Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Maja Bartczak MKS MOS Konin 9 219 24.33
2. WERONIKA GBIORCZYK POMPAX Tęcza Leszno 6 156 26.00
3. Zuzanna Nowak UKS Dream Team Nowy Tomyśl 8 156 19.50
4. Amelia Purgiel UKS Dwójka Rogoźno 9 139 15.44
5. Natalia Polak UKS Lider Swarzędz 6 136 22.67
6. Maja Dębowska MKS MOS Konin 11 131 11.91
7. Weronika Dudzińska UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 8 130 16.25
8. Nadia Jamroszczak MKS MOS Konin 10 127 12.70
9. Martyna Szałek UKS Delfin Kłecko 7 114 16.29
10. Zuzanna Adamska UKS Krzesiny 7 112 16.00
11. Julia Januchowska UKS Dwójka Rogoźno 9 109 12.11
12. Oliwia Jarmurz Basket Team Suchy Las 6 99 16.50
13. Julia Sierżant ENEA AZS Poznań 7 96 13.71
14. Oliwia Jaworska UKS Batory Ostrów Wlkp. 6 95 15.83
15. Zuzanna Winkel MUKS Poznań 8 94 11.75
16. Iga Woźna UKS Dream Team Nowy Tomyśl 8 94 11.75
17. Antonina Maj UKS Lider Swarzędz 7 92 13.14
18. Alicja Brodziak MUKS Poznań 8 91 11.38
19. Gabriela Strańczyk Basket Team Suchy Las 6 89 14.83
20. Zuzanna Mroczek MUKS Poznań 8 88 11.00
21. Wiktoria Brzostowicz ENEA AZS Poznań 7 88 12.57
22. Zuzanna Kowalczyk MKS MOS Konin 9 88 9.78
23. Barbara Bruczyńska MUKS Kórnik 7 84 12.00
24. Patrycja Widzińska UKS Batory Ostrów Wlkp. 6 82 13.67
25. Weronika Kubik UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 4 80 20.00
26. Kinga Kin UKS Dream Team Nowy Tomyśl 8 79 9.88
27. ALEKSANDRA POPRAWSKA POMPAX Tęcza Leszno 6 78 13.00
28. Dominika Hopa ENEA AZS II Poznań, ENEA AZS Poznań 4 78 19.50
29. Olga Kisielewska UKS Piątka Ostrów Wlkp. 6 77 12.83
30. Amelia Namysł UKS Batory Ostrów Wlkp. 6 76 12.67
31. Amelia Berkowska UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 9 74 8.22
32. Olga MAJTCZAK UKS Victoria Plewiska 8 73 9.13
33. Nikola Miazga UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 10 72 7.20
34. Antonina Sikora UKS Lider Swarzędz 7 70 10.00
35. Patrycja Lisiecka UKS Olimp Rawicz 5 70 14.00
36. Emilia Mierzyńska UKS Dream Team Nowy Tomyśl 8 69 8.63
37. Agata Kalitka UKS Olimp Rawicz 8 68 8.50
38. Julia Chojka UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 4 68 17.00
39. Diamanda Błaszkiewicz ENEA AZS II Poznań, ENEA AZS Poznań 5 65 13.00
40. Nadia Adamska KS Golnica Ryczywół 4 64 16.00
41. Maja Dreszczyk MUKS Poznań 7 63 9.00
42. Gabriela Flaszak UKS Lider Swarzędz 6 63 10.50
43. Gabriela Szparagowska MKS MOS Konin 8 62 7.75
44. Joanna Maria Proszkiewicz UKS Dwójka Rogoźno 7 62 8.86
45. Weronika Czarnecka MUKS Kórnik 7 62 8.86
46. MARCELINA SILCZAK POMPAX Tęcza Leszno 6 61 10.17
47. Oliwia Held MUKS Poznań 8 61 7.63
48. Julia Makowiecka POMPAX Tęcza Leszno 6 61 10.17
49. Natalia Kacprowska UKS Delfin Kłecko 7 60 8.57
50. Julia Wojtysiak UKS Piątka Ostrów Wlkp. 6 60 10.00
51. Marianna Wahlich UKS Dwójka Rogoźno 8 58 7.25
52. Antonina Kuchcińska UKS Lider Swarzędz 7 57 8.14
53. Julia Łacek UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 9 55 6.11
54. Maja Jesiak UKS Olimp Rawicz 5 54 10.80
55. Gabriela STEFANOWICZ UKS Victoria Plewiska 7 52 7.43
56. Paulina Strzelczenia UKS Delfin Kłecko 7 52 7.43
57. Aleksandra Olejniczak Basket Team Suchy Las 7 51 7.29
58. Antonia Bartkowska MUKS Poznań 8 51 6.38
59. Patrycja Majchrzak ENEA AZS Poznań 6 49 8.17
60. Marta Dusik UKS Krzesiny 6 45 7.50
61. Julia Szmelter ENEA AZS II Poznań, ENEA AZS Poznań 5 45 9.00
62. Dominika Kieplin ENEA AZS II Poznań, ENEA AZS Poznań 5 45 9.00
63. Wiktoria Grabarczyk UKS Dwójka Rogoźno 8 44 5.50
64. Amelia Promińska MUKS Kórnik 7 44 6.29
65. Anna Kledzik UKS Dwójka Rogoźno 8 43 5.38
66. Klara Burdzińska UKS Dream Team Nowy Tomyśl 8 40 5.00
67. Karina Wiertel UKS Delfin Kłecko 7 39 5.57
68. Marietta Sadowska UKS Delfin Kłecko 7 39 5.57
69. Oliwia Janicka ENEA AZS Poznań 7 39 5.57
70. Oliwia Orszulak UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 9 38 4.22
71. Weronika Leśniarek UKS Olimp Rawicz 6 38 6.33
72. Zuzanna Szymańska Basket Team Suchy Las 7 37 5.29
73. Julia Stodziesz UKS Batory Ostrów Wlkp. 6 37 6.17
74. Joanna Bąk UKS Dream Team Nowy Tomyśl 8 36 4.50
75. Marika MIERZEJEWSKA UKS Victoria Plewiska 7 35 5.00
76. Julia Parniewicz UKS Dream Team Nowy Tomyśl 8 35 4.38
77. WERONIKA SKRZYPCZAK POMPAX Tęcza Leszno 7 35 5.00
78. Judyta Skobel Basket Team Suchy Las 6 34 5.67
79. Zuzanna Marczyńska POMPAX Tęcza Leszno 7 34 4.86
80. Nadia Ragaman ENEA AZS Poznań 7 34 4.86
81. Marta Musiał Basket Team Suchy Las 6 33 5.50
82. GABRIELA DURKA POMPAX Tęcza Leszno 8 33 4.13
83. Maria Obarska UKS Olimp Rawicz 5 33 6.60
84. Julia Drapała UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 10 33 3.30
85. Alicja Hencel UKS Dwójka Rogoźno 8 32 4.00
86. Wiktoria Janina Biernacka MKS MOS Konin 7 31 4.43
87. Zuzanna Piaskowska UKS Batory Ostrów Wlkp. 6 30 5.00
88. Maria KIERSK UKS Victoria Plewiska 6 30 5.00
89. Maria Gryska UKS Krzesiny 5 30 6.00
90. Kinga Szymaniak MUKS Poznań 6 30 5.00
91. Laura Maciuszek UKS Delfin Kłecko 6 30 5.00
92. Julia Zając UKS Lider Swarzędz 7 29 4.14
93. Dominika Kędzierska MKS MOS Konin 8 29 3.63
94. Katarzyna Szreiber POMPAX Tęcza Leszno 8 28 3.50
95. Lena Olejnik UKS Piątka Ostrów Wlkp. 6 28 4.67
96. Nadia Grzesiak UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 6 28 4.67
97. Liliana Maciejewska UKS Dream Team Nowy Tomyśl 8 27 3.38
98. ANNA CHUDY POMPAX Tęcza Leszno 8 27 3.38
99. Weronika Kurczaba UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 2 27 13.50
100. Alina Płócienniczak MUKS Poznań 8 27 3.38
101. Martyna Kraska UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 4 27 6.75
102. Urszula Żyto Basket Team Suchy Las 5 25 5.00
103. Klaudyna Stachowiak Basket Team Suchy Las 7 25 3.57
104. Melania FORYSIAK UKS Victoria Plewiska 8 24 3.00
105. Natalia Owczarek UKS Batory Ostrów Wlkp. 6 24 4.00
106. Jadwiga Pluta Basket Team Suchy Las 5 23 4.60
107. Zofia Łyżwińska UKS Lider Swarzędz 4 23 5.75
108. Zofia Andrzejak UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 8 22 2.75
109. Alicja Kobylińska UKS Lider Swarzędz 6 22 3.67
110. Natasza Tomaszewska UKS Olimp Rawicz 7 22 3.14
111. MAJA WOŹNIAK POMPAX Tęcza Leszno 8 22 2.75
112. Sonia Błażejewska UKS Dwójka Rogoźno 8 22 2.75
113. Daria Melnyk MUKS Kórnik 5 22 4.40
114. Ida Zygmanowska MUKS Kórnik 7 21 3.00
115. Julia Grzebiela MKS MOS Konin 6 21 3.50
116. Natalia Bergander Basket Team Suchy Las 7 21 3.00
117. Michalina Radek Basket Team Suchy Las 6 21 3.50
118. Nicola Koszela KS Golnica Ryczywół 4 21 5.25
119. Anna Szkudłapska UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 4 20 5.00
120. Dominika Grządzielewska KS Golnica Ryczywół 4 20 5.00
121. Zofia Cieślicka UKS Delfin Kłecko 5 20 4.00
122. Julia Koralewska ENEA AZS II Poznań, ENEA AZS Poznań 5 20 4.00
123. Anna Just UKS Dwójka Rogoźno 5 20 4.00
124. Olga Urbaniak MUKS Poznań 7 20 2.86
125. Anna Panek UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 4 20 5.00
126. Amelia Nowak MKS MOS Konin 10 19 1.90
127. Zofia Kempa UKS Olimp Rawicz 7 19 2.71
128. Aleksandra Ibbs Basket Team Suchy Las 7 19 2.71
129. Patrycja Kujbida UKS Dream Team Nowy Tomyśl 7 19 2.71
130. Natalia Nadrowska UKS Olimp Rawicz 8 18 2.25
131. Blanka Lerczak ENEA AZS II Poznań, ENEA AZS Poznań 6 17 2.83
132. Oliwia Kubiak UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 10 17 1.70
133. Sara Polarczyk UKS Piątka Ostrów Wlkp. 6 17 2.83
134. Maria Pietrzak UKS Piątka Ostrów Wlkp. 5 17 3.40
135. Patrycja Buszewska UKS Krzesiny 6 17 2.83
136. Liliana Gabryelewicz MUKS Kórnik 6 17 2.83
137. Hanna Balcer UKS Krzesiny 7 17 2.43
138. Sidalia Gliniewicz MKS MOS Konin 6 16 2.67
139. Roksana Marciniak UKS Olimp Rawicz 5 16 3.20
140. Klaudia Oszejko UKS Dream Team Nowy Tomyśl 6 16 2.67
141. Oliwia Wołyniec POMPAX Tęcza Leszno 7 16 2.29
142. Anna Kosmala UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 4 16 4.00
143. Lena Dusza UKS Piątka Ostrów Wlkp. 5 15 3.00
144. Paulina Pastusiak KS Golnica Ryczywół 2 15 7.50
145. Marta Grabarczyk UKS Dwójka Rogoźno 9 15 1.67
146. Patrycja Ławniczak MUKS Poznań 6 14 2.33
147. Maria Frąckowiak UKS Lider Swarzędz 6 14 2.33
148. Oksana Cebulska ENEA AZS Poznań 6 14 2.33
149. Joanna Szukowska UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 4 13 3.25
150. Milena Kujawska Basket Team Suchy Las 6 13 2.17
151. Daria Posadzy UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 6 13 2.17
152. Maja Siejak UKS Krzesiny 7 13 1.86
153. Klaudia MAJCHER UKS Victoria Plewiska 7 13 1.86
154. Nikola Sznura UKS Krzesiny 7 13 1.86
155. Zofia Machajewska UKS Dwójka Rogoźno 6 12 2.00
156. Maja Frankiewicz UKS Piątka Ostrów Wlkp. 5 12 2.40
157. Pola Szygenda Basket Team Suchy Las 5 12 2.40
158. Pola Bącalska UKS Lider Swarzędz 5 12 2.40
159. Lidia Markiewicz ENEA AZS Poznań 7 11 1.57
160. Łucja RUDOMINA UKS Victoria Plewiska 7 11 1.57
161. Amelia Bąbelek UKS Dream Team Nowy Tomyśl 5 11 2.20
162. Aleksandra Zdunek ENEA AZS Poznań 4 10 2.50
163. Matylda Waberska UKS Dream Team Nowy Tomyśl 4 10 2.50
164. Klaudia Ząbek MUKS Poznań 5 10 2.00
165. Viktoria Kałek UKS Dream Team Nowy Tomyśl 4 10 2.50
166. Natalia Jankowska MUKS Kórnik 7 10 1.43
167. Laura Proszyk ENEA AZS II Poznań 4 10 2.50
168. Paulina KEMPIŃSKA UKS Victoria Plewiska 8 10 1.25
169. Kinga Skorupa UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 5 10 2.00
170. Marcelina Kuchcińska UKS Delfin Kłecko 7 10 1.43
171. Małgorzata Matuszczak UKS Piątka Ostrów Wlkp. 4 9 2.25
172. Maja Ostenda UKS Piątka Ostrów Wlkp. 5 9 1.80
173. Zofia GUCZE UKS Victoria Plewiska 6 9 1.50
174. Oleksandra DUDOVA UKS Victoria Plewiska 6 9 1.50
175. Olga Janiak UKS Krzesiny 6 8 1.33
176. Amelia Blejwas MUKS Kórnik 4 8 2.00
177. Lena Klessa MUKS Poznań 6 7 1.17
178. Lena Gulczyńska MKS MOS Konin 6 7 1.17
179. Maja Grablewska UKS Dream Team Nowy Tomyśl 6 7 1.17
180. Julia Dukarska MKS MOS Konin 6 7 1.17
181. Zofia Łagodzka Basket Team Suchy Las 4 6 1.50
182. Julia Mazur UKS Batory Ostrów Wlkp. 4 6 1.50
183. Liliana Mateja UKS Dwójka Rogoźno 5 6 1.20
184. Amelia Wróbel UKS Batory Ostrów Wlkp. 5 6 1.20
185. Klaudia Rybak ENEA AZS II Poznań 4 6 1.50
186. Nadia Matuszewska UKS Olimp Rawicz 6 6 1.00
187. Martyna Alamenciak UKS Delfin Kłecko 7 6 0.86
188. Maja Lipska MUKS Kórnik 5 6 1.20
189. Zuzanna Papierz ENEA AZS Poznań 5 6 1.20
190. Julia Wachowiak UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 7 6 0.86
191. Emilia Grzegorowska UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 5 6 1.20
192. Julita Pieczek KS Golnica Ryczywół 3 6 2.00
193. Gabriela Nagięć UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 8 5 0.63
194. Zuzanna Sobień ENEA AZS II Poznań 4 5 1.25
195. Maja Makowska MKS MOS Konin 6 5 0.83
196. Maria Pniewska UKS Delfin Kłecko 5 5 1.00
197. Amelia Walicka ENEA AZS II Poznań 4 5 1.25
198. Zofia Brzozowska UKS Dream Team Nowy Tomyśl 4 5 1.25
199. Maria Wawrzyniak MKS MOS Konin 8 5 0.63
200. Antonina Hirsch UKS Lider Swarzędz 4 4 1.00
201. Emilia Jakubczyk ENEA AZS II Poznań, ENEA AZS Poznań 4 4 1.00
202. Patrycja Kordońska UKS Delfin Kłecko 7 4 0.57
203. Gabriela Grzegorowska UKS Batory Ostrów Wlkp. 4 4 1.00
204. Maja Sołowiej MUKS Kórnik 7 4 0.57
205. Magdalena Grzegorczyk MUKS Kórnik 6 4 0.67
206. Antonina Gawrońska UKS Delfin Kłecko 4 4 1.00
207. Anna Pietrzak UKS Batory Ostrów Wlkp. 5 4 0.80
208. Oliwia Błażejewska POMPAX Tęcza Leszno 5 4 0.80
209. Emilia Najgeburska UKS Krzesiny 5 3 0.60
210. Judyta Woźniak KS Golnica Ryczywół 4 2 0.50
211. Lena Skowronek UKS Piątka Ostrów Wlkp. 5 2 0.40
212. Julia Gawron UKS Dream Team Nowy Tomyśl 4 2 0.50
213. Sandra Zielińska UKS Batory Ostrów Wlkp. 6 2 0.33
214. Liwia KRZYWDA UKS Victoria Plewiska 4 2 0.50
215. Vanessa Kaczmarek UKS Delfin Kłecko 4 2 0.50
216. Olivia Majdecka UKS Piątka Ostrów Wlkp. 6 2 0.33
217. Natalia Kledzik KS Golnica Ryczywół 4 2 0.50
218. Gabriela Gajda UKS Krzesiny 5 2 0.40
219. Paulina Buczek POMPAX Tęcza Leszno 4 2 0.50
220. Maja Drobnikowska UKS Piątka Ostrów Wlkp. 5 2 0.40
221. Wiktoria Giera UKS Piątka Ostrów Wlkp. 4 2 0.50
222. Jagna Adryan UKS Lider Swarzędz 5 2 0.40
223. Julia Wochna UKS Krzesiny 5 1 0.20
224. Michalina Turowska ENEA AZS Poznań 7 1 0.14
225. Zuzanna Szturmińska UKS Dwójka Rogoźno 7 0 0.00
226. Martyna Biegańska UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 3 0 0.00
227. Amelia CZERWIŃSKA UKS Victoria Plewiska 7 0 0.00
228. Zuzanna Mikołajczyk UKS Batory Ostrów Wlkp. 6 0 0.00
229. Michalina Guziana MUKS Kórnik 6 0 0.00
230. Klaudia Królikowska UKS Batory Ostrów Wlkp. 3 0 0.00
231. Karolina Domagała UKS Krzesiny 5 0 0.00
232. Antonina Lublińska KS Golnica Ryczywół 3 0 0.00
233. Anna Otulakowska UKS Krzesiny 4 0 0.00
234. Julia Markiewicz UKS Krzesiny 4 0 0.00
235. Karolina Nowald KS Golnica Ryczywół 3 0 0.00
236. Nikola Szymkowiak KS Golnica Ryczywół 3 0 0.00
237. Zuzanna Jęśko KS Golnica Ryczywół 3 0 0.00
238. Michalina Surmela KS Golnica Ryczywół 3 0 0.00
239. Anna Dziamska ENEA AZS II Poznań 4 0 0.00
240. Agata Pastusiak KS Golnica Ryczywół 2 0 0.00