Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

27.08.2017

Rozgrywki

Odsłon: 1400

Marcin Madanowski

Kluby męskie w sezonie 2017/18

83 zespoły zgłosiły się do rozgrywek męskich Wielkopolskiego Związku Koszykówki w sezonie 2017/18. Nowością w rozgrywkach chłopców są rozgrywki U11 - czyli chłopców rocznika 2007 i młodsi. 

 Do 3 Ligi Mężczyzn zgłosiło się 6 zespołów:

  • RKKS RAWIA Rawicz
  • MKK PYRA Poznań
  • KS BASKET Piła
  • MKK Gniezno
  • Politechnika Poznańska
  • STK GROM Słupca

Ostatecznie 7 zespołów zagra w rozgrywkach U20:

  • RKKS RAWIA Rawicz
  • MKK PYRA Poznań
  • KS BASKET Piła
  • KS STAL Ostrów Wlkp.
  • MKK Gniezno
  • MKS MOS Konin
  • BIOFARM BASKET Poznań

W rozgrywkach juniorów U18 wystąpi 7 drużyn:

  • MKK PYRA Poznań
  • UKS KASPROWICZANKA Ostrów Wlkp.
  • UKS MIKST Międzychód
  • MKK Gniezno
  • KK POLONIA 1912 Leszno
  • MKS MOS Konin
  • BIOFARM BASKET Poznań

Również w rozgrywkach U16 grać będzie 7 zespołów:

  • RKKS RAWIA Rawicz
  • MKK PYRA Poznań
  • UKS KASPROWICZANKA Ostrów Wlkp.
  • ZS Wielichowo
  • MKK Gniezno
  • BASKET TEAM Opalenica
  • BIOFARM BASKET Poznań

W rozgrywkach kadetów B zgłoszonych zostało 6 zespołów:

  • MKK PYRA Poznań
  • MKS SOKÓŁ Międzychód
  • UKS KASPROWICZANKA Ostrów Wlkp.
  • KTKOSZ Kalisz
  • BC OBRA Kościan 
  • BIOFARM BASKET Poznań

W rozgrywkach U14 grać będzie 11 zespołów:

  • RKKS RAWIA Rawicz
  • MKK PYRA Poznań
  • KS BASKET Piła
  • BASKETBALL CLUB Sieraków
  • BC OBRA I Kościan
  • BC OBRA II Kościan
  • BM SLAM STAL Ostrów Wlkp.
  • MKK Gniezno
  • KS TARNOVIA BASKET Tarnowo Podgórne
  • KK POLONIA 1912 Leszo
  • UKS OLIMPIJCZYK Ostrów Wlkp.

W rozgrywkach U13 zgłoszonych zostało aż 19 drużyn:

  • MKK PYRA Poznań 
  • UKS JEDYNKA BASKET Pleszew PK
  • UKS MIKST Międzychód
  • ŚKS WARTA Śrem
  • UKS PIĄTKA Ostrów Wlkp.
  • KTKOSZ Kalisz
  • BC OBRA Kościan
  • MKK Gniezno
  • MKS GROMY Nowy Tomyśl
  • SKS KORONA Zakrzewo
  • BASKET Suchy Las
  • UKKS ISKRA Osieczna
  • UKS LIDER Swarzędz
  • UKS OLIMPIJCZYK I Ostrów Wlkp.
  • UKS OLIMPIJCZYK II Ostrów Wlkp.
  • BIOFARM BASKET I Poznań
  • BIOFARM BASKET II Poznań
  • AKADEMIA KOSZYKÓWKI Poznań
  • UKKS Iskra Osieczna PK

W rozgrywkach U12 zgłoszonych zostało 13 zespołów:

  • MKK PYRA Poznań
  • MKK PYRA Poznań
  • UKS MIKST Międzychód
  • BC OBRA Kościan
  • BM SLAM STAL Ostrów Wlkp.
  • MKK Gniezno
  • KS TARNOVIA BASKET Tarnowo Podgórne
  • BASKET Suchy Las
  • KK POLONIA 1912 Leszno
  • MKS MOS Konin
  • KK RYCERZE Rydzyna
  • UKS KOSZ Ostrów Wlkp.
  • UKS OLIMPIJCZYK Ostrów Wlkp.

W najmłodszej kategorii U11, którą rozgrywać będziemy pierwszy raz zgłoszonych zostało 7 zespołów:

  • RKKS RAWIA Rawicz
  • KS BASKET Piła
  • KTKOSZ Kalisz
  • MKK Gniezno
  • STK GROM Słupca
  • AKADEMIA KOSZYKÓWKI Poznań
  • KS Kosz Pleszew

Można jeszcze zgłosić zespół do każdej kategorii wysyłająć FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY na adres wgid@wzkosz.pl

 

Newsletter - zapisz się