|
05.11.2023 |
Bycza Akademia SP2 Gniezno -
Tribecco Dwójka Rogoźno |
0:0
|
05.11.2023 |
MUKS Poznań -
Tribecco Dwójka Rogoźno |
0:0
|
05.11.2023 |
Bycza Akademia SP2 Gniezno -
MUKS Poznań |
0:0
|
|
16.12.2023 11:00 |
Uczniowski Klub Sportowy MOSKAWA Środa Wlkp. -
Lider BIOFARM Swarzędz |
0:0
|
16.12.2023 12:30 |
Enea AZS Poznań -
Lider BIOFARM Swarzędz |
0:0
|
16.12.2023 14:00 |
Uczniowski Klub Sportowy MOSKAWA Środa Wlkp. -
Enea AZS Poznań |
0:0
|
|
14.01.2024 10:00 |
MUKS Kórnik -
UKS Krzesiny Poznań |
0:0
|
14.01.2024 11:30 |
UKS Krzesiny Poznań -
Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn |
0:0
|
14.01.2024 13:00 |
MUKS Kórnik -
Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn |
0:0
|
|
03.02.2024 10:00 |
IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice -
Rawia BWEKO Rawicz |
0:0
|
03.02.2024 11:30 |
POMPAX Tęcza Leszno -
Rawia BWEKO Rawicz |
0:0
|
03.02.2024 13:00 |
IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice -
POMPAX Tęcza Leszno |
0:0
|
|
09.03.2024 14:00 |
KK Rycerze Rydzyna -
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
86:37
|
09.03.2024 15:30 |
POMPAX Tęcza SP12 Leszno -
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
18:56
|
09.03.2024 17:00 |
KK Rycerze Rydzyna -
POMPAX Tęcza SP12 Leszno |
98:24
|
|
18.11.2023 10:00 |
UKS Krzesiny Poznań -
MUKS Kórnik |
0:0
|
18.11.2023 11:30 |
MUKS Kórnik -
Uczniowski Klub Sportowy Delfin Kłecko |
0:0
|
18.11.2023 13:00 |
UKS Krzesiny Poznań -
Uczniowski Klub Sportowy Delfin Kłecko |
0:0
|
|
19.11.2023 10:00 |
Enea AZS Poznań -
Lider BIOFARM Swarzędz |
0:0
|
19.11.2023 11:15 |
Lider BIOFARM Swarzędz -
Uczniowski Klub Sportowy MOSKAWA Środa Wlkp. |
0:0
|
19.11.2023 12:30 |
Enea AZS Poznań -
Uczniowski Klub Sportowy MOSKAWA Środa Wlkp. |
0:0
|
|
10.12.2023 09:30 |
MUKS Poznań -
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
0:0
|
10.12.2023 11:00 |
Tribecco Dwójka Rogoźno -
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
0:0
|
10.12.2023 12:30 |
MUKS Poznań -
Tribecco Dwójka Rogoźno |
0:0
|
|
17.12.2023 09:00 |
POMPAX Tęcza SP12 Leszno -
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
0:0
|
17.12.2023 10:30 |
UKS Piątka Ostrów Wlkp. -
KK Rycerze Rydzyna |
0:0
|
17.12.2023 12:00 |
POMPAX Tęcza SP12 Leszno -
KK Rycerze Rydzyna |
0:0
|
|
06.01.2024 09:30 |
POMPAX Tęcza Leszno -
Rawia BWEKO Rawicz |
0:0
|
06.01.2024 11:00 |
Rawia BWEKO Rawicz -
IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice |
0:0
|
06.01.2024 12:30 |
POMPAX Tęcza Leszno -
IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice |
0:0
|
|
13.01.2024 10:00 |
Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn -
Uczniowski Klub Sportowy Delfin Kłecko |
14:101
|
13.01.2024 11:30 |
Uczniowski Klub Sportowy Delfin Kłecko -
UKS Krzesiny Poznań |
131:12
|
13.01.2024 13:00 |
Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn -
UKS Krzesiny Poznań |
20:25
|
|
16.12.2023 10:00 |
Uczniowski Klub Sportowy Delfin Kłecko -
Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn |
0:0
|
16.12.2023 11:30 |
Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn -
MUKS Kórnik |
0:0
|
16.12.2023 13:00 |
Uczniowski Klub Sportowy Delfin Kłecko -
MUKS Kórnik |
0:0
|
|
14.01.2024 12:00 |
Lider BIOFARM Swarzędz -
Uczniowski Klub Sportowy MOSKAWA Środa Wlkp. |
0:0
|
14.01.2024 13:30 |
Uczniowski Klub Sportowy MOSKAWA Środa Wlkp. -
Enea AZS Poznań |
0:0
|
14.01.2024 15:00 |
Lider BIOFARM Swarzędz -
Enea AZS Poznań |
0:0
|
|
27.01.2024 09:30 |
Tribecco Dwójka Rogoźno -
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
62:38
|
27.01.2024 11:00 |
Bycza Akademia SP2 Gniezno -
MUKS Poznań |
45:49
|
27.01.2024 13:00 |
Tribecco Dwójka Rogoźno -
MUKS Poznań |
51:51
|
|
27.01.2024 10:00 |
UKS Piątka Ostrów Wlkp. -
KK Rycerze Rydzyna |
0:0
|
27.01.2024 11:30 |
KK Rycerze Rydzyna -
POMPAX Tęcza SP12 Leszno |
0:0
|
27.01.2024 13:00 |
UKS Piątka Ostrów Wlkp. -
POMPAX Tęcza SP12 Leszno |
0:0
|
|
28.01.2024 09:30 |
Rawia BWEKO Rawicz -
IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice |
102:51
|
28.01.2024 11:00 |
IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice -
POMPAX Tęcza Leszno |
75:39
|
28.01.2024 12:30 |
Rawia BWEKO Rawicz -
POMPAX Tęcza Leszno |
79:19
|
|
06.04.2024 09:30 |
Uczniowski Klub Sportowy MOSKAWA Środa Wlkp. -
POMPAX Tęcza SP12 Leszno |
--:--
|
06.04.2024 10:45 |
POMPAX Tęcza SP12 Leszno -
MUKS Poznań |
--:--
|
06.04.2024 13:00 |
Uczniowski Klub Sportowy MOSKAWA Środa Wlkp. -
MUKS Poznań |
--:--
|
|
07.04.2024 10:00 |
IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice -
Rawia BWEKO Rawicz |
0:0
|
07.04.2024 11:30 |
MUKS Kórnik -
Rawia BWEKO Rawicz |
0:0
|
07.04.2024 13:00 |
MUKS Kórnik -
IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice |
0:0
|
|
07.04.2024 10:00 |
Bycza Akademia SP2 Gniezno -
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
--:--
|
07.04.2024 11:30 |
Lider BIOFARM Swarzędz -
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
--:--
|
07.04.2024 13:00 |
Bycza Akademia SP2 Gniezno -
Lider BIOFARM Swarzędz |
--:--
|
|
14.04.2024 10:00 |
UKS Krzesiny Poznań -
POMPAX Tęcza Leszno |
0:0
|
14.04.2024 11:30 |
POMPAX Tęcza Leszno -
Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn |
0:0
|
14.04.2024 13:00 |
UKS Krzesiny Poznań -
Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn |
0:0
|
|
19.05.2024 10:00 |
KK Rycerze Rydzyna -
Tribecco Dwójka Rogoźno |
--:--
|
19.05.2024 11:30 |
Enea AZS Poznań -
Tribecco Dwójka Rogoźno |
--:--
|
19.05.2024 13:00 |
KK Rycerze Rydzyna -
Enea AZS Poznań |
--:--
|
|
21.04.2024 10:30 |
Lider BIOFARM Swarzędz -
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
--:--
|
21.04.2024 12:00 |
UKS Piątka Ostrów Wlkp. -
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
--:--
|
21.04.2024 13:30 |
Lider BIOFARM Swarzędz -
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
--:--
|
|
28.04.2024 09:30 |
POMPAX Tęcza SP12 Leszno -
MUKS Poznań |
--:--
|
28.04.2024 11:00 |
MUKS Poznań -
Uczniowski Klub Sportowy MOSKAWA Środa Wlkp. |
--:--
|
28.04.2024 12:30 |
POMPAX Tęcza SP12 Leszno -
Uczniowski Klub Sportowy MOSKAWA Środa Wlkp. |
--:--
|
|
11.05.2024 12:00 |
IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice -
Uczniowski Klub Sportowy Delfin Kłecko |
--:--
|
11.05.2024 13:30 |
MUKS Kórnik -
Uczniowski Klub Sportowy Delfin Kłecko |
--:--
|
11.05.2024 15:00 |
IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice -
MUKS Kórnik |
--:--
|
|
09.06.2024 09:30 |
POMPAX Tęcza Leszno -
Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn |
--:--
|
09.06.2024 11:00 |
Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn -
UKS Krzesiny Poznań |
--:--
|
09.06.2024 12:30 |
POMPAX Tęcza Leszno -
UKS Krzesiny Poznań |
--:--
|
|
16.06.2024 10:00 |
Enea AZS Poznań -
KK Rycerze Rydzyna |
--:--
|
16.06.2024 11:30 |
Tribecco Dwójka Rogoźno -
KK Rycerze Rydzyna |
--:--
|
16.06.2024 13:00 |
Enea AZS Poznań -
Tribecco Dwójka Rogoźno |
--:--
|
|
28.04.2024 10:00 |
Rawia BWEKO Rawicz -
Uczniowski Klub Sportowy Delfin Kłecko |
--:--
|
28.04.2024 11:30 |
Uczniowski Klub Sportowy Delfin Kłecko -
IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice |
--:--
|
28.04.2024 13:00 |
Rawia BWEKO Rawicz -
IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice |
--:--
|
|
27.04.2024 09:00 |
Tribecco Dwójka Rogoźno -
KK Rycerze Rydzyna |
--:--
|
27.04.2024 11:00 |
KK Rycerze Rydzyna -
Enea AZS Poznań |
--:--
|
27.04.2024 12:30 |
Tribecco Dwójka Rogoźno -
Enea AZS Poznań |
--:--
|
|
12.05.2024 10:00 |
UKS Piątka Ostrów Wlkp. -
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
--:--
|
12.05.2024 11:30 |
Bycza Akademia SP2 Gniezno -
Lider BIOFARM Swarzędz |
--:--
|
12.05.2024 13:00 |
UKS Piątka Ostrów Wlkp. -
Lider BIOFARM Swarzędz |
--:--
|
|
18.05.2024 10:00 |
Uczniowski Klub Sportowy Delfin Kłecko -
Rawia BWEKO Rawicz |
--:--
|
18.05.2024 11:30 |
Rawia BWEKO Rawicz -
MUKS Kórnik |
--:--
|
18.05.2024 13:00 |
Uczniowski Klub Sportowy Delfin Kłecko -
MUKS Kórnik |
--:--
|
|
19.05.2024 |
MUKS Poznań -
POMPAX Tęcza SP12 Leszno |
--:--
|
19.05.2024 |
Uczniowski Klub Sportowy MOSKAWA Środa Wlkp. -
POMPAX Tęcza SP12 Leszno |
--:--
|
19.05.2024 |
MUKS Poznań -
Uczniowski Klub Sportowy MOSKAWA Środa Wlkp. |
--:--
|
|
25.05.2024 09:30 |
Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn -
UKS Krzesiny Poznań |
--:--
|
25.05.2024 11:00 |
UKS Krzesiny Poznań -
POMPAX Tęcza Leszno |
--:--
|
25.05.2024 12:30 |
Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn -
POMPAX Tęcza Leszno |
--:--
|