Kolejka I
|
14.10.2023 12:30 |
MKS Gromy Nowy Tomyśl -
ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal |
85:67
|
09.03.2024 10:30 |
Enea Basket Poznań -
Pyra AZS Poznań |
67:57
|
Kolejka I
|
21.10.2023 10:00 |
Basket Team Suchy Las -
MKS SSP-6 Września |
80:48
|
29.10.2023 10:00 |
G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne -
MKS MOS SŁUPCA |
108:48
|
24.03.2024 12:00 |
Basket Grodzisk 2020 -
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
79:96
|
Kolejka II
|
21.10.2023 10:15 |
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ -
Enea Basket Poznań |
38:110
|
21.10.2023 13:00 |
Pyra AZS Poznań -
MKS Gromy Nowy Tomyśl |
103:82
|
Kolejka II
|
28.10.2023 10:00 |
Basket Grodzisk 2020 -
Basket Team Suchy Las |
69:85
|
19.11.2023 11:00 |
MKS SSP-6 Września -
G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne |
44:85
|
17.12.2023 14:00 |
UKS Piątka Ostrów Wlkp. -
MKS MOS SŁUPCA |
77:49
|
Kolejka I
|
26.11.2023 12:00 |
Korona Zakrzewo -
Akademia Koszykówki Wronki |
53:94
|
29.06.2024 |
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin -
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
--:--
|
Kolejka II
|
18.11.2023 09:00 |
KK Rycerze Rydzyna -
Korona Zakrzewo |
88:52
|
18.11.2023 11:00 |
Akademia Koszykówki Wronki -
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
112:27
|
Kolejka III
|
17.11.2023 17:30 |
MKS MOS SŁUPCA -
MKS SSP-6 Września |
77:73
|
09.12.2023 11:00 |
G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne -
Basket Grodzisk 2020 |
54:95
|
03.03.2024 10:00 |
Basket Team Suchy Las -
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
81:77
|
Kolejka III
|
27.03.2024 18:30 |
ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal -
Pyra AZS Poznań |
55:112
|
07.04.2024 12:30 |
MKS Gromy Nowy Tomyśl -
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ |
95:62
|
Kolejka III
|
25.11.2023 09:00 |
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin -
KK Rycerze Rydzyna |
56:83
|
07.01.2024 12:00 |
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski -
Akademia Koszykówki Wronki |
61:113
|
Kolejka IV
|
25.11.2023 10:15 |
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ -
ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal |
57:81
|
10.03.2024 13:45 |
Enea Basket Poznań -
MKS Gromy Nowy Tomyśl |
105:78
|
Kolejka IV
|
26.11.2023 10:00 |
UKS Piątka Ostrów Wlkp. -
MKS SSP-6 Września |
111:46
|
03.12.2023 10:00 |
Basket Grodzisk 2020 -
MKS MOS SŁUPCA |
121:40
|
02.03.2024 14:00 |
Basket Team Suchy Las -
G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne |
39:89
|
Kolejka IV
|
28.10.2023 09:00 |
KK Rycerze Rydzyna -
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
61:71
|
02.03.2024 10:00 |
Korona Zakrzewo -
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
79:74
|
Kolejka V
|
10.12.2023 10:00 |
MKS SSP-6 Września -
Basket Grodzisk 2020 |
63:97
|
10.02.2024 10:00 |
G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne -
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
79:66
|
17.03.2024 10:00 |
MKS MOS SŁUPCA -
Basket Team Suchy Las |
62:73
|
Kolejka V
|
10.12.2023 15:00 |
ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal -
Enea Basket Poznań |
40:85
|
10.12.2023 17:45 |
Pyra AZS Poznań -
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ |
93:53
|
Kolejka VI
|
16.12.2023 10:00 |
MKS SSP-6 Września -
Basket Team Suchy Las |
60:111
|
07.01.2024 10:00 |
MKS MOS SŁUPCA -
G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne |
38:67
|
10.03.2024 12:00 |
UKS Piątka Ostrów Wlkp. -
Basket Grodzisk 2020 |
102:79
|
Kolejka VI
|
14.01.2024 14:30 |
ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal -
MKS Gromy Nowy Tomyśl |
86:68
|
04.04.2024 16:00 |
Pyra AZS Poznań -
Enea Basket Poznań |
101:64
|
Kolejka V
|
29.10.2023 10:00 |
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski -
Korona Zakrzewo |
124:37
|
13.01.2024 10:00 |
Akademia Koszykówki Wronki -
KK Rycerze Rydzyna |
101:48
|
Kolejka VII
|
13.01.2024 10:00 |
MKS MOS SŁUPCA -
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
52:85
|
20.03.2024 16:50 |
Basket Team Suchy Las -
Basket Grodzisk 2020 |
89:70
|
24.03.2024 10:00 |
G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne -
MKS SSP-6 Września |
99:33
|
Kolejka VII
|
19.01.2024 19:15 |
MKS Gromy Nowy Tomyśl -
Pyra AZS Poznań |
72:105
|
21.01.2024 17:15 |
Enea Basket Poznań -
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ |
94:48
|
Kolejka VI
|
03.12.2023 11:00 |
Akademia Koszykówki Wronki -
Korona Zakrzewo |
116:19
|
06.04.2024 10:00 |
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski -
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
62:54
|
Kolejka VIII
|
21.01.2024 10:00 |
Basket Grodzisk 2020 -
G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne |
69:82
|
04.02.2024 12:00 |
UKS Piątka Ostrów Wlkp. -
Basket Team Suchy Las |
107:75
|
10.03.2024 10:00 |
MKS SSP-6 Września -
MKS MOS SŁUPCA |
63:61
|
Kolejka VIII
|
04.02.2024 10:00 |
Pyra AZS Poznań -
ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal |
118:70
|
05.04.2024 18:30 |
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ -
MKS Gromy Nowy Tomyśl |
0:0
|
Kolejka IX
|
14.10.2023 10:00 |
G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne -
Basket Team Suchy Las |
80:45
|
03.03.2024 10:00 |
MKS MOS SŁUPCA -
Basket Grodzisk 2020 |
40:86
|
09.03.2024 10:00 |
MKS SSP-6 Września -
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
73:89
|
Kolejka IX
|
07.12.2023 18:15 |
MKS Gromy Nowy Tomyśl -
Enea Basket Poznań |
71:133
|
09.03.2024 12:00 |
ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal -
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ |
83:49
|
Kolejka X
|
05.11.2023 17:15 |
Enea Basket Poznań -
ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal |
113:55
|
12.03.2024 15:30 |
AKADEMIA KOSZYKÓWKI POZNAŃ -
Pyra AZS Poznań |
73:89
|
Kolejka X
|
10.12.2023 14:00 |
UKS Piątka Ostrów Wlkp. -
G.EN. Gaz Energia Tarnovia Tarnowo Podgórne |
99:95
|
14.01.2024 14:00 |
Basket Grodzisk 2020 -
MKS SSP-6 Września |
112:40
|
21.01.2024 14:00 |
Basket Team Suchy Las -
MKS MOS SŁUPCA |
68:67
|
Kolejka VII
|
09.03.2024 10:00 |
Korona Zakrzewo -
KK Rycerze Rydzyna |
69:74
|
16.03.2024 13:30 |
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin -
Akademia Koszykówki Wronki |
47:81
|
Kolejka VIII
|
10.12.2023 11:00 |
Akademia Koszykówki Wronki -
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
118:53
|
13.04.2024 09:00 |
KK Rycerze Rydzyna -
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
74:49
|
Kolejka IX
|
21.01.2024 14:00 |
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski -
KK Rycerze Rydzyna |
74:69
|
20.04.2024 09:00 |
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin -
Korona Zakrzewo |
92:46
|
Kolejka X
|
21.10.2023 09:00 |
KK Rycerze Rydzyna -
Akademia Koszykówki Wronki |
56:69
|
18.05.2024 10:00 |
Korona Zakrzewo -
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
--:--
|