Kolejka I
|
08.10.2023 12:00 |
IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice -
Basket Grodzisk 2020 |
53:85
|
29.10.2023 10:00 |
Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn -
Enea AZS Poznań |
47:65
|
Kolejka I
|
28.10.2023 12:00 |
MKS MOS Konin -
UKS Kormoran Sieraków |
80:85
|
02.12.2023 12:30 |
MUKS Poznań -
POMPAX Tęcza Leszno |
104:44
|
Kolejka II
|
07.10.2023 10:00 |
Lider BIOFARM Swarzędz -
MKS MOS Konin |
82:45
|
08.10.2023 11:00 |
UKS Kormoran Sieraków -
MUKS Poznań |
44:124
|
Kolejka II
|
22.10.2023 10:30 |
Basket Grodzisk 2020 -
Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn |
80:49
|
29.10.2023 12:30 |
Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl -
IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice |
100:54
|
Kolejka III
|
07.10.2023 10:00 |
Enea AZS Poznań -
Basket Grodzisk 2020 |
68:54
|
24.11.2023 17:00 |
Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn -
Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl |
64:68
|
Kolejka I
|
15.10.2023 10:00 |
UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski -
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
93:59
|
15.10.2023 12:00 |
Rawia SYSTECH Rawicz -
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
77:30
|
Kolejka I
|
15.10.2023 10:00 |
Enea AZS II Poznań -
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
57:34
|
15.10.2023 10:00 |
Korona Zakrzewo -
MUKS Kórnik |
51:68
|
15.10.2023 12:00 |
Basket Grodzisk 2020 II -
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
62:63
|
Kolejka III
|
15.10.2023 11:00 |
POMPAX Tęcza Leszno -
UKS Kormoran Sieraków |
79:64
|
15.10.2023 14:30 |
MUKS Poznań -
Lider BIOFARM Swarzędz |
99:33
|
Kolejka IV
|
11.10.2023 15:30 |
Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl -
Enea AZS Poznań |
84:77
|
05.11.2023 11:00 |
IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice -
Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn |
75:70
|
Kolejka II
|
21.10.2023 10:00 |
POMPAX II Tęcza Leszno -
Rawia SYSTECH Rawicz |
22:72
|
22.10.2023 10:00 |
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski -
UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski |
72:58
|
Kolejka II
|
22.10.2023 10:00 |
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin -
Korona Zakrzewo |
39:77
|
12.11.2023 10:00 |
Basket Grodzisk 2020 II -
Enea AZS II Poznań |
40:76
|
17.12.2023 12:00 |
Bycza Akademia SP2 Gniezno -
MUKS Kórnik |
53:102
|
Kolejka IV
|
29.10.2023 12:15 |
Lider BIOFARM Swarzędz -
POMPAX Tęcza Leszno |
77:67
|
10.12.2023 12:00 |
MKS MOS Konin -
MUKS Poznań |
46:63
|
Kolejka V
|
24.10.2023 17:30 |
UKS Kormoran Sieraków -
Lider BIOFARM Swarzędz |
48:125
|
09.11.2023 16:00 |
POMPAX Tęcza Leszno -
MKS MOS Konin |
62:43
|
Kolejka III
|
29.10.2023 10:00 |
UKS Piątka Ostrów Wlkp. -
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
54:93
|
19.11.2023 13:00 |
POMPAX II Tęcza Leszno -
UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski |
42:36
|
Kolejka III
|
04.11.2023 11:00 |
MUKS Kórnik -
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
87:24
|
06.01.2024 10:00 |
Enea AZS II Poznań -
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
56:52
|
09.03.2024 12:00 |
Korona Zakrzewo -
Basket Grodzisk 2020 II |
48:52
|
Kolejka V
|
09.11.2023 18:30 |
Basket Grodzisk 2020 -
Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl |
83:94
|
18.11.2023 11:00 |
Enea AZS Poznań -
IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice |
88:54
|
Kolejka IV
|
04.11.2023 10:00 |
Enea AZS II Poznań -
Korona Zakrzewo |
38:70
|
11.11.2023 10:30 |
Bycza Akademia SP2 Gniezno -
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
108:32
|
18.11.2023 12:00 |
Basket Grodzisk 2020 II -
MUKS Kórnik |
42:90
|
Kolejka VI
|
12.11.2023 11:30 |
POMPAX Tęcza Leszno -
MUKS Poznań |
32:86
|
12.11.2023 12:00 |
UKS Kormoran Sieraków -
MKS MOS Konin |
62:87
|
Kolejka VI
|
12.11.2023 14:00 |
Basket Grodzisk 2020 -
IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice |
97:56
|
16.12.2023 11:00 |
Enea AZS Poznań -
Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn |
67:33
|
Kolejka IV
|
29.11.2023 16:30 |
POMPAX II Tęcza Leszno -
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
69:40
|
21.01.2024 10:00 |
Rawia SYSTECH Rawicz -
UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski |
52:45
|
Kolejka VII
|
19.11.2023 10:00 |
MKS MOS Konin -
Lider BIOFARM Swarzędz |
62:80
|
26.11.2023 12:30 |
MUKS Poznań -
UKS Kormoran Sieraków |
109:49
|
Kolejka VII
|
19.11.2023 10:30 |
Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn -
Basket Grodzisk 2020 |
45:77
|
26.11.2023 12:00 |
IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice -
Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl |
54:82
|
Kolejka V
|
26.11.2023 10:00 |
Korona Zakrzewo -
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
78:48
|
26.11.2023 12:30 |
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin -
Basket Grodzisk 2020 II |
66:95
|
03.02.2024 11:00 |
MUKS Kórnik -
Enea AZS II Poznań |
93:30
|
Kolejka V
|
17.12.2023 10:00 |
UKS Piątka Ostrów Wlkp. -
Rawia SYSTECH Rawicz |
71:97
|
07.01.2024 10:00 |
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski -
POMPAX II Tęcza Leszno |
77:27
|
Kolejka VIII
|
19.11.2023 11:00 |
UKS Kormoran Sieraków -
POMPAX Tęcza Leszno |
62:74
|
03.12.2023 10:00 |
Lider BIOFARM Swarzędz -
MUKS Poznań |
40:80
|
Kolejka VIII
|
03.12.2023 12:00 |
Basket Grodzisk 2020 -
Enea AZS Poznań |
77:66
|
20.01.2024 12:30 |
Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl -
Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn |
77:56
|
Kolejka IX
|
29.10.2023 12:30 |
MUKS Poznań -
MKS MOS Konin |
85:35
|
10.12.2023 10:00 |
POMPAX Tęcza Leszno -
Lider BIOFARM Swarzędz |
51:67
|
Kolejka VI
|
04.11.2023 12:00 |
Bycza Akademia SP2 Gniezno -
Basket Grodzisk 2020 II |
65:57
|
09.12.2023 11:00 |
MUKS Kórnik -
Korona Zakrzewo |
70:66
|
10.12.2023 10:00 |
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin -
Enea AZS II Poznań |
74:79
|
Kolejka IX
|
05.11.2023 10:00 |
Enea AZS Poznań -
Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl |
73:76
|
10.12.2023 10:30 |
Uczniowski Klub Sportowy Siekierki Kostrzyn -
IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice |
65:58
|
Kolejka VI
|
10.12.2023 10:00 |
UKS Piątka Ostrów Wlkp. -
UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski |
74:81
|
07.03.2024 15:30 |
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski -
Rawia SYSTECH Rawicz |
85:50
|
Kolejka VII
|
19.11.2023 12:30 |
MUKS Kórnik -
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
87:38
|
17.12.2023 12:00 |
Korona Zakrzewo -
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
97:40
|
13.01.2024 10:00 |
Enea AZS II Poznań -
Basket Grodzisk 2020 II |
36:88
|
Kolejka VII
|
17.12.2023 10:00 |
UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski -
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
51:66
|
07.02.2024 18:00 |
Rawia SYSTECH Rawicz -
POMPAX II Tęcza Leszno |
60:48
|
Kolejka X
|
17.12.2023 12:00 |
IMOPEKSIS Play Basket Kraszewice -
Enea AZS Poznań |
56:100
|
17.12.2023 17:00 |
Dream Team MIK Piosik Nowy Tomyśl -
Basket Grodzisk 2020 |
64:61
|
Kolejka X
|
17.12.2023 12:15 |
Lider BIOFARM Swarzędz -
UKS Kormoran Sieraków |
76:60
|
07.01.2024 11:00 |
MKS MOS Konin -
POMPAX Tęcza Leszno |
51:71
|
Kolejka VIII
|
22.10.2023 12:30 |
Bycza Akademia SP2 Gniezno -
Enea AZS II Poznań |
72:45
|
05.11.2023 10:00 |
Basket Grodzisk 2020 II -
Korona Zakrzewo |
89:43
|
14.01.2024 10:00 |
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin -
MUKS Kórnik |
47:76
|
Kolejka VIII
|
13.01.2024 10:00 |
UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski -
POMPAX II Tęcza Leszno |
60:42
|
14.01.2024 10:00 |
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski -
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
90:44
|
Kolejka IX
|
12.11.2023 10:00 |
UKS Kaspro Ostrów Wielkopolski -
Rawia SYSTECH Rawicz |
53:69
|
21.01.2024 12:30 |
UKS Piątka Ostrów Wlkp. -
POMPAX II Tęcza Leszno |
32:75
|
Kolejka IX
|
16.12.2023 11:00 |
MUKS Kórnik -
Basket Grodzisk 2020 II |
0:20
|
21.01.2024 10:00 |
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin -
Bycza Akademia SP2 Gniezno |
40:103
|
21.01.2024 10:00 |
Korona Zakrzewo -
Enea AZS II Poznań |
55:56
|
Kolejka X
|
25.11.2023 10:00 |
Enea AZS II Poznań -
MUKS Kórnik |
58:59
|
04.02.2024 10:00 |
Bycza Akademia SP2 Gniezno -
Korona Zakrzewo |
60:56
|
04.02.2024 11:00 |
Basket Grodzisk 2020 II -
Uczniowski Klub Sportowy GO BASKET Kicin |
88:34
|
Kolejka X
|
27.01.2024 11:00 |
POMPAX II Tęcza Leszno -
UKS Olimpijczyk Ostrów Wielkopolski |
89:45
|
04.02.2024 14:30 |
Rawia SYSTECH Rawicz -
UKS Piątka Ostrów Wlkp. |
133:38
|