Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

25.05.2019

Odsłon: 13534

Marcin Madanowski

2 ALL-STAR Game WZKosz - głosowanie dziewcząt

W środę 12 czerwca o 17:00 na hali Szkoły Podstawowej w Zalasewie odbędzie się 2 ALL-STAR Game chłopców i dziewcząt WZKosz.

W meczu zmierzą się drużyny Północy i Południa

Trenerzy klubowi nominowali zawodniczki ze swoich zespołów do głosowania na pierwszą piątkę Północy i Południa. O tym kto w niej zagra zadecydują głosy kibiców, zawodników i trenerów w poniższym głosowaniu.

Trenerem zespołu Północy będzie Grzegorz Zieliński - trener ENEA AZS Poznań zwycięskiego zespołu ligi juniorek U18K WZKosz, który zajął trzecie miejsce w Finałach Mistrzostw Polski Juniorek U18 w Gdyni.

Nominację do zespołu Północy otrzymały:

  • Bartczak Agnieszka - MKS Opalenica
  • Batura Nicola - MUKS Poznań
  • Brandyk Oktawia - UKS Kormoran Sieraków
  • Chura Quispe Michelle - ENEA Basket Piła
  • Duda Aleksandra - UKS Kormoran Sieraków
  • Gniot Zuzanna - ENEA Basket Piła
  • Gruszczyńska Maria - MUKS Poznań
  • Gryzińska Nicole - MUKS Poznań
  • Hantys Paulina - MUKS Poznań
  • Ławniczak Maria - MKS MOS Konin
  • Masłowska Marta - MUKS Poznań
  • Michalik Julia - MUKS Poznań
  • Młyńczyk Małgorzata - Basket Team Suchy Las
  • Orchowska Wiktoria - MKS MOS Konin
  • Owczarzak Daria - ENEA AZS Poznań
  • Piechowiak Weronika - ENEA AZS Poznań
  • Rogozińska Alicja - ENEA AZS Poznań
  • Rogulska Kamila - MKS MOS Konin
  • Różańska Justyna - MUKS Poznań
  • Weronika Jarecka - ENEA AZS Poznań

Trenerem zespołu Południa będzie Anna Talarczyk - trener UKS Lider Swarzędz zwycięskiego zespołu ligi kadetek U16K WZKosz, który zajął trzecie miejsce w Finałach Mistrzostw Polski Kadetek U16 w Sierakowicach..

Nominację do zespołu Południa otrzymały:

  • Flaszak Oliwia - UKS Lider Swarzędz
  • Flaszak Wiktoria - UKS Lider Swarzędz
  • Grzegorowska Marika - Ostrovia Ostrów Wlkp.
  • Kobza Marta - KS Play Basket Kraszewice
  • Marciniak Hanna - Ostrovia Ostrów Wlkp.
  • Matuszewska Julia - MKS Tęcza Leszno
  • Pauch Natalia - KK Rycerze Rydzyna
  • Piasecka Malina - UKS Lider Swarzędz
  • Pietrzak Maja - MKS Tęcza Leszno
  • Plackowska Wiktoria - UKS Lider Swarzędz
  • Skrzypczak Wiktoria - MKS Tęcza Leszno
  • Ster Aleksandra - UKS Basket Ostrów Wlkp.
  • Susła Julia - UKS Olimp Rawicz
  • Śródecka Marta - MKS Tęcza Leszno
  • Targosz Gabriela - MKS Tęcza Leszno
  • Turek Wiktoria - UKS Lider Swarzędz
  • Urbaniak Martyna - UKS Lider Swarzędz
  • Zaremba Julia - UKS Basket Ostrów Wlkp.
  • Żukowska Aleksandra - UKS Lider Swarzędz

Głosować można raz dziennie do 10 czerwca włącznie!

Pięć zawodniczek z Północy i pięć z Południa z największą liczbą głosów rozpocznie 2 ALL-STAR GAME WZKosz w pierwszych piątka. pozostałe siedem zawodniczke wybiorą trenerzy. 

 

Newsletter - zapisz się