr.

Trener: Jacek Kolis. Asystent: Robert Chałupa

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Kacper Burakiewicz 2 09:470/1 0.00/1 0.00/2 0.02/2 100.0      2 1 1   1     3 16
5 Marcin Kowalski 11 25:223/6 50.01/4 25.04/10 40.02/2 100.01 3 4 5 5 2 1 2     15 25
7 Michał Lipiński 2 27:581/1 100.00/2 0.01/3 33.3     2 2 8 2 1 3 1     8 23
10 Adam Mazur 0 05:20                    1 1   1     1 1
11 Maciej Krakowczyk 27 30:516/12 50.03/7 42.99/19 47.46/6 100.03 7 10 3 4 5 1 3     32 37
12 Grzegorz Kaczmarek 19 28:516/10 60.01/5 20.07/15 46.74/4 100.04 5 9 2 5 3 2       20 17
13 Mateusz Bortliczek 4 06:522/2 100.0   2/2 100.0   1   1       1       4 7
14 Tomasz Giniewski 14 22:197/8 87.5   7/8 87.5   2 2 4 1 2   1 1     18 14
16 Marcin Bluma 10 26:014/5 80.00/2 0.04/7 57.12/4 50.01 2 3 1 1 3 1       8 18
17 Samuel Wronkowski 0 03:43            1 1 2 1   1         3 6
21 Wiktor Marcinkowski 8 12:572/5 40.01/2 50.03/7 42.91/2 50.01 1 2 1 3 1   2     8 16
Drużyna 2 2 4    
Suma 97 200:01 31/50 62 6/23 26.1 37/73 50.7 17/20 85 16 25 41 24 24 18 10 11     120  
  BC Obra Kościan Dijo Polkąty Maximus Kąty Wr.
Punkty ze strat 10 10
Punkty w "pomalowanym" 24 (12/26) 46.2 44 (22/32) 68.8
Punkty drugiej szansy 4 20
Punkty szybkiego ataku 14 12
Punkty z ławki 13 41
  BC Obra Kościan Dijo Polkąty Maximus Kąty Wr.
Najwyższe prowadzenie 5 (22-17) 36 (61-97)
Najwyższa seria punktowa 6 (6-2) 10 (22-27)
Zmiany prowadzenia 2
Remisy 2
Czas na prowadzeniu 08:51 30:22